Saltar al contenido

Як виправити автомобільний звуковий сигнал, який не зупинить хонкінг

16 de abril de 2021

Деякі технології настільки базові, настільки вкорінені в повсякденному житті, що ви просто очікуєте, що вони спрацюють. Коли щось подібне до автомобільного звукового сигналу, про який ви, мабуть, навіть не замислюєтесь, до того моменту, коли вам це потрібно, вийде з ладу, це може швидко стати сценарієм кошмару. І, незважаючи на настільки базовий рівень, існує декілька способів, як автомобільний гудок може зламатися, включаючи випадки, коли звуковий сигнал не працює взагалі, і ситуації, коли трапляється навпаки. У цьому жахливому стані «завжди в стані», нічого не підозрюючий водій може раптом закінчити звуковим сигналом, який не перестане гудити, незалежно від того, що вони роблять.

Змістовий покажчик

Швидке виправлення: як зробити так, щоб ваш ріг припинив дзвінки

Працюючи з припущенням, що ваш автомобільний звуковий сигнал не перестане звучати, зараз ми збираємось переслідувати. Щоб отримати більш детальну інформацію про те, як працюють звукові сигнали автомобілів, чому вони виходять з ладу та як їх виправити, перегляньте розділи нижче.

Коли ваш звуковий сигнал не припиняє гудіти, натискання ще раз може відклеїти поганий перемикач, але це не завжди вирішить проблему.
nubumbim / iStock

Якщо на вашому автомобілі зараз звучить звуковий сигнал, ось як його зупинити:

  1. Знайдіть свій блок запобіжників. Подивіться під панель приладів, збоку панелі приладів, яка прихована, коли двері зачинені, або в бардачок всередині вашого автомобіля. Під капотом огляньте краї моторного відсіку. Деякі транспортні засоби мають кілька блоків запобіжників. Якщо ви не можете знайти свій, зверніться до посібника власника.

  2. Зніміть кришку блоку запобіжників.

  3. Огляньте внутрішню частину кришки коробки запобіжників та саму коробку запобіжників на наявність міток.

  4. Знайдіть і вийміть звуковий запобіжник або реле гудка. У багатьох коробках запобіжників є невеликий інструмент, що витягує запобіжник. Якщо ви не можете видалити запобіжник вручну, знайдіть один із цих інструментів у коробці запобіжників або кришці коробки запобіжників.

  5. Ваш звуковий сигнал негайно припинить гудіння, якщо ви видалите правильний запобіжник або реле.

  6. Після того, як ваш ріг перестане гудити, ви можете ознайомитися з рештою цієї статті, щоб знайти ідеї щодо того, як вирішити проблему, або обережно їхати до місцевого механіка. Ваш звуковий сигнал не працюватиме, поки проблема не буде усунена і запобіжник не замінений.

Як працюють автомобільні гудки?

