Saltar al contenido

Як вимкнути Google Assistant

29 de julio de 2021

Змістовий покажчик

Що потрібно знати

В Android: Налаштування > Google > Бухгалтерські послуги > Пошук, Асистент і голос > Google Assistant. Торкніться Телефонта перемикайте Google Assistant вимкнено. У iOS: Перейдіть до Налаштування > Google Assistant > Мікрофон і посуньте перемикач у положення вимкнено. У цій статті пояснюється, як вимкнути Google Assistant, також відомий як «OK Google», на телефоні Android або iOS. Інструкції в цій статті стосуються ОС Android версії 10 та новішої.

Вимкніть OK Google на телефоні Android

Якщо ви хочете вимкнути OK Google на своєму смартфоні або планшеті, виконайте наведені нижче дії.

  1. Відкрийте свій телефон Налаштування додаток.

  2. Виберіть Google > Бухгалтерські послуги > Пошук, Асистент і голос > Google Assistant.

  3. Натисніть на Помічник вкладку, а потім прокрутіть униз до Асистентських пристроїв і натисніть Телефон.

  4. Натисніть на Google Assistant повзунок, щоб вимкнути його.

    Знімки екрана, на яких зображено, як вимкнути OK Google на смартфоні

Вимкніть OK Google На смарт-годиннику Android

Щоб вимкнути Google Assistant на годиннику Android, просто натисніть на Налаштування значок гвинтика, а потім виберіть Персоналізація. Звідти перемикайте OK Google Detection вимкнено.

Вимкніть OK Google на iOS

Якщо ви використовуєте додаток Google Assistant на iOS, ви можете перестати слухати ваші словесні команди, вимкнувши мікрофон. Йти до Налаштування > Google Assistant > Мікрофон і посуньте перемикач у положення вимкнено. Цей метод не повністю вимикає Google Assistant. Ви все ще можете вводити свої запити. Інший спосіб вимкнути OK Google на iOS – це просто видалити програму. Це працює так само, як і для будь-якої іншої програми iOS. Натисніть на піктограму програми на головному екрані, зачекайте, поки вона почне хитатися, а потім виберіть Видалити додаток.