Saltar al contenido

Як виправити вертикальні лінії на телевізорі Samsung

23 de abril de 2022

Поширеною проблемою, з якою доводиться стикатися деяким власникам світлодіодних телевізорів Samsung, є вертикальні лінії, горизонтальні лінії або фантомне зображення на їхньому телевізорі. Вони можуть відображатися у вигляді кольорових або чорних ліній або зображень, що нагадують подвійну (або потрійну чи більше) експозицію на зображенні, де зображення накладаються. Незалежно від того, що ви бачите, ви можете спробувати вирішити проблему.

Змістовий покажчик

Що викликає вертикальні лінії на світлодіодному телевізорі Samsung?

Як правило, існують дві причини вертикальних ліній на світлодіодному телевізорі Samsung: погане з’єднання або проблема з обробкою. Якщо проблема полягає в поганому з’єднанні, ви, швидше за все, можете вирішити її самостійно, скориставшись наведеними нижче кроками з усунення несправностей. Однак, якщо проблема пов’язана з обробкою, це означає, що у вас може бути несправна плата обробки, скалярна друкована плата, T-Con або Cof-IC, і в цьому випадку спеціалісту потрібно буде перевірити та відремонтувати ваш телевізор. Нещільні або несумісні з’єднання також можуть викликати фантомні зображення. Проте, можливо, у вас проблеми з антенами або, як у випадку з вертикальними лініями, у вас є поганий компонент всередині телевізора, який професіонал повинен відремонтувати.

Як позбутися вертикальних ліній на моєму телевізорі Samsung?

Якщо на вашому телевізорі Samsung з’являються вертикальні лінії або ореоли, перше, на що вам потрібно звернути увагу, це те, що ви бачите. Характер аномалії, яку ви спостерігаєте, може допомогти вам визначити проблему. Нижче наведено деякі потенційні проблеми та найімовірніші відповідні виправлення:

 • Хвилясті або рухомі лінії: Лінії, які рухаються, хитаються або здаються хвилястими, можуть свідчити про погане з’єднання.
 • Прямі або нерухомі лінії: прямі або фіксовані лінії (лінії, які не рухаються) можуть свідчити про проблеми з внутрішньою роботою телевізора.
 • Кілька зображень накладаються один на одного: ореолом або коли кілька зображень накладаються один на одного, як-от зображення з подвійною експозицією, може означати, що у вас погане з’єднання, або це може означати, що внутрішні частини не працюють.
 • Вертикальні лінії: Вертикальні лінії найчастіше є індикатором того, що у вас погане з’єднання, і повторне роз’єднання кабелів може вирішити проблему.

Зважаючи на ці ідеї, ось кілька речей, які ви можете зробити, щоб зняти рядки і знову запрацювати належним чином телевізор.

 1. Від’єднайте та знову під’єднайте всі кабелі. Однією з найпоширеніших причин появи ліній на екрані телевізора є несправність або корозія з’єднання. Корозія може виникнути в кліматичних умовах, де спостерігаються екстремальні коливання температури, або в районах, де завжди висока вологість. Спробуйте відключити всі з’єднання на телевізорі, а потім знову підключити їх

 2. Якщо всі лінії все ще з’являються на вашому телевізорі, спробуйте торкнутися задньої панелі телевізора. Якщо ви знайшли місце, де ви натискаєте, і лінії зникають, ймовірно, у вас проблема з внутрішнім підключенням. Натискання тимчасово вирішить проблему, але, швидше за все, вона повернеться. У цьому випадку у вас є два варіанти. Ви можете спробувати зняти задню частину телевізора та перевстановити внутрішні з’єднання. Однак майте на увазі, що якщо ваш телевізор все ще знаходиться на гарантії, це, швидше за все, анулює вашу гарантію, а це означає, що Samsung не допоможе вам усунути проблему. Інший варіант — звернутися до Samsung для вирішення проблеми. Вам доведеться ввести інформацію про телевізор на веб-сайті Samsung, але потім ви зможете отримати доступ до їхньої системи обміну повідомленнями, зателефонувати їм або звернутися до служби, щоб вирішити проблему.

 3. Виконайте тест на зображення. Тест зображення корисний, якщо проблема, з якою ви відчуваєте, є постійною. Цей тест може перевірити ваші внутрішні компоненти та з’єднання та повідомити вам, який тип проблеми у вас виникли, щоб ви знали, чи варто спробувати під’єднання, оновити мікропрограмне забезпечення чи записатися на зустріч з ремонтом.

 4. Оновіть прошивку на телевізорі Samsung. Якщо ваше мікропрограмне забезпечення застаріло, це може спричинити всілякі проблеми, включаючи рядки на зображенні вашого телевізора. Спробуйте оновити телевізор, а потім знову подивіться на картинку.

 5. Скиньте налаштування свого Samsung Smart TV. Існує невелика ймовірність, що проблему, яку ви відчуваєте, можна вирішити за допомогою скидання, яке повертає програмне забезпечення до початкової версії. Якщо ви вирішите спробувати цей крок, пам’ятайте, що він видалить усі завантажені вами програми, і вам потрібно буде знову ввійти в усі свої служби, коли телевізор знову запрацює.

Якщо жоден із цих кроків не вирішує вашу проблему, вам потрібно буде зв’язатися з Samsung, щоб визначити, чи ваш телевізор все ще на гарантії та де ви можете його виправити, оскільки проблема, швидше за все, полягає в несправному внутрішньому компоненті, який потрібно замінити.

FAQ

 • Як виправити вертикальні лінії на плазмовому телевізорі Samsung?

  Щоб виправити вертикальні лінії на плазмовому телевізорі Samsung, від’єднайте шнур живлення приблизно на 30 секунд і знову підключіть його, щоб скинути налаштування телевізора. Якщо це не вирішить проблему, спробуйте знову захистити аудіо-відео з’єднувальні кабелі, підключені до вихідного пристрою. Коли кабелі закріплені як у вихідному пристрої, так і в плазмовому телевізорі, перевірте своє зображення ще раз. Також відкрутіть коаксіальний кабель від входу плазмового телевізора і перевірте, чи немає пошкоджень; закрутіть його назад і перевірте покращення зображення.

 • Як виправити розмитий екран телевізора Samsung?

  Якщо ви відчуваєте розмитість екрана на телевізорі Samsung, сигнал, який він отримує, може мати неправильну роздільну здатність. Спробуйте замінити нові кабелі або придбати нову приставку. Ви також можете спробувати виконати програмне скидання, змінити кабелі HDMI та перевірити налаштування масштабування телевізора, які можуть бути неправильними.