Skip to content

Як використовувати Trello, щоб залишатися організованими

2 de Липень de 2021

Trello – це інструмент управління проектами у стилі канбан, який є наочним способом побачити всі завдання, які вам або вашій команді потрібно виконати, що полегшує розуміння того, що роблять усі члени команди в певний час. Він також безкоштовний, а це означає, що він доступний для малих і великих груп та осіб, які ведуть бізнес або бажають відстежувати особисті завдання. Серед інструментів управління проектами Trello є одним із найпростіших у використанні та реалізації, але його інтерфейс порожнього листа може бути трохи страшним. Ось декілька порад, які допоможуть вам та вашій команді отримати максимум користі від Trello, незалежно від того, що ви використовуєте для його відстеження.

Що таке Канбан?

Японський виробничий процес, який Toyota впровадила наприкінці 1940-х років, інформує про проектний менеджмент у стилі канбан. Він мав на меті підвищити ефективність роботи своїх заводів, відстежуючи запаси в режимі реального часу, використовуючи картки, які проходили між робітниками на поверсі. Коли у конкретного матеріалу закінчується, працівники роблять це до відома, який проходить шлях до постачальника, який потім відправляє запитуваний товар на склад. Ці картки часто називали канбан, що означає японську вивіску чи рекламний щит. То як це перекладається на управління проектами? Таке програмне забезпечення, як Trello, бере на озброєння цю концепцію передачі карт і поміщає її у візуальний інтерфейс, де завдання розміщуються на віртуальній дошці та узгоджуються з робочою здатністю команди. Найголовніше, дошка буде мати три розділи: виконувати, виконувати (або в процесі) і готово. Однак команди можуть використовувати цей інструмент будь-яким способом, який їм підходить. Хтось може віддати перевагу справжній дошці, а хтось хоче зручності віртуального рішення, такого як Trello.

Початок роботи з Trello

Trello використовує дошки, які містять списки та картки. Дошки – це проекти (переробка веб-сайту, оновлення ванної кімнати), списки – завдання (графіка, плитка), а картки – підзавдання або варіанти (найняти дизайнера; розміри та кольори плитки).

Вирішивши, як упорядкувати свої списки, ви можете почати додавати картки, які можуть містити контрольні списки та мітки. Контрольні списки – це спосіб розбити завдання на підзадачі. Наприклад, якщо ви використовуєте Trello для планування відпустки, можливо, у вас є картка для ресторану, який ви хочете спробувати, з контрольним списком, який включає оформлення бронювання, дослідження найкращих страв, які можна отримати, і перевірку, чи це зручно для дітей .

Додавання контрольного списку на картку Trello.

Ви можете використовувати ярлики для відображення статусу картки (схваленої, поданої тощо) або категорії (наука, технології, мистецтво тощо) або будь-якого потрібного тегу. Потім ви можете провести пошук, який дозволить знайти всі пов’язані з наукою картки або всі затверджені картки, наприклад. Однак вам не потрібно додавати заголовок до мітки; ви також можете використовувати їх для кольорового кодування (доступно до 10 кольорів; доступна опція дальтонізму).

Додавання ярликів та кольорове кодування на карту Trello.

Коли ви починаєте працювати і виконувати завдання, ви можете легко перетягувати картки з одного списку в інший і, врешті-решт, архівувати картки та списки, коли інтерфейс стає громіздким.

Повідомлення Trello та мобільні програми

Користувачі можуть призначати картки членам команди та додавати коментарі, вкладення файлів, кольорові ярлики та терміни виконання. Члени команди можуть @ згадувати інших у коментарях, щоб розпочати бесіду. Trello приймає файли з вашого комп’ютера та хмарних служб зберігання, таких як Google Drive, Dropbox, Box та OneDrive. Також є чудова інтеграція електронної пошти. Кожна дошка має унікальну електронну адресу, за допомогою якої можна створювати картки (завдання). Ви також можете надіслати вкладення на цю електронну адресу. І найкраще, коли ви отримуєте сповіщення електронною поштою, ви можете відповісти на нього безпосередньо, а не запускати Trello. Сповіщення, включаючи згадки та коментарі, доступні у мобільних додатках, браузері на робочому столі та електронною поштою. Trello має програми для iPhone та iPad, телефони Android, планшети та годинники та планшети Kindle Fire.

Trello Power-Ups та Trello Gold

Trello пропонує більше 30 додаткових функцій та інтеграцій, які він називає додатковими бонусами. Приклади включення живлення включають перегляд календаря, ретранслятор карт для повторюваних завдань, а також інтеграцію з Evernote, Google Hangouts, Salesforce та ін. Безкоштовні рахунки включають одне включення живлення на дошку. Всі основні функції Trello є безкоштовними, хоча існує платна версія під назвою Trello Gold (5 доларів на місяць або 45 доларів на рік), яка додає деякі пільги, включаючи три вмикання на платі (а не одну). Він також включає привабливі фонові дошки та наклейки, власні смайли та завантаження більших вкладень (250 МБ, а не 10 МБ). Trello пропонує один безкоштовний місяць членства в золото для кожної людини, яку ви отримаєте, щоб приєднатися до Trello, до 12 місяців.