Saltar al contenido

Як використовувати Xbox Game Pass на своєму ПК

26 de julio de 2021

Xbox Game Pass для ПК – це послуга підписки на ігри для ПК, яка надає передплатникам доступ до близько 100 відеоігор, які можна повністю відтворити на комп’ютерах та планшетах Windows 10. Подібно до служби Netflix із телевізійними шоу та фільмами, Xbox Game Pass для ПК щомісяця вилучає відеоігри зі своєї бібліотеки вмісту та замінює їх новими назвами чи старішими, які запитували користувачі. В рамках підписки на Xbox Game Pass для ПК учасникам також надаються знижки на вибрані відеоігри в магазині додатків Microsoft Store у Windows 10.

Змістовий покажчик

Чи працює Xbox Game Pass на ПК?

Послуга передплати Xbox Game Pass для ПК доступна на будь-якому комп’ютері чи планшеті з наступним:

  • Остання версія операційної системи Windows 10.
  • Встановлена ​​програма Windows 10 Xbox (бета-версія).
  • Підключення до Інтернету.

Хоча більшість ігор у Xbox Game Pass для ПК можна грати в автономному режимі, для активації передплати та початкового завантаження відеоігор потрібне з’єднання з Інтернетом. Ігри з багатокористувацькою онлайн-програмою, звичайно, потребуватимуть з’єднання з Інтернетом, щоб ця функціональність працювала. Кожна гра в бібліотеці Xbox Game Pass для ПК має певні вимоги до обладнання для ігрового ПК, перераховані на їх окремих сторінках продукту в додатку Xbox (бета-версія) та додатку Microsoft Store. Не забудьте перевірити ці вимоги перед завантаженням гри, оскільки ваш комп’ютер може бути недостатньо потужним для відтворення деяких заголовків.

Що таке відеоігри в Xbox Game Pass на ПК

Xbox Game Pass для ПК надає доступ до поворотного списку відеоігор для ПК, які оновлюються кілька разів на місяць. Більшість заголовків залишаються в бібліотеці протягом тривалого періоду часу, тому існує невеликий тиск на те, щоб якнайшвидше завершити ігри. Щомісяця з бібліотеки Xbox Game Pass для ПК видаляється лише близько 10 ігор. Незважаючи на фірмову символіку Xbox, жодна консольна гра Xbox, Xbox 360 або Xbox One не доступна для відтворення на Windows 10 з підпискою Xbox Game Pass для ПК. Однак із передплатою Xbox Game Pass Ultimate ви можете використовувати Xbox Cloud Gaming на ПК з Windows 10, отримуючи доступ до ігор через браузер. Повний список поточних Xbox Game Pass для відеоігор для ПК можна переглянути на офіційному веб-сайті Xbox Game Pass та в додатку Xbox (beta).

Що таке Xbox Game Pass Ultimate?

Xbox Game Pass Ultimate – це спеціальна версія підписки на ПК для Xbox Game Pass, яка включає в себе різноманітні послуги Xbox під однією парасолькою. Це дорожче, ніж модель підписки Xbox Game Pass для ПК, але має додаткові функції та доступність. Важливою особливістю передплати на Xbox Game Pass Ultimate є доступ до Xbox Cloud Gaming, хмарної ігрової служби Microsoft. Будь-хто, хто має членство в Xbox Game Pass Ultimate, може використовувати ігри Xbox Cloud з ПК з ОС Windows 10, iPhone або iPad за допомогою Microsoft Edge, Chrome або Safari. Ось що ще входить до підписки на Xbox Game Pass Ultimate:

  • Доступ до всіх 100+ Xbox Game Pass для ігор для ПК на ПК.
  • Доступ до всіх 100+ Xbox Game Pass для консольних ігор на Xbox One.
  • Доступ до всіх 100+ ігор на пристроях Android, iPhone, iPad та ПК з ОС Windows 10 за допомогою хмарних ігор (раніше Project xCloud).
  • Знижки Xbox Game Pass на покупки ігор у Windows 10 та Xbox One.
  • Членство в Xbox Live Gold для геймплею в Інтернеті на Xbox One, чотири безкоштовні консольні ігри Xbox, що належать щомісяця, і подальші знижки на покупки ігор.

Що роблять програми Xbox Game Pass?

Додаток Xbox Game Pass для ПК можна завантажити безкоштовно для пристроїв з Windows 10 і потрібно завантажувати заголовки з бібліотеки Xbox Game Pass для ПК. Цей додаток також можна використовувати для спілкування з друзями Xbox та керування покупками консолі Xbox One. Безкоштовна програма Xbox Game Pass також доступна для пристроїв iOS та Android. Ці програми не вимагають використання Xbox Game Pass для ПК або Xbox Game Pass для консолі, але можуть бути зручним способом перегляду поточних бібліотек кожного плану та керування завантаженнями.