Saltar al contenido

Як використовувати Sticky Notes у Windows 10

4 de julio de 2021

Кольорові наліпки – це корисний спосіб запам’ятати важливі предмети, а Windows має власну версію віртуальних нотаток на робочому столі. Дізнайтеся, як отримувати липкі нотатки в Windows 10 та як користуватися програмою Sticky Notes для Windows. Інструкції в цій статті стосуються Windows 10.

Змістовий покажчик

Як отримати наліпки у Windows 10

Програма Sticky Notes вбудована в Windows 10, тому для її завантаження не потрібно нічого робити. Але якщо Sticky Notes випадково видалено з вашого комп’ютера, ви можете завантажити його з магазину Microsoft. Ви також можете використовувати Sticky Notes у Windows 7 або Windows Vista.

 1. Введіть «липкий« у вікно пошуку Windows у нижньому лівому куті екрана. Програма Sticky Notes повинна з’являтися ліворуч від результатів пошуку.

 2. Виберіть відчинено щоб почати користуватися програмою. Відкриється вікно Ласкаво просимо до липких нотаток.

  Відкрити в меню програми Sticky Notes

  Виберіть Закріпити на Пуск або Закріпити на панелі завдань щоб програма залишалася легкодоступною для подальшого використання.

 3. Виберіть Розпочати щоб розпочати використання програми Sticky Notes з обліковим записом Microsoft, до якого ви ввійшли. Або виберіть Використовуйте інший рахунок щоб увійти в інший обліковий запис Microsoft і продовжити.

  Ласкаво просимо до Sticky Notes

  Увійшовши за допомогою облікового запису Microsoft, ваші нотатки синхронізуються з іншими пристроями, Outlook та будь-де іншим, де ви входите.

 4. Зачекайте, поки ви ввійдете. Програма Sticky Note відкриється з новою нотаткою, готовою до використання.

Як створити нові наліпки у Windows 10

Коли у вас відкрито додаток Sticky Notes, виберіть Плюс (+) у верхньому лівому куті вікна Sticky Notes, щоб створити нову нотатку. Коли відкриється нова нотатка, введіть потрібну інформацію на тілі нотатки. Він буде автоматично збережений у програмі, навіть якщо ви закриєте нотатку. Відкрийте список нотаток, щоб переглянути нотатку або знайти ключове слово або фразу у полі пошуку.

Знімок екрана кнопки

Якщо у вас немає програми відкритою, але її закріплено на панелі завдань, клацніть її правою кнопкою миші та виберіть Нова примітка.

Як форматувати наліпки

Налаштуйте текст, змініть вигляд липкої нотатки або додайте зображення до липкої ноти, якщо потрібно.

 1. Відкрийте нову наліпку і виберіть три крапки Меню у верхньому правому куті.

  Кнопка меню Sticky Note

 2. Виберіть колір, який ви хочете застосувати до поточної ноти.

  параметри кольору в меню Sticky Notes

 3. Виберіть будь-який текст, який потрібно відформатувати, і виберіть варіант форматування внизу вікна примітки. Варіанти включають:

  • Сміливий
  • Курсив
  • Підкресли
  • Прокреслений
  • Кулі

  форматування тексту в наліпці

 4. Щоб додати зображення до наліпки, виберіть Додати зображення у правому нижньому розділі примітки, перейдіть до зображення на комп’ютері та виберіть відчинено.

  Додайте зображення на наліпці

  Щоб вилучити зображення із нотатки, клацніть правою кнопкою миші, виберіть Видалити зображення, потім підтвердьте, що хочете видалити зображення.

 5. Закрийте примітку та програму, коли закінчите.

Як використовувати наліпки з Cortana

Cortana – це віртуальний помічник, доступний у Windows 10. Увімкнувши Insights у додатку Sticky Notes, Cortana може сканувати нотатки у вашому списку, щоб знайти те, що вам потрібно, шукаючи що завгодно – від дат та номерів телефонів до адрес та веб-сайтів. Кортана може використовувати цю інформацію для спрощення дії на ваші нотатки або для створення нагадувань від вашого імені.

 1. Відкрийте додаток Sticky Notes.

 2. Виберіть Налаштування значок шестірні у верхньому правому куті вікна програми. Налаштування Sticky Notes відкриються у вікні.

  Піктограма налаштувань у вікні програми Sticky Notes

 3. Прокрутіть униз до розділу Загальні, а потім перемикайте Увімкнути статистику до Увімкнено.

  Увімкніть Insights у налаштуваннях Sticky Notes

 4. Повернутися до основного вікна.

 5. Відкрийте наявну нотатку або створіть нову, яка включає інформацію, яку Cortana може взяти, наприклад адресу, час, дату або навіть слово, що стосується часу чи дати, наприклад «завтра». Зараз ці слова та фрази, здається, мають гіперпосилання.

  гіперпосилання у Sticky Note

 6. Виберіть гіперпосилання на слово чи фразу, щоб переглянути запропоновану дію від Cortana. Наприклад, Додати нагадування підказка з’явиться, якщо ви виберете час і дату.

  підказка в Sticky Notes