Saltar al contenido

Як вимкнути Siri на екрані блокування iPad

26 de abril de 2021

Екран блокування на вашому iPad може заважати людям, але вони все одно можуть отримати доступ до голосового інтелектуального помічника від Apple, утримуючи кнопку Home. Тримати Siri під рукою може бути зручним для тих, хто хоче використовувати Siri, не розблоковуючи свій пристрій, але це також може стати точкою входу в деякі функції iPad. Ці інструкції стосуються iPad 3-го покоління та пізніших.

Змістовий покажчик

Використовуйте Siri, не розблоковуючи iPad

Можливість отримати доступ до Siri з екрана блокування може бути хорошою справою, але для людей, які підозрюють у безпеці, це все одно спосіб отримати доступ до iPad. Ви можете налаштувати параметр, який вмикає або вимикає, не повністю вимикаючи Siri.

 1. Відкрийте програму Налаштування iPad.

 2. Торкніться Торкніться ідентифікатора та пароля. Введіть свій пароль, щоб відкрити ці налаштування.

  Центр управління на iPad

 3. В Дозволити доступ, коли заблоковано розділ, увімкніть Сірі тумблер.

  Siri на екрані блокування

 4. Ви все одно зможете користуватися Siri, коли iPad розблоковано.

Повністю вимкніть Siri

Якщо ви ніколи не використовували Siri, вимкніть її. Це зупинить будь-кого, включаючи вас, використовувати його на екрані блокування або в будь-який інший час. Ось як це зробити.

 1. відчинено Налаштування.

  Як видалити фільми з iPad

 2. Торкніться Siri & Search.

  iPad Siri

 3. В Запитайте Сірі розділ, вимкніть усі тумблери.

  Налаштування iPad Siri & Search

 4. Якщо вимкнути всі ці вимикачі, ви не зможете активувати Siri за допомогою голосової команди або, утримуючи кнопку головного, що ефективно вимикає цю функцію.

Як додатково захистити свій екран блокування

Можливо, недостатньо вимкнути Siri на екрані блокування. Ви також можете отримати доступ до сповіщень та подання «Сьогодні», яке є знімком календаря, нагадувань та будь-яких встановлених віджетів. IPad також покаже нові сповіщення. Для тих, хто хоче швидко отримати доступ до цієї інформації, мати доступ до неї на екрані блокування зручно. Але якщо ви не хочете, щоб незнайомець, колега чи друг мав доступ, вимкніть обидва варіанти в тому ж розділі налаштувань Touch ID та пароля, який ви використовували для вимкнення Siri.

Дозволити доступ, якщо заблоковано

Ви також можете керувати розумними пристроями у своєму будинку, не розблоковуючи iPad. Система керування домом працює зі світильниками, термостатами та іншими пристроями, які ви зробили розумними у своєму домі. Спроба відкрити розумний замок або підняти розумні гаражні ворота вимагає ваш пароль, якщо ви знаходитесь на екрані блокування. Але якщо ви збираєтеся витратити час на те, щоб заблокувати Siri та сповіщення, заблокуйте також Home Control.