Skip to content

Як використовувати Liquify у Photoshop

7 de Липень de 2021

За допомогою інструменту Liquify Adobe Photoshop ви можете виправити загальні недоліки або навіть створити художні зображення за допомогою кількох простих налаштувань. Ви можете використовувати деякі основні варіанти, щоб зробити ці звичайні картинки надзвичайними, не будучи гуру Photoshop. Продовжуйте читати, щоб дізнатись, що таке інструмент Photoshop Liquify, що він може зробити та як ви можете ним користуватися. Інструкції у цьому посібнику стосуються Adobe Photoshop CC 2019.

Що таке інструмент Liquify у Photoshop?

Adobe Photoshop має сотні опцій, фільтрів та інших інструментів для управління зображеннями. Інструмент Liquify – це фільтр у Photoshop, який маніпулює областю фотографії за допомогою таких налаштувань, як Forward Warp, Twirl, Pucker та Bloat, щоб назвати декілька.

Ці налаштування спотворюють зображення по-різному, залежно від того, яке налаштування ви використовуєте для Liquify. Незважаючи на те, що більшість налаштувань не будуть настільки перестаратися, інструмент Liquify може зробити незначні допрацювання, щоб делікатніше вдосконалити ваші фотографії.

Що робить Liquify і чому мені це цікаво?

Використання Liquify може бути цікавим фільтром для створення диких та абстрактних зображень, але також може бути чудовим для виправлення менших предметів на ваших фотографіях. Ми знаємо, що Liquify спотворює область фотографії, але цей потужний, але простий у використанні інструмент не тільки перекривлення. Фільтр Liquify містить кілька інструментів у цьому зручному фільтрі.

Вперед інструмент деформації

Інструмент «Перемотування вперед» висунув пікселі вперед під час переміщення миші. Як і у більшості інструментів, розмір щітки може впливати на те, наскільки сильно її штовхають вперед. При виборі цього чи будь-якого з інструментів праворуч ви побачите панель Властивості, де ви зможете внести корективи в пензель, маску та інші параметри.

Знімок екрана Forward Warp Tool у Photoshop CC 2019.

Засіб «Перемотування вперед», як правило, є найбільш часто використовуваним інструментом в арсеналі Liquify, оскільки ви можете налаштувати та налаштувати майже будь-що на своїх фотографіях.

Інструмент відновлення

Інструмент відновлення скасовує будь-які спотворення, які ви додали до свого зображення. Для використання його просто виберіть та перетягніть.

Знімок екрана інструменту відновлення у Photoshop CC 2019.

Гладкий інструмент

Інструмент Smooth робить так, як він заявляє; це згладжує будь-які коливання на вашому зображенні, роблячи вигини менш кутовими та більш природними. Це зручно для будь-яких викривлених країв, які виникають під час маніпулювання зображенням.

Знімок екрана SmoothTool у Photoshop CC 2019.

Цей засіб ідеально підходить для усунення зморшок або складок в одязі. Отже, якщо ви не прасували цю сорочку до фотографії, це не проблема для Smooth Tool.

Крутіть за годинниковою стрілкою

Інструмент Twirl за годинниковою стрілкою спотворює ваші фотографії за годинниковою стрілкою або проти, якщо утримувати клавішу Alt. Цей інструмент можна використовувати для додавання руху воді або хмарам.

Знімок екрана SmoothTool у Photoshop CC 2019.

Pucker Tool

Pucker Tool переміщує пікселі до центру області кисті. Це може бути корисним для зменшення деяких рис, таких як очі, ямочки або інші риси обличчя.

Знімок екрана Pucker Tool у Photoshop CC 2019.

Інструмент здуття

Bloat Tool робить протилежність Pucker Tool, переміщуючи пікселі від центру області кисті. Це може бути корисно, щоб допомогти розпушити плоску зачіску, додати фігурі додаткових вигинів або навіть зробити хмари хвилястішими.

Знімок екрана інструменту Bloat у Photoshop CC 2019.

Натисніть на лівий інструмент

Інструмент Push Left переміщує пікселі вліво або вправо, якщо ви утримуєте клавішу Alt. Хоча це не інструмент, який використовується дуже часто, він може допомогти внести незначні коригування для випрямлення злегка нахиленого зображення. Якщо ви не дуже добре вирівняли предмет, цей інструмент допоможе вам прямо підштовхнути його.

Знімок екрана інструмента Push Left у Photoshop CC 2019.

Інструмент заморожування маски

Інструмент «Заморозити маску» використовується для вибору області, яку ви не хочете змінювати, таким чином залишаючи її незмінною, коли ви робите інші уточнення у фільтрі «Зрівняти». Це зручна функція, щоб тримати ваші зміни під контролем та точністю.

