Saltar al contenido

Як вимкнути iTunes Genius та Genius Sidebar

30 de abril de 2021

iTunes Genius – чудове доповнення до iTunes. Genius автоматично створює чудові звукові списки відтворення, і це допомагає вам знаходити та купувати нову музику, яка вам сподобається, на основі музики, якою ви володієте та слухаєте. Однак інтерфейс iTunes Genius займає місце на екрані iTunes, і якщо ви не використовуєте цю функцію, можливо, ви захочете вимкнути Genius або відповідну функцію, яка називається Genius Sidebar. Ось як вимкнути одну або обидві ці функції. Інструкції в цій статті стосуються iTunes 12, iTunes 11 та iTunes 10 та новіших версій. Як вимкнути Genius, залежить від версії iTunes та від того, чи використовуєте ви музичну бібліотеку iCloud.

Змістовий покажчик

Як вимкнути iTunes Genius в iTunes 12:

Місце розташування опції вимкнення iTunes Genius змінилось у цій версії порівняно з попередніми версіями iTunes, але вимкнення Genius все ще залишається питанням декількох клацань. Перейдіть до Файл меню, виберіть Бібліотека, потім виберіть Вимкніть Genius.

Як вимкнути Genius у старих версіях iTunes:

Щоб вимкнути функції Genius, якщо у вас старіша версія iTunes і ви не підписані на iTunes Match або Apple Music, перейдіть до Зберігати меню в iTunes і натисніть Вимкніть Genius. Якщо ви робите це і хочете повернути його, увімкніть Genius знову.

Якщо ви використовуєте музичну бібліотеку iCloud

iTunes Match використовує функцію музичної бібліотеки iCloud та Apple Music для зберігання вашої музики в хмарі та забезпечення того, щоб ваші пристрої мали доступ до тієї самої музики. Це чудово, але це також змінює спосіб вимкнення Genius. Як результат, ви можете не побачити опцію вимкнення iTunes Genius. У таких випадках виконайте такі дії:

 1. Вимкніть музичну бібліотеку iCloud. На останніх версіях iTunes перейдіть до iTunes > Преференції, потім очистіть Музична бібліотека iCloud прапорець. У попередніх версіях iTunes виберіть Файл > Бібліотека або Зберігати > Вимкніть iTunes Match.

  Вимкнення музичної бібліотеки iCloud у iTunes 12

 2. Вимкніть Genius меню відображається в будь-якому Файл > Бібліотека або Зберігати, залежно від версії iTunes. Виберіть Вимкніть Genius щоб відключити Genius.

Сховати бічну панель iTunes Genius в iTunes 10 і раніше

Коли iTunes Genius був вперше представлений, він включав Genius Sidebar, саме так Apple представила рекомендації щодо придбання «якщо вам сподобається». Якщо ви хотіли відкрити для себе нову музику, це було чудовим доповненням. Ці вказівки стосуються iTunes 10 та новіших версій. Бокова панель Genius більше не існує в iTunes 11 та новіших версіях. Щоб приховати бічну панель Genius:

 1. Якщо iTunes Genius увімкнено, у правому нижньому куті вікна iTunes з’являються дві кнопки. Кнопка Genius використовується, щоб Genius створював списки відтворення або пропонував музику.

  Кнопка Genius в iTunes 11

 2. Інша кнопка – стрілка, спрямована вправо. Якщо видно бічну панель Genius, клацніть на Стрілка щоб приховати бічну панель.

  Кнопка Приховати бічну панель в iTunes 11

 3. Щоб відобразити бічну панель, клацніть на Стрілка ще раз, і бокова панель Genius знову з’явиться.