Saltar al contenido

Як вимкнути автовиправлення на Android

25 de abril de 2021

Змістовий покажчик

Що потрібно знати

  • Йти до Налаштування > Система > Мови та введення > Віртуальна клавіатура. Виберіть клавіатуру. Торкніться Виправлення текстута перемикайте Автокорекція вимкнено.
  • Деякі налаштування можуть бути специфічними для інших клавіатур. Загальна ідея, однак, залишиться незмінною.

У цій статті пояснюється, як вимкнути автоматичне виправлення на Android за допомогою клавіатури Gboard за замовчуванням, але це стосуватиметься й інших клавіатур. Інструкції в цій статті стосуються Android 8.0 і новіших версій, але вони повинні працювати аналогічно на Android 7.0 і раніше, з незначними відмінностями.

Як вимкнути автовиправлення на Android

  1. Відкрийте Налаштування додаток.

  2. Торкніться Система > Мови та введення > Віртуальна клавіатура.

  3. Ви побачите список усіх встановлених клавіатур, включаючи встановлення за замовчуванням. Торкніться Gboard, або клавіатуру, для якої потрібно вимкнути автовиправлення.

  4. Торкніться Виправлення тексту.

  5. Прокрутіть вниз до Виправлення і торкніться Автокорекція щоб вимкнути його.

    Корекція тексту, перемикання автоматичної корекції в налаштуваннях Android

Коли автовиправлення вимкнено, клавіатура Android за замовчуванням (Gboard) все ще пропонує пропозиції щодо виправлення у верхній частині клавіатури. Він не замінює передбачувану корекцію, коли після слова додається пробіл. Натомість слово залишається таким, яким ви його ввели.

Переваги вимкнення автовиправлення

Існує кілька випадків використання, які сприяють дезактивації автовиправлення. Якщо ви вводите багато власних імен або використовуєте останню народну мову, яку вбудований словник Android ще не наздогнав, автовиправлення може принести більше шкоди, ніж користі. Вимкнення автовиправлення також допомагає, якщо ви двомовні та часто перемикаєтесь між мовами під час набору тексту.