Saltar al contenido

Як вимкнути сповіщення на Mac

15 de abril de 2021

Сповіщення Mac можуть бути корисними, оскільки вони дають можливість легко переглядати майбутні події у вашому календарі, отримувати інформацію про електронні листи та повідомлення та навіть бачити оновлення з веб-сайтів, на які ви підписалися. Хоча все це може стати трохи набагато. Якщо ви намагаєтеся виконати роботу, вам потрібно відобразити екран для презентації або просто потрібно трохи відпочити від постійних сповіщень, ось як вимкнути сповіщення на Mac.

Змістовий покажчик

Як тимчасово вимкнути сповіщення на Mac

MacOS надає ряд способів вимкнути сповіщення, дозволяючи вам мати великий контроль над тим, коли і як програми можуть перешкоджати вам банерами та сповіщеннями. Ось короткий опис способів вимкнути сповіщення на вашому Mac:

 • Через меню Сповіщення: Це дає вам найбільший контроль. Ви можете щодня вимикати сповіщення на певний проміжок часу, запобігати сповіщенням на основі ряду інших критеріїв і навіть контролювати сповіщення в додатку за додатком.
 • З робочого столу: Це найпростіший спосіб, для якого потрібна комбінація клавіш і клацання миші, але він не надає жодних додаткових опцій.
 • З центру сповіщень: Цей метод також дуже швидкий, але йому не вистачає розширених опцій. Якщо ви використовуєте цей метод, сповіщення повертаються на наступний день.

Як вимкнути сповіщення на Mac через Центр сповіщень

MacOS дозволяє тимчасово вимкнути всі сповіщення на певний проміжок часу, дозволяючи створювати персоналізовані простої без сповіщень, вимикати сповіщення під час навчання в школі чи на роботі, запобігати сповіщенням під час сну або створювати безвідомий період щодня з будь-якої іншої причини. Ось як тимчасово вимкнути сповіщення на Mac на певний проміжок часу щодня:

 1. Клацніть на Меню Apple значок.

 2. Клацніть Система Преференції.

  Розташування системних налаштувань на Mac.

 3. Клацніть Повідомлення.

  Параметр Сповіщення на Mac.

 4. Клацніть Не турбувати на лівій панелі, якщо вона ще не вибрана.

  Параметр Не турбувати на Mac.

 5. Введіть період часу, протягом якого ви не хочете отримувати сповіщення, у вікні Від: і Кому: поля та встановіть відповідний прапорець.

  Знімок екрана меню сповіщень Mac.

 6. Сповіщення буде припинено протягом обраного вами періоду щодня. Якщо ви хочете повернутися до звичного режиму, просто поверніться до цього меню і зніміть галочку зліва від Від.

Докладніше про параметри Mac Не турбувати

Окрім того, що ви можете щодня налаштовувати персоналізовані простої без відволікань, меню «Не турбувати» надає ще ряд інших опцій. Ви також можете налаштувати його на пригнічення сповіщень, коли дисплей спить, коли ваш екран заблокований, а також при дзеркальному відображенні телевізорів та проекторів. Параметри придушення сповіщень, коли дисплей сплячий або заблокований, корисні, оскільки вони автоматично запобігають відключенню сповіщень, коли ви фактично не користуєтесь своїм Mac. Сповіщення збиратимуться в центрі сповіщень і відображатимуться кожного разу, коли ви прокинетеся або розблокуєте дисплей. Можливість вимкнути сповіщення при дзеркальному відображенні дисплея чудова, якщо ви хочете уникнути незручних або особистих сповіщень, які не з’являються, коли інші люди переглядають ваш екран. Також трохи професійніше уникати захаращення дисплея сповіщеннями під час презентації.

Як вимкнути сповіщення з одного додатка

MacOS також дозволяє вимкнути сповіщення для додатків залежно від програми. Якщо ви хочете отримувати більшість сповіщень, але є кілька програм, які вас дратують, просто відключити сповіщення від цих програм, залишаючи все інше в спокої. Ця опція корисна, якщо ви хочете вимкнути сповіщення календаря, заборонити веб-сайтам надсилати сповіщення через Safari або просто відключити будь-яку іншу програму надсилати вам сповіщення.

 1. Відкрийте меню налаштувань сповіщень, натиснувши на Меню Apple , а потім перейдіть до Системні налаштування > Повідомлення.

  Знімок екрана меню сповіщень Mac.

 2. Клацніть на додаток щоб отримати доступ до налаштувань сповіщень.

 3. Клацніть повзунок поруч Дозволити сповіщення від (App).

 4. Цій програмі буде заборонено надсилати сповіщення, доки ви знову не натиснете повзунок.

Докладніше про налаштування сповіщень додатків

На додаток до простого вимкнення програм, одне і те ж меню надає вам ряд інших опцій. Ви можете змінити стиль попередження, щоб дозволити сповіщення, банери або взагалі відсутні спливаючі сповіщення. Ви також можете вибрати, чи дозволяти сповіщення від цієї програми на екрані блокування, вибирати, коли бачити попередній перегляд сповіщень, чи може додаток розміщувати сповіщення в центрі сповіщень, чи зможе вона відтворювати звук під час надсилання сповіщення .

Як швидко вимкнути та ввімкнути всі сповіщення

Якщо ви хочете негайно перетворити всі свої сповіщення, не перекопуючи купу меню, і ввімкнути їх згодом так само легко, macOS дозволяє вам це зробити. Ось як негайно вимкнути всі сповіщення:

 1. Натисніть і утримуйте Клавіша опцій.

 2. Клацніть на Центр сповіщень у верхньому правому куті рядка меню.

  Значок центру сповіщень на Mac.

 3. Значок стане сірим, а сповіщення призупиняться.

  Центр сповіщень призупинено на Mac.

 4. Щоб знову ввімкнути сповіщення, натисніть і утримуйте кнопку Клавіша опцій і натисніть на Центр сповіщень ще раз.

Ще один спосіб швидкого вимкнення сповіщень

Окрім методу клавіші Option, є ще один простий спосіб швидко ввімкнути режим «Не турбувати». За допомогою цього методу режим «Не турбувати» вимкнеться на початку наступного дня або коли ви вирішите його закінчити, залежно від того, що настане раніше. Ось як швидко ввімкнути режим «Не турбувати» на Mac:

 1. Клацніть на Центр сповіщень вгорі праворуч на панелі меню.

  Значок центру сповіщень на Mac.

 2. Проведіть пальцем вниз в центрі сповіщень.

  Центр сповіщень на Mac, що показує напрямок проведення пальцем.

  Щоб виконати цей крок, проведіть двома пальцями.

 3. Клацніть повзунок поруч НЕ ТУРБУВАТИ.

  Параметр Не турбувати в Центрі сповіщень на Mac.

 4. Режим «Не турбувати» увімкнеться та припинить усі сповіщення до наступного дня.

 5. Щоб вимкнути режим «Не турбувати», поверніться до цього меню та натисніть кнопку НЕ ТУРБУВАТИ повзунок, щоб вимкнути його.