Автомобільні гудки покладаються на деякі досить базові технології, а основи більшості систем звукових сигналів залишаються відносно незмінними протягом десятиліть. Основна ідея полягає в тому, що якийсь перемикач, який зазвичай знаходиться десь на кермі, активує електричний звуковий сигнал. Деякі транспортні засоби мають один звуковий сигнал, а інші використовують два звукові сигнали, кожен з яких працює в різному діапазоні частот. У типовій схемі звукового сигналу автомобіля перемикач або кнопка, яку натискає водій, підключений до реле. Це сигнальне реле буде підключене до рупорного вимикача, плюсової батареї акумулятора та звукового сигналу. Коли водій активує звуковий сигнал, реле забезпечує живлення звуковим сигналом. Це створює потенційні точки відмови в рупорному вимикачі, реле звукового сигналу, фактичні компоненти гудка та проводці. Коли один із цих компонентів «виходить з ладу», система просто більше не працює. Потенційні проблеми тут включають зламаний рупорний перемикач, який більше не може активувати реле, зламане реле, яке більше не може надсилати живлення на гудок, і зламаний гудок, який просто більше не працює. В останньому випадку можливо, щоб перестав працювати лише один ріг у дворогій парі. Якщо це станеться, ви помітите, що ваш ріг вже не звучить правильно, оскільки кожен ріг у парі видає іншу ноту. Проблема цього типу «безпечного відмови» полягає в тому, що ви не будете знати, що система вийшла з ладу, поки вам не знадобиться ваш ріг. Якщо це трапиться, і ви не можете використати свій звуковий сигнал, щоб попередити іншого водія або пішохода, результати можуть бути згубними. З огляду на це, може бути важко зрозуміти, чому це взагалі вважатиметься безпечним типом системи. Якщо у вас ніколи не траплявся звуковий сигнал у стані «завжди в стані», можливо, ви навіть ніколи не усвідомлювали, що це можливо. Якщо ви стикалися з таким видом невдач, то легко зрозуміти, як це надзвичайно дратує і потенційно небезпечно. Питання в тому, що гудки у автомобіля голосні. Нижня межа становить близько 93 дБ, що є найтихішим, що автовиробникам дозволяється робити свої гудки, якщо вони хочуть продати їх у Європейському Союзі. Середній звуковий сигнал автомобіля становить близько 100-110 дБ, а деякі навіть голосніші. Оскільки звуки, що звучать голосніше 85 дБ, можуть спричинити втрату слуху після тривалого впливу, їхати навколо з постійним гудком у вашому автомобілі явно погана ідея. Тож якщо це не припинить гудіти, що ти повинен робити?

Що призводить до того, що ріг не припиняє хонкінг?

Дві основні причини, за якими звуковий сигнал автомобіля не припиняє, включають несправність перемикача та несправність реле. Незважаючи на те, що можливі випадки відмов у цих компонентах, що призводять до гудка, який взагалі не працює, але також можливо, що один із них вийде з ладу у включеному положенні. Якщо ви опинилися в машині чи вантажівці з гудком, який не перестане звучати, найголовніше, що слід пам’ятати, це не панікувати. Інші водії та пішоходи можуть припустити, що ви лягаєте на ріг у нападі нестримної люті, але з цим ви нічого не можете зробити. Що ви захочете зробити, це якнайшвидше зупинитись, знайти безпечне місце, де вам не загрожує небезпека інших транспортних засобів, і знайти коробку запобіжників. Найшвидший спосіб зупинити звуковий сигнал, який працює неправильно, – це витягнути рубіжний запобіжник або рупорне реле. Якщо цього не вдасться, якщо ви не можете негайно знайти правильний запобіжник або реле, витягнення головного запобіжника або від’єднання акумулятора також дозволить вирішити проблему, не пошкоджуючи слух. Якщо у вас немає механічного нахилу, просто зняття звукового запобіжника або реле дозволить підвезти ваш автомобіль до механіка без постійного гудіння гудка. На коробці з запобіжниками можуть бути надписи, надруковані всередині кришки або поблизу кожного запобіжника, або, можливо, доведеться просто потягнути кожен запобіжник, по черзі, поки не знайдете потрібний.

