Saltar al contenido

Як використовувати Snip & Sketch, щоб зробити знімок екрана в Windows 10

15 de abril de 2021

Інструмент Windows Snipping Tool був частиною операційної системи Windows ще з часів Vista. Незважаючи на те, що Microsoft ще не оголосила про закінчення терміну служби інструменту, ви, можливо, бачили сповіщення про те, що Snipping Tool рухатиметься. То що далі? Snip & Sketch.

Змістовий покажчик

Що таке Snip & Sketch?

Snip & Sketch – це відповідь Windows 10 на інструмент Windows Snipping Tool. Він надає ті самі можливості знімка екрана, що і знайомий Snipping Tool, але з ще більшою функціональністю. Дізнайтеся про всі функції нової утиліти та про те, як ними користуватися. Інструкції в цій статті стосуються Windows 10.

Два ділових жінок, дивлячись на комп'ютері

CoWomen / Pexels

Snip & Sketch vs Windows Snipping Tool

Інструмент Snip & Sketch доступний у системах Windows 10, що працюють у жовтні 2018 року та новіших версіях. Однак, якщо ви не знайдете його на своєму комп’ютері, ви можете завантажити його з магазину Microsoft. Якщо ви добре орієнтуєтесь у функціях інструмента « Сніппінг », ви із задоволенням виявите, що ті самі функції, доступні в « Сніп та ескіз », хоча і з деякими змінами.

Затримка

Затримка опція в Snipping Tool пропонувала затримки від 1 – 5 секунд. У Snip & Sketch файл Затримка варіант знаходиться на Новий випадаюче меню з опціями для вирізання Зараз, Через 3 секунди, або Через 10 секунд.

Затримка Snip & Sketch

Режим

Режим Параметр, який з’являється на панелі інструментів Snipping Tool, виявляється не відразу, але він існує. Коли ви виберете Новий у вікні Snip & Sketch у верхній частині екрана з’явиться «Bar Snipping Bar». Ця панель включає чотири варіанти режиму:

 • Прямокутний відрізок
 • Фрагмент вільної форми
 • Віконний фрагмент
 • Повноекранний фрагмент

Снайп-бар

Інші варіанти

Зберегти, Копіювати, і Поділитися всі опції живуть на панелі інструментів Snip & Sketch, як і в інструменті Snipping Tool. Крім того, існує Ручка, a Хайлайтер, і an Гумка подібно до того, як популярний інструмент «Снайптинг». Але, на відміну від Snipping Tool, у Paint немає можливості редагувати свій фрагмент. Натомість Snip & Sketch пропонує власні, розширені можливості редагування.

Як зробити знімок екрана

Зробити знімок екрана за допомогою Snip and Sketch швидко і легко. Найшвидший спосіб зробити скріншот Window 10 за допомогою функції Snip & Sketch – натиснути комбінацію клавіш Клавіша Windows + Shift + S. Після цього відкриється панель «Сніппінг», що дозволить вам вибрати режим та знімати, не відкриваючи програму «Сніп та ескіз». Щоб відкрити Snip & Sketch, зробити знімок екрана та відредагувати чи керувати ним, виконайте ці дії.

 1. Відкрийте Snip & Sketch. Ви можете зробити це, набравши «відрізати«у вікно пошуку Windows біля кнопки» Пуск «і виберіть відчинено під Snip & Sketch у списку програм, що з’явиться.

  Сніп та ескіз у результатах пошуку Windows

 2. Виберіть стрілку поруч Новий щоб відкрити Затримка у спадному меню та за бажанням виберіть час затримки. В іншому випадку вибирайте Новий. Відкриється Снайп-бар.

  Затримка Snip & Sketch

 3. Виберіть режим. Якщо ви виберете Віконний фрагмент або Повноекранний фрагмент, виберіть будь-яку область на екрані, щоб зробити знімок. Якщо ви виберете Прямокутний відрізок або Фрагмент вільної форми, клацніть та перетягніть область екрана, яку потрібно відрізати.

  Снайп-бар

 4. Ваш фрагмент відобразиться у вікні Snip & Sketch.

  Знімок екрана скріншота у вікні Snip & Sketch

 5. Виберіть Копіювати , щоб створити копію фрагмента, що може бути корисно, якщо ви хочете відредагувати знімок екрана, але також зберегти оригінал.

  Кнопка копіювання.

 6. Виберіть Поділитися , щоб поділитися фрагментом з іншими. Ваші параметри будуть різнитися залежно від ваших програм та налаштувань, але можуть включати контакти електронної пошти, спільне використання Bluetooth або Wi-Fi, обмін миттєвими повідомленнями та платформи соціальних медіа.

  Знімок екрана Поділитися в Snip & Sketch

 7. Закінчивши вікно, закрийте вікно.

Як редагувати в Snip & Sketch

Після того, як ви зробите фрагмент, інструменти редагування дозволяють вам коментувати та налаштовувати свої знімки екрана. Незважаючи на те, що інструменти найкраще працюють із ручковим пристроєм, натискання кнопки «Написання дотику» дозволяє використовувати інструменти «Анотація» за допомогою миші або дотику.

 1. Виберіть Кулькова ручка або Олівець щоб написати або намалювати на фрагменті. Двічі виберіть будь-який інструмент, щоб відкрити кольорову палітру та вибрати інший колір або розмір.

  Налаштування кулькової ручки та олівця.

 2. Виберіть інструмент «Ластик» і перетягніть його на фрагмент, щоб видалити певні штрихи. Клацніть двічі і виберіть Стерти все чорнило щоб стерти всі зроблені вами анотації.

  Видаліть усе чорнило в Snip & Sketch

 3. Виберіть інструменти лінійки або транспортира, щоб полегшити малювання прямих ліній або арок. Ще раз натисніть кнопку, щоб приховати інструмент. Якщо активовано дотик, жести дотику двома пальцями змінюють розмір або обертають інструменти.

  Інструмент транспортир у Snip & Sketch

 4. Виберіть Урожай, врожай і використовуйте ручки перетягування, щоб обрізати зображення. Знову виберіть інструмент обрізання та виберіть Скасувати скасувати обрізання перед застосуванням.

  Інструмент обрізання у фрагменті

 5. Виберіть Зберегти , щоб зберегти знімок екрана.

  Зберегти як у Snip & Sketch

  Незважаючи на те, що за замовчуванням ім’я файлу для знімків екрану в інструменті Windows Snipping Tool було Capture.jpg, кожен фрагмент у фрагменті Snip & Sketch зберігається як анотація, а потім дата та порядковий номер.