Skip to content

Як використовувати VLC для перегляду майже будь-якого відео на Apple TV

9 de Липень de 2021

Apple TV – відмінне розважальне розважальне рішення, але воно обмежене кількістю медіа-форматів, які він може відтворювати. Він не може передавати вміст із багатьох медіасерверів або матеріали, доступні у непідтримуваних форматах. Це погана новина; хороша новина полягає в тому, що доступні додатки, які можуть відтворювати ці інші формати, включаючи Plex, Infuse та VLC media player, що пояснюється тут.

VideoLAN

Знайомтесь, VLC

VLC має видатну репутацію. Він роками широко використовується користувачами комп’ютерів на платформах Mac, Windows та Linux і став важливим інструментом для відтворення відео. Це корисне програмне забезпечення безкоштовно надається некомерційною організацією VideoLAN, яка розробляє його. Чудова річ у VLC полягає в тому, що він може грати майже все, що вам потрібно, щоб кинути на нього. VLC підтримує десятки відео- та аудіоформатів. Коли ви зв’язуєте програму з вашим Apple TV, ви можете переглядати відеопотоки в різних форматах з різних джерел, включаючи відтворення в локальній мережі, віддалене відтворення та відтворення потокової мережі.

Відтворення в локальній мережі

Відтворення в локальній мережі призначене для спільного використання файлів у локальній мережі за допомогою спільних ресурсів мережі Windows або виявлення файлів UPnP. VLC отримує доступ до медіафайлів у підключених локальних каталогах. Якщо у вас є мережа, ви знайдете їх, натиснувши на Локальна мережа вкладку. Кожен із ваших спільних файлів у локальній мережі відображається на екрані. Виберіть їх, виберіть спільний доступ, який ви хочете відтворити, введіть будь-які логіни, які можуть знадобитися, і перегляньте файли, що там зберігаються, до душі. Під час відтворення мультимедіа проведіть пальцем вниз на пульті дистанційного керування Apple TV, щоб отримати доступ до вибору доріжки, швидкості відтворення, інформації про медіа, керування звуком та можливості завантаження субтитрів для медіа, якщо такі є.

Віддалене відтворення

Можливо, вам просто захочеться відтворити файли в різних форматах файлів, які ви зберегли на своєму комп’ютері. Ви можете грати майже все, що можна грати на комп’ютері, на Apple TV.

  1. Щоб скористатися цією функцією, виберіть Віддалене відтворення а потім виділіть і виберіть Увімкнути віддалене відтворення.

  2. Це активує сервер віддаленого відтворення VLC, який створює та показує адресу локальної мережі для Apple TV. (Не хвилюйтеся, ця адреса доступна лише для інших пристроїв у вашій мережі).

  3. Наступний крок відбувається на будь-якому комп’ютері, який також є у вашій мережі, де ви відкриваєте веб-браузер і вводите адресу VLC, створену на попередньому кроці, яка видно на екрані Apple TV.

  4. Адреса відкриває вікно віддаленого відтворення VLC. Тепер ви можете перетягувати файли у вікно, щоб відтворювати їх на Apple TV або натискати + вгорі праворуч вікна, щоб вибрати їх за допомогою діалогового вікна вибору файлів (Finder на Mac). Ви також можете ввести URL-адресу певного відеопотоку.

  5. Файл, який ви вибрали на своєму комп’ютері, тепер відтворюється на вашому Apple TV і кешовується на вашому Apple TV, поки система згодом не потребуватиме цього місця для іншого вмісту.

Ви також можете вибрати носій, який зберігається на мобільному пристрої за допомогою + або введіть URL-адресу.

Мережеве потокове відтворення

Мережеве потокове відтворення обробляє майже будь-які потокові медіа, для яких ви маєте точну URL-адресу. Проблема полягає у знанні точної URL-адреси, яка не є стандартною URL-адресою, до якої ви звикли. Щоб знайти точну URL-адресу, вам потрібно знайти складну URL-адресу із суфіксом медіа-файлу, яку ви зможете визначити, переглядаючи вихідний код сторінки, яка містить потік. Отримавши правильну URL-адресу, введіть її у поле Мережевий потік, щоб передати її на Apple TV. VLC підтримує список усіх попередніх URL-адрес, до яких ви переходили тут, а також усіх, до яких ви раніше отримували доступ за допомогою віддаленого відтворення. Деякі інші корисні функції програми включають можливість збільшення швидкості відтворення та інтеграцію з OpenSubtitles.org, де ви можете завантажувати субтитри для багатьох фільмів багатьма мовами, коли та коли вони вам потрібні. Якщо у вас велика кількість вмісту на застарілих медіасерверах, VLC, швидше за все, стане важливим додатком для вас.