Skip to content

Як вимкнути Центр управління на екрані блокування iPad

30 de Червень de 2021

Центр управління iPad забезпечує швидкий доступ до регуляторів гучності та яскравості, а також швидкий спосіб увімкнення та вимкнення таких функцій, як Bluetooth. Ви також можете налаштувати його за допомогою програми Home, Wallet, Alarm та інших. За замовчуванням доступ до Центру управління можна отримати, коли iPad заблоковано. Проведіть пальцем вниз від верхнього правого кута екрана, щоб відобразити його. Однак ви можете не хотіти, щоб хтось користувався Центром керування, поки екран заблокований. Інструкції в цій статті застосовуються до iPad на iOS 11 та новіших версій.

Як вимкнути Центр управління на екрані блокування

Щоб встановити Центр керування таким чином, щоб він не був доступний на екрані блокування:

 1. Відкрийте iPad Налаштування додаток.

 2. Торкніться Торкніться ідентифікатора та пароля.

  Центр управління на iPad

 3. Введіть свій пароль.

  Центр управління на iPad

 4. В Дозволити доступ, якщо заблоковано розділ, вимкніть Центр управління тумблер.

  Центр управління на iPad

 5. Центр керування неможливо переглянути з екрана блокування. Це не впливає на його продуктивність, коли iPad розблоковано.

Що ви можете зробити в Центрі управління?

Перш ніж вимкнути доступ до Центру управління, ви можете перевірити, що він може зробити для вас. Центр управління – це ярлик для багатьох функцій.

Відкриття панелі управління на iPad

Окрім налаштування музики, регулювання гучності, призупинення музики або переходу до наступної пісні, ось ще кілька речей, які ви можете зробити з Центру керування:

 • Увімкніть або вимкніть режим польоту, Wi-Fi та Bluetooth. Увімкнення режиму польоту може продовжити час автономної роботи, коли він розряджається.
 • Заблокуйте орієнтацію, щоб зупинити iPad від перемикання між альбомним та книжковим режимами під час обертання пристрою.
 • Налаштуйте яскравість екрану iPad.
 • Встановіть таймер або будильник.
 • Сфотографуйте камерою.
 • Доступ до ярликів доступності.
 • Використовуйте додаток Apple TV Remote.
 • Робіть нотатки.
 • Запишіть екран.

Ці та інші зручні функції доступні на панелі керування. Щоб їх налаштувати, перейдіть до Налаштування > Центр управління > Налаштування елементів керування.