Як виправити автомобільний звуковий сигнал, який не зупинить хонкінг

Як тільки вам не загрожує постійне пошкодження слуху, зафіксувати автомобільний звуковий сигнал, який не припинить звучати, буде простою справою з’ясувати, який компонент вийшов з ладу. Оскільки різні автомобілі проводяться по-різному, можливо, вам доведеться шукати процедуру діагностики, характерну для вашого автомобіля. Однак, як правило, потрібно визначити, чи не зламаний рупорний перемикач, або реле замикається всередині. Цей тип діагностики можна здійснити взагалі без будь-яких інструментів, якщо вам пощастить, але вам, ймовірно, знадобляться деякі основні інструменти. Найважливішим інструментом у вашому арсеналі буде мультиметр. Незважаючи на те, що ви також можете використовувати контрольний індикатор для перевірки потужності, вам знадобиться омметр для перевірки безперервності, якщо вам в кінцевому підсумку доведеться перевірити роботу вашого рупорного вимикача. У деяких ситуаціях вам може пощастити і мати реле гудка, ідентичне реле, що використовується в іншій схемі. У такому випадку ви можете просто поміняти передбачуване хороше реле рупорним реле і перевірити, чи не перестає звучати гудок. Якщо звуковий сигнал працює із запасним реле, тоді ви зможете просто придбати нове реле та усунути проблему. Якщо вам не пощастило мати однакове реле для цілей тестування, вам доведеться протестувати рупорний вимикач і реле. Якщо ви виявите, що реле замикається всередині, тоді його заміна вирішить проблему. Якщо реле не має внутрішнього короткого замикання, то вам доведеться зняти реле і визначити, які два дроти підключені до рупорного вимикача. Потім за допомогою мультиметра можна перевірити цілісність між цими проводами. Якщо перемикач знаходиться в робочому стані, натискання кнопки гудка чи колодки всередині вашого автомобіля повинно спричинити зміну показань на мультиметрі. Майте на увазі, що деякі транспортні засоби інтегрують звуковий вимикач з модулем подушки безпеки. Якщо ваш автомобіль налаштований так, вам потрібно буде переглянути правильні процедури або відвезти свій автомобіль до кваліфікованого механіка. Випадкове спрацьовування подушки безпеки може бути дорогим, або навіть небезпечний, помилка.

У мене немає рога, і я повинен Хонк

Процедура діагностики та фіксації гудка, який зовсім не трубить, подібна до фіксації рогу, який не припинить гудіння, але є кілька додаткових зморшок. Перше, що потрібно перевірити, це те, чи отримує реле звукового сигналу потужність. Якщо це не так, то вам доведеться подивитися на проводку між реле та акумулятором. Якщо реле отримує живлення, ви також хочете перевірити, чи натискає кнопка або клавіша звукового сигналу живлення на термінал реле, підключений до вашої роги. Якщо цього не сталося, є проблема з реле або перемикачем, які можна перевірити тими ж способами, що описані вище. Якщо ви виявите, що натискання вашої клавішної клавіші або накладки призводить до живлення на вихідному терміналі вашого звукового реле, ймовірно, є проблема з фактичним збором або проводкою звукового сигналу. Вам потрібно буде перевірити потужність і землю біля рогів. Якщо ви знайдете силу і землю, вам, мабуть, просто потрібен новий ріг або роги. Якщо немає живлення або заземлення, то це проблема проводки.

Проблема з гудками, подушками безпеки та автосигналізацією

Незважаючи на те, що існує багато проблем з гудком, які ви можете виправити вдома без зайвих проблем, важливо пам’ятати, що автомобільні гудки часто пов’язані з автосигналізацією, і заміна або перевірка несправного рупорного вимикача може також передбачати роботу з модулем подушки безпеки . Оскільки системи автосигналізації на вторинному ринку настільки різноманітні, немає справжнього простого виправлення для автосигналізації, яка не зупиниться спрацьовувати або взагалі не спрацює через проблему автосигналізації. Цей тип проблеми іноді спричинений слабким акумулятором або акумулятором, який загинув або був відключений, і іноді його можна виправити натисканням певної комбінації кнопок на пульті дистанційного керування сигналізацією або за допомогою пульта дистанційного керування, коли ключ знаходиться у запалюванні . Процедура відрізняється від одного виробника до іншого, і подібні проблеми також можуть бути спричинені вологою та простими несправностями обладнання. Коли ви маєте справу з несправним звуковим сигналом у транспортному засобі, який оснащений подушками безпеки, особливо важливо підібрати правильну процедуру поводження або зняття з охорони повітряних подушок, перш ніж виконувати будь-які роботи з рупорним перемикачем, кермом або рульовою колоною. Якщо цього не зробити, подушка безпеки може випадково розімкнутися, що може спричинити травму, але однозначно вимагатиме придбання дорогого запасного модуля подушки безпеки.