Знімок екрана інструменту Freeze Mask Tool у Photoshop CC 2019.

Інструмент відтавання маски

Інструмент маски відтавання видаляє маску, яку ви розмістили на своїй фотографії. За допомогою комбінації Freeze і Thaw ви можете точно контролювати свої зміни.

Знімок екрана інструменту

Інструмент для обличчя

Інструмент “Обличчя” спеціально використовується для маніпулювання рисами облич. Коли ви вперше виберете цей інструмент, Photoshop спробує виявити обличчя. Якщо він не бачить обличчя, програма повідомить вас.

Знімок екрана інструменту Face у Photoshop CC 2019.

Ось як ви стаєте віртуальним пластичним хірургом. Потрібно випрямити кілька зубів, видалити подвійне підборіддя або подарувати собі зухвалу посмішку? Це інструмент для того, щоб будь-яке обличчя виглядало бездоганно.

Ручний інструмент

Інструмент «Ручний інструмент» точно відповідає інструменту «Ручний інструмент» у решті Photoshop. Він використовується для переміщення або маніпулювання вашим образом.

Знімок екрана ручного інструменту у Photoshop CC 2019.

Інструмент масштабування

Інструмент масштабування використовується для збільшення та зменшення зображення. Це використовується для невеликих налаштувань, які вимагають спочатку збільшення, а потім зменшення, щоб побачити готові результати. Утримуйте клавішу Alt, щоб зменшити.

Знімок екрана інструмента масштабування у Photoshop CC 2019.

Як зріджувати в Photoshop

Тепер, коли ви знайомі з тим, що робить кожен інструмент у фільтрі Liquify, прийшов час дізнатися, як туди дістатися та як ним користуватися. Отримати цю функцію швидко.

 1. У Photoshop відкрийте зображення, яке потрібно редагувати.

 2. Виберіть Фільтр > Зріджувати, або натисніть Shift + Ctrl + X.

  Активація фільтра Liquify у Photoshop.

 3. Відкривається нове вікно як інструмент Liquify. Тут ви можете вибрати будь-який із описаних вище інструментів.

  Інструмент обличчя у фільтрі Liquify для Photoshop.

Властивості інструменту Liquify

Опинившись в інтерфейсі Liquify, праворуч містяться всі властивості кожного інструменту. Починаючи зі зміни щільності пензля та до налаштування параметрів області маски, є безліч налаштувань, які ви можете налаштувати для правильного вигляду. Нижче пояснюються доступні налаштування. Для параметрів Brush Tool ви можете змінити розмір пензля, щільність, тиск і швидкість. Ось що робить кожен параметр.

 • Розмір: Змінює розмір пензля так само, як це відбувається на головній сторінці Photoshop. Чим більше пензлик, тим тонші зміни.
 • Щільність: Керує тим, як краї, що виділяються пір’ям, під час використання.
 • Тиск: Чим сильніше (вище) тиск, тим різкіші зміни. Як правило, для легких змін використовуйте легший тиск.
 • Оцініть: Встановлює швидкість зміни щітки під час руху або утримання щітки нерухомо.
 • Тиск стилуса: Доступно, лише якщо у вас є стилус. Якщо у вас є такий і встановіть прапорець, налаштування для Щітка Інструмент замість цього застосовуватиметься до стилуса.
 • Pin Edges: Утримує вас від занадто великого краю при спотворенні зображення будь-яким інструментом. Це зручно для зменшення кількості спотворень фону, що виглядає як прозорий сіро-білий картатий візерунок.

У вас також є кілька додаткових опцій, коли ви використовуєте інструмент Liquify, які дозволяють вам додатково контролювати, як ви використовуєте інструмент і коли.

 • Обличчя Liquify: Має індивідуальні налаштування для кожної функції обличчя, що дозволяє робити менші зміни на меншій площі. Існують параметри для очей, носа, рота та форми обличчя. Кожен із них, зокрема, має регулювання ширини, висоти, нахилу.
 • Завантажити параметри сітки: Забезпечує спосіб зберегти спотворення Liquify та застосувати їх до іншого зображення.
 • Параметри маски: Надає вам налаштування для маскування частин вашої фотографії.
 • Параметри перегляду: Надає вам додаткові налаштування перегляду, такі як показ сітки та ввімкнення посібника, щоб ви могли бачити сітку під час налаштування.
 • Параметри реконструкції пензля: Дозволяє налаштувати, скільки змін ви хочете скасувати на своєму зображенні.