Saltar al contenido

Як вимкнути 5G на Samsung S20

27 de agosto de 2022

Що потрібно знати

 • Ви можете вимкнути 5G, перейшовши на Налаштування > Зв’язки > Мобільні мережі > Режим мережі.
 • Виберіть будь-який варіант, у якому немає 5G.

У цій статті пояснюється, як вимкнути 5G на вашому Samsung Galaxy S20.

Змістовий покажчик

Як вимкнути 5G на моєму Samsung Galaxy S20?

Ви можете знайти налаштування для вимкнення 5G у налаштуваннях свого пристрою.

 1. ВІДЧИНЕНО Налаштування. Щоб відкрити налаштування, проведіть пальцем вниз по панелі сповіщень і торкніться значка шестірні у верхньому правому куті або торкніться програми «Налаштування» в панелі програм.
 2. Торкніться Зв’язки.
 3. Торкніться Мобільні мережі.
 4. Торкніться Режим мережі.
 5. Торкніться будь-якої опції в цьому списку, у якій немає 5G. Це надасть вам більше мережевих можливостей, коли ви пересуваєтеся. Щоб знову ввімкнути 5G, просто повторіть ці кроки та торкніться опції, яка включає 5G.

  Режим мережі Мобільні мережі на Samsung s20.

 

Чи можете ви вимкнути 5G на Galaxy S21?

Так, ви можете вимкнути 5G на своєму Samsung Galaxy S21. Процес виконується за тими самими кроками, і ви примусово підключите телефон до повільніших мереж. Будь-який телефон Samsung із версією OneUI 3.1 або новішою виконає ті самі дії. Насправді процес буде подібним на більшості телефонів Android.

Чому я хочу вимкнути 5G?

5G — це абсолютно нова мобільна технологія, і тому вона може вплинути на ваш акумулятор. Це з кількох причин. По-перше, якщо у вас є надвисока швидкість і ви постійно ним користуєтеся, швидше за все, ви користуєтеся телефоном більше, ніж у мережі 4G. По-друге, мережі 5G все ще будуються. Якщо ваш телефон постійно перемикається між мережами 5G і 4G через погане покриття 5G, це негативно позначиться на вашому акумуляторі. Оскільки мережі 4G дуже розповсюджені, особливо порівняно з мережами 5G, примусове використання телефону 4G забезпечить стабільніший кращий сигнал.

Це зменшує роботу вашого телефону та економить батарею. Загалом, ймовірно, ви не помітите великої різниці у швидкості між 4G і 5G. Оскільки мережі ще будуються, максимальні стабільні швидкості, доступні в мережі 5G, не набагато вищі, ніж у мережі 4G. Тому багато хто вважає, що економія батареї, яку ви отримуєте від використання мережі 4G, варта втрати швидкості. Ваш пробіг може відрізнятися.

FAQ

 • Як увімкнути 5G на Samsung S20?

  Щоб увімкнути 5G, перейдіть до Налаштування > Зв’язки > Мобільні мережі > Режим мережі і виберіть 5G/4G/3G/2G (автоматичне підключення). Зауважте, що доступність 5G може відрізнятися залежно від вашого місцезнаходження, оператора мережі та потужності сигналу.

 • Як дізнатися, чи мій S20 підтримує 5G?

  Galaxy S10 був першим телефоном з підтримкою 5G. Samsung S20, S20+ і S20 Ultra доступні у версіях 5G, тож якщо ваш оператор пропонує швидкість 5G, ви можете отримати до нього доступ.