Skip to content

Як виправити відсутність звуку на вашому iPhone

6 de Липень de 2021

Коли ви не чуєте жодного звуку на своєму iPhone, можна виконати кілька кроків, щоб усунути проблему. Дотримуйтесь цих 13 кроків з усунення несправностей, коли на вашому iPhone немає звуку.

Причини відсутності звуку на iPhone

Проблема може бути універсальною для всього вашого iPhone, або вона може виникати лише в межах однієї програми. Точна проблема, швидше за все, виявиться із відповідним виправленням. Виконайте ці кроки, щоб усунути проблему та виявити її першопричину.

Westend61 / Getty Images

Як виправити відсутність звуку на iPhone

Виконайте ці кроки в наведеному порядку, щоб ваш iPhone знову працював належним чином. Інструкції в цій статті стосуються iPhone з iOS 12 або новішої версії, але більшість із цих виправлень працюють на попередніх версіях.

 1. Перевірте динамік iPhone. Виберіть Налаштування > Звуки та гаптики. Під Дзвінки та оповіщення, посуньте повзунок праворуч, щоб збільшити гучність. Якщо ви чуєте звук, динамік iPhone працює. Якщо ви не чуєте звуку, пристрій може потребувати ремонту обладнання.

 2. Відрегулюйте перемикач Ring / Silent. Перемикач Ring / Silent, який також називають вимикачем Mute, має два положення. Коли перемикач натиснуто на задню панель пристрою, помаранчевий колір вказує на те, що перемикач встановлений у безшумний режим. Натисніть перемикач у бік екрана, щоб увімкнути звук.

 3. Вимкніть режим “Не турбувати”. Режим “Не турбувати” приглушує багато звуків та попереджень. Вимкніть його, якщо ви не чуєте жодного звуку. Відкрийте Налаштування додаток, виберіть Не турбувати, а потім переведіть тумблер у положення Вимкнено положення.

 4. Вимкніть Bluetooth. Коли ваш iPhone підключено до аудіопристрою Bluetooth, він надсилає звук на пристрій, а не на динамік на iPhone. Вимкніть Bluetooth, щоб із iPhone відтворювалися звуки.

 5. Налаштуйте кнопки гучності, перебуваючи в програмі. Іноді гучність звуку в програмі може бути зменшена занадто низькою, щоб чути. Відкрийте програму, наприклад, музику, подкасти або будь-яку іншу програму, яка використовує звук. Використовуйте апаратні кнопки гучності на боці iPhone, щоб збільшити гучність. Також може бути, що налаштування звуку в програмі занадто низькі. Відкрийте програму та перейдіть на сторінку за допомогою кнопки Відтворити / Пауза. Перемістіть повзунок праворуч, щоб збільшити гучність.

 6. Перевірте налаштування звуку сторонніх програм. Багато сторонніх програм пропонують індивідуальні налаштування гучності та вимкнення звуку. Наприклад, деякі ігри пропонують окремі налаштування гучності, музики, звукових ефектів, навколишнього звуку тощо. У додатку шукайте налаштування звуку чи звуку. Вимкніть будь-які налаштовані параметри вимкнення звуку, увімкніть звук та відрегулюйте повзунки гучності, щоб збільшити гучність. Залежно від програми, або перемістіть повзунки вгору, або повзунки вправо, або торкніться значка, щоб зробити його активним.

 7. Перевірте налаштування сповіщень для програми. Перевірте налаштування звуку сповіщень iPhone для програми. Деякі програми, такі як Нагадування та Повідомлення, дозволяють вибрати звук сповіщення. Якщо для цього звуку встановлено значення Жоден, попередження мовчить. Вибирайте Жоден і виберіть звук.

 8. Спробуйте навушники. Знайдіть навушники, що входять до комплекту iPhone. Для старих моделей iPhone підключіть навушники до порту гарнітури. Для нових моделей iPhone підключіть навушники до порту Lightning. (Зарядний кабель також підключається до цього порту.) Слухайте звук у навушниках, використовуючи програму, яка має звук. Або підключіть навушники, а потім вийміть навушники, а потім прослуховуйте звук. Можливо, iPhone застряг у режимі навушників.

 9. Перезавантажте пристрій. Якщо ви все ще не чуєте жодного звуку, перезапустіть iPhone. Щоб перезапустити, вимкніть і знову ввімкніть iPhone.

 10. Перевірте наявність оновлень додатків. У рідкісних випадках відсутність звуку може бути наслідком помилки розробника програми. Йти до Магазин додатків > Оновлення щоб перевірити, чи доступне оновлення програми. Якщо ви бачите лише програми в розділі «Оновлено нещодавно», додаткові оновлення недоступні.

 11. Перевірте наявність системних оновлень. Оновлення iOS може вирішити проблему зі звуком. Перевірте наявність системних оновлень програмного забезпечення від Apple, а потім завантажте та встановіть доступні оновлення.

 12. Скиньте всі налаштування. Якщо жоден із наведених вище кроків не вирішить проблему зі звуком, скиньте налаштування iPhone. Це скидає налаштування звуку, дисплея та мережі до стандартних значень iPhone. Йти до Налаштування > Загальні > Скинути > Скинути всі налаштування.

 13. Зверніться до служби підтримки Apple або домовтесь про зустріч у барі Apple Genius. Якщо жоден із наведених вище кроків не працює, можливо, у вас проблема з обладнанням. Якою б не була проблема, ваш єдиний курс – зв’язатися з Apple.