Saltar al contenido

Як вимкнути звук (або увімкнути) на Zoom

17 de junio de 2021

Змістовий покажчик

Що знати

 • У Windows: Клацніть на Без звуку (нижній лівий кут екрана) або натисніть ALT + A на клавіатурі.
 • На Mac: Клацніть на Без звуку на екрані або натисніть Command + Shift + A.
 • На мобільному телефоні: торкніться екрана, а потім торкніться Без звуку (внизу ліворуч).

У цій статті пояснюється, як вимкнути та ввімкнути звук себе чи інших під час дзвінків Zoom. Інструкції охоплюють Windows, Mac та мобільні пристрої як для відвідувачів, так і для хостів.

Як вимкнути звук на зумі

Процес залежить від пристрою, яким ви користуєтесь.

Як замовкнути себе на Windows або Mac

Це швидко і просто: наведіть курсор миші на вікно масштабування, щоб відобразити рядок меню внизу. У нижньому лівому куті натисніть Без звуку. Кнопка зміниться, щоб на мікрофоні з’явилася червона лінія та вимкнути Увімкнути звук. Ви також можете використовувати свою клавіатуру, щоб виконати те саме: у Windows натисніть ALT + A. На Mac натисніть Command + Shift + A. Під час використання клавіатури переконайтесь, що ви активно перебуваєте у вікні масштабування, інакше клавіші не працюватимуть. Для цього просто натисніть на вікно масштабу в будь-якому місці, щоб активувати його.

Коли вам потрібно заговорити, просто знову натисніть кнопку та натисніть Увімкнути звук щоб вас могли почути або натиснути ALT + A (Windows) або Shift + Command + A (Mac) на клавіатурі.

Як вимкнути звук з мобільного пристрою

Кнопка вимкнення звуку на екрані мобільного Збільшити.

Залишатися тихим на мобільному пристрої легко, але вам потрібно пам’ятати, що натискаєте екран, щоб знайти команду. Після цього в нижньому лівому куті екрана з’явиться така сама піктограма мікрофона. Просто натисніть Без звуку мовчати. Щоб увімкнути звук, коли потрібно говорити, торкніться екрана, щоб знову відкрити команду, а потім торкніться Увімкнути звук.

Як заспокоїти інших під час дзвінків із збільшенням

Якщо ви ведучий і хочете мовчати людей під час зустрічі, це можна зробити в розділі Учасники програми. Для Windows, Mac або мобільних пристроїв виконайте такі дії:

 1. Наведіть курсор миші на екран масштабування.

 2. Клацніть Учасники в меню, яке з’явиться внизу екрана.

 3. У правому меню навігації, яке відкриється, ви маєте два варіанти:

  • Клацніть Ігнорувати все внизу меню, щоб вимкнути звук усіх, хто брав участь у дзвінку.
  • Наведіть курсор на ім’я гостя, а потім натисніть Без звуку поруч з їх іменем, щоб замовкнути їх. Вони побачать на своєму екрані повідомлення про те, що ви їх ігнорували.

  На мобільному пристрої ви побачите спливаюче меню, коли ви виберете гостя. Просто натисніть Без звуку поруч із їх ім’ям з цього меню, щоб індивідуально замовкнути когось.

  Екран учасників з різними параметрами відключення звуку.

Як увімкнути звук інших на Zoom

Щоб ігнорувати інших, повторіть наведені вище кроки, щоб відкрити меню Учасників. Вимкнення звуку може дещо відрізнятися залежно від того, як налаштовано зустріч. Якщо у вас виникають проблеми при спробі ввімкнути звук учасника, прочитайте тему документа підтримки від Zoom. Ваші дії будуть прямо протилежними: кожен, кого ви приглушили, тепер покаже можливість увімкнення звуку окремо, або ви можете вибрати Увімкнути все внизу екрана Учасники. Коли ви це зробите, учасник побачить на своєму екрані повідомлення із зазначенням того, що ви попросили його ввімкнути звук або повідомити, що зараз він ігнорується. Повідомлення залежить від типу використовуваного пристрою. Якщо ви ще нікого не ігнорували, його все ще не чути, йому потрібно буде відповісти на повідомлення на екрані, щоб увімкнути його. Це трапляється, коли учасник використовує мобільний пристрій.