Saltar al contenido

Як вимкнути звук вкладки у вашому браузері

13 de agosto de 2022

Ви хочете припинити відтворення звуку з одного веб-сайту під час прослуховування чогось на іншій вкладці чи в іншій програмі? Немає проблем: просто вимкніть шумну вкладку. Усі основні веб-переглядачі підтримують функцію вимкнення вкладок, і це загалом швидко, просто та однаково для всіх версій програми. Інструкції в цій статті пояснюють, як вимкнути звук вкладки браузера в Google Chrome, Microsoft Edge, Mozilla Firefox, Safari, Opera та Brave.

Змістовий покажчик

Як вимкнути звук вкладки браузера в Google Chrome

У веб-переглядачі Google Chrome на вкладках немає піктограми динаміка, яку можна натиснути, як у багатьох інших веб-браузерів, але він має просте меню: клацніть правою кнопкою миші вкладку, яка відтворює звук, і виберіть Вимкнути сайт варіант.

Як вимкнути звук вкладки браузера в Microsoft Edge

Є два способи вимкнути звук вкладки браузера в Microsoft Edge. Найпростіший спосіб: коли веб-сайт на вкладці відтворює аудіо в браузері Microsoft Edge, у заголовку вкладки з’явиться маленький значок динаміка. Натиснувши на це значок вимкне весь звук, що надходить із цієї вкладки.

Значок гучності на вкладці в Microsoft Edge

Другий спосіб припинити відтворення всього звуку на вкладці – клацнути правою кнопкою миші на вкладці зі значком динаміка та клацнути Вкладка Вимкнути звук у меню, що з’явиться. Якщо ви чуєте звук, але не бачите значка динаміка на жодній із вкладок веб-переглядача, можливо, у вас відкрито інше вікно веб-переглядача. Щоб переглянути всі відкриті вікна, наведіть курсор миші на піктограму програми на панелі інструментів у нижній частині екрана. Має з’явитися невеликий попередній перегляд усіх відкритих вікон браузера.

Вкладка «Вимкнути звук» у меню Microsoft Edge

Як вимкнути звук вкладки браузера в Mozilla Firefox

Mozilla Firefox також має два способи вимкнути звук вкладки, які майже ідентичні процесу в Microsoft Edge. Найпростіший спосіб: на вкладках, які відтворюють аудіо, з’явиться значок динаміка. Щоб вимкнути звук із цих вкладок, просто натисніть цю кнопку значок динаміка. Після натискання на піктограмі з’явиться лінія, намальована через неї, і звук має припинитися, якщо все зроблено правильно.

Кнопка вимкнення звуку на вкладці Firefox

Вам не потрібно відкривати або перемикатися на вкладку, яка відтворює звук, щоб вимкнути його. Вимкнути вкладку можна повністю під час перегляду веб-сайту на іншій вкладці. Це працює в кожному браузері. Другий спосіб: ви також можете клацнути правою кнопкою миші на вкладці, щоб відкрити меню. Натиснувши на Вкладка «Без звуку». опція також припинить звук, який надходить із вкладки, на якій ви клацнули правою кнопкою миші.

Вкладка «Вимкнути звук» у меню Firefox

Як вимкнути звук вкладки браузера в Safari

Safari від Apple відображає a значок динаміка на вкладках, які відтворюють аудіо. Найпростіший спосіб вимкнути звук на вкладці Safari: натисніть значок динаміка на вкладці, щоб вимкнути весь звук, що надходить із нього. Інший спосіб: Клацніть піктограму динаміка, утримуючи клавішу Option щоб вимкнути всі звуки, окрім тих, що надходять із цієї вкладки.

Значок динаміка на вкладці Safari

Натискання клавіш Option коли ви натискаєте певну клавішу на клавіатурі одночасно з клацанням мишею, щоб активувати другорядну функцію. На старих клавіатурах Mac клавіша Option була клавішею Варіант ключ. Звідси походить фраза.

На новіших клавіатурах Mac і клавіатурах Windows використовується клавіша Альт ключ. У Safari також є значок динаміка Розумний пошук поле, де ви вводите веб-адресу або пошуковий термін. Цей значок стане синім, якщо аудіо відтворюється на вашій поточній вкладці, або зміниться на білий із синім контуром, якщо аудіо відтворюється на іншій вкладці. Якщо клацнути піктограму, коли вона синя, звук у відкритій вкладці буде вимкнено, а якщо клацнути її, коли вона біло-синя, звук усіх інших вкладок буде вимкнуто.

Як вимкнути вкладку браузера в Opera

На відміну від інших популярних інтернет-браузерів, які використовують піктограму статичного динаміка для визначення вкладок, які відтворюють звук, Opera використовує невелику анімацію стерео візуалізатора, яка відтворюється на вкладці під час відтворення звуку. Щоб вимкнути звук на вкладці Opera, наведіть на неї курсор миші анімований значок щоб перетворити його на значок звичайного статичного динаміка, а потім клацніть його.

Анімований значок динаміка на вкладці Opera

Вкладки також можна вимкнути в Opera, клацнувши правою кнопкою миші відповідну вкладку та вибравши Вкладка Вимкнути звук.

Вимкнути вкладку в Opera

Як вимкнути звук вкладки браузера в Brave

Веб-браузер Brave, орієнтований на криптовалюту та конфіденційність, спрощує ігнорування вкладок, використовуючи методи, аналогічні згаданим раніше браузерам. Найпростіший спосіб: клацніть піктограму динаміка, яка з’являється, коли вкладка видає звук.

Вимкнення звуку вкладки в Brave

Другий спосіб: клацніть вкладку правою кнопкою миші та виберіть Вкладка Вимкнути звук зі спливаючого меню.

Вкладка «Відключити звук» у меню Brave

Як і в інших браузерах, у Brave можна вимкнути звук вкладок, не перемикаючись на них. Браузер робить попередній перегляд вкладок у повноекранному режимі, коли ви наводите на них курсор миші, однак це може бути трохи дратуючим. Через це ви можете переключитися на вкладку, перш ніж вимкнути її, щоб уникнути відволікаючої функції попереднього перегляду вкладки. Вкладки можна ввімкнути в будь-якому браузері, просто повторивши кроки, зроблені для їх вимкнення.