Saltar al contenido

Як використовувати Zoom на iPhone

12 de agosto de 2022

Що потрібно знати

 • Найпростіший спосіб приєднатися до зустрічі: торкніться Зустріч посилання в електронному листі із запрошенням, і програма Zoom має запуститися.
 • Щоб почати зустріч, торкніться Нова зустріч > Розпочати зустріч > Телефонуйте за допомогою Інтернет-аудіо > Учасники > запросити і виберіть варіант запрошення.

У цій статті пояснюється, як використовувати Zoom на iPhone, зокрема, як приєднатися до виклику Zoom і як його почати.

Змістовий покажчик

Як приєднатися до дзвінка за допомогою програми Zoom для iPhone

Хоча будь-хто може почати дзвінок у Zoom і запросити інших, у більшості випадків ви, ймовірно, приєднаєтеся до дзвінків інших людей у ​​Zoom. Зробити це дуже просто, оскільки вам навіть не потрібен обліковий запис Zoom, щоб приєднатися до зустрічі. Вам просто потрібно ввести ідентифікатор зустрічі та пароль у програмі Zoom на вашому iPhone.

 1. Якщо ви ще цього не зробили, встановіть програму Zoom на свій iPhone.
 2. Приєднуйтеся до зустрічі. Якщо хтось надіслав вам запрошення на зустріч Zoom електронною поштою, торкніться Зустріч посилання в електронному повідомленні із запрошенням. Має запуститися програма Zoom. Якщо у вас немає посилання, але хтось надіслав вам ідентифікатор зустрічі, запустіть програму Zoom і торкніться Приєднатися до зустрічі. Введіть ID зустрічі а потім торкніться Приєднуйтесь. Далі вам також потрібно буде ввести пароль зустрічі.
 3. У програмі Zoom вам потрібно буде вибрати, чи ви хочете дозволити Zoom використовувати камеру (якщо ви хочете, щоб вас бачили на зустрічах Zoom, торкніться в порядку). Надавши програмі дозвіл на використання камери, ви побачите екран попереднього перегляду відео.
 4. Щоб приховати фон вашої кімнати, торкніться знак плюс у нижній частині екрана і виберіть фонове зображення, яке буде розміщено позаду вас. Коли ви задоволені, торкніться Готово.
 5. Виберіть, чи хочете ви приєднатися з відео чи без.
 6. Через деякий час організатор зустрічі має допустити вас до зустрічі.
 7. Вас можуть запитати, чи хочете ви використовувати Інтернет-аудіо. Якщо ви хочете, щоб вас почули на зустрічі, торкніться Телефонуйте за допомогою Інтернет-аудіо.
 8. Ви зараз на зустрічі; ви можете побачити інших і поговорити, щоб взяти участь. Якщо вам потрібно переглянути параметри зустрічі, торкніться екрана. У нижній частині екрана ви можете торкнутися параметрів, щоб зупинити камеру телефону, вимкнути мікрофон і поділитися вмістом, наприклад своїм екраном, фотографією чи веб-сайтом, з учасниками зустрічі. Щоб приватно поспілкуватися з учасником зустрічі, торкніться Учасники а потім торкніться особи, з якою хочете поспілкуватися.
 9. Щоб завершити виклик, торкніться Залишати у верхній частині екрана.

Як використовувати Zoom на iPhone для початку зустрічі Zoom

Якщо ви хочете провести власну зустріч Zoom, вам потрібно створити обліковий запис Zoom. Ви можете зробити це у веб-браузері на настільному комп’ютері або в програмі Zoom. Якщо ви ще цього не зробили, інсталюйте програму Zoom на свій iPhone і торкніться Зареєструватися або Увійти у нижній частині екрана програми та дотримуйтеся вказівок, щоб створити обліковий запис або ввійти за допомогою існуючих облікових даних облікового запису Zoom.

 1. Щоб створити зустріч, торкніться Нова зустріч у верхній частині екрана (ви також можете торкнутися розклад щоб почати зустріч пізніше).
 2. На екрані «Почати зустріч» торкніться Розпочати зустріч.

  Скріншоти створення зустрічі Zoom на iPhone.

 3. Виберіть Телефонуйте за допомогою Інтернет-аудіо щоб дозволити іншим учасникам зустрічі почути вас.
 4. Унизу екрана торкніться Учасники.
 5. Торкніться запросити і в спливаючому меню виберіть спосіб запрошення інших учасників. Найпростіший спосіб – надіслати електронний лист або текстове повідомлення.
 6. Коли ваші одержувачі отримають запрошення, вони можуть піти до кімнати очікування, і вам потрібно буде допустити їх до зустрічі. У діалоговому вікні у верхній частині екрана торкніться Визнати. Якщо ви пропустили це діалогове вікно, торкніться Учасники а потім торкніться Визнати поруч із усіма, хто чекає приєднатися.

  Знімок екрана повідомлення в кімнаті очікування під час зустрічі Zoom на iPhone.