Saltar al contenido

Як використовувати WhatsApp Mute

24 de abril de 2021

Давайте зізнаємось – постійне пінг повідомлень WhatsApp може дратувати, але замість того, щоб заблокувати когось, ви можете замість цього вимкнути сповіщення WhatsApp. Ось як використовувати WhatsApp Mute, щоб зупинити відволікання на скільки завгодно.

Змістовий покажчик

Чому вимкнути сповіщення WhatsApp?

Ми живемо у світі, де постійне дзвонення та відволікання є нормою. На щастя, ви можете вимкнути сповіщення в WhatsApp. Це зупинить ваш телефон від шуму або вібрації, коли хтось надішле вам повідомлення. Це може забезпечити кращий варіант заблокувати когось або вийти з групи, оскільки занадто багато відволікаючих факторів. Ось як вимкнути / увімкнути звук ваших чатів на iPhone та Android. Приглушення розмов стосується лише звуку. Будь-які нові сповіщення від ігнорованого контакту все одно відображатимуться у вашому вікні чату. Щоб видалити ці чати з поля зору, їх можна видалити або заархівувати.

Як вимкнути / увімкнути сповіщення WhatsApp на iPhone

Просто вимкнути та ввімкнути сповіщення WhatsApp на iPhone, як для індивідуальних, так і для групових сповіщень. Ось як це зробити.

 1. Відкрийте WhatsApp на своєму iPhone і торкніться Чати.

 2. Торкніться чату Ви хочете вимкнути звук, проведіть пальцем ліворуч, а потім торкніться Більше > Без звуку.

 3. Виберіть проміжок часу, протягом якого потрібно вимкнути звук розмови. Після вимкнення звуку динамік із рядком, що проходить через нього, з’являється праворуч від чату.

  Щоб увімкнути звук чату, який ви ігнорували, проведіть пальцем ліворуч і торкніться Більше > Увімкнути звук.

Як вимкнути / увімкнути сповіщення WhatsApp на Android

Вимкнення індивідуальних та групових бесід на вашому Android – це просто. Ось як це зробити.

 1. Відкрийте WhatsApp, а потім торкніться Чати.

 2. Натисніть і утримуйте чат, який ви хочете вимкнути, поки не з’явиться зелене коло, а потім торкніться значка динамік вгорі праворуч.

 3. Виберіть проміжок часу, протягом якого потрібно вимкнути звук розмови, а потім торкніться гаразд.

  Як ігнорувати чати на WhatsApp для Android.

  Щоб увімкнути звук чату, натисніть і утримуйте чат ви хочете увімкнути звук, доки не з’явиться зелене коло, а потім натисніть на динамік у верхньому правому куті екрана, щоб увімкнути звук чату.