Skip to content

Як виправити відсутні особисті точки доступу на iPhone

30 de Червень de 2021

Функція особистої точки доступу iPhone перетворює ваш телефон на точку доступу Wi-Fi, яка може надавати доступ до Інтернету з іншими пристроями поблизу. Однак цього не може статися, якщо відсутня особиста точка доступу. Інформація в цій статті стосується iPhone, що працюють під управлінням iOS 12 і новіших версій. Основні ідеї працюють і для попередніх версій iOS. Деякі дії можуть дещо відрізнятися для старих версій.

Poike / iStock

Причини, чому зникає функція особистої точки доступу iPhone

Зазвичай користуватися Персональною точкою доступу так само просто, як увімкнути цю функцію. Однак деякі користувачі виявляють, що їх особиста точка доступу зникає. Це часто трапляється після оновлення ОС або після джейлбрейка iPhone. Якщо ви маєте справу з іншою проблемою, пов’язаною з функцією точки доступу, спробуйте наші поради щодо усунення несправностей, коли Personal Hotspot не працює.

Як виправити відсутність особистої точки доступу iPhone на iPhone

Якщо ваша особиста точка доступу відсутня, спробуйте виконати ці 10 кроків у такому порядку, щоб вирішити проблему.

 1. Увімкнення та вимкнення стільникових даних. Персональна точка доступу вимагає підключення до стільникової мережі передачі даних, наприклад 4G. Скидання з’єднання стільникових даних може повернути відсутні точки доступу.

 2. Перевірте налаштування особистої точки доступу. Іноді, коли в програмі «Налаштування» відсутня «Особиста точка доступу», вона все одно присутня в іншому місці. Якщо так, ви можете повернути його іншим шляхом.

  1. Відкрийте Налаштування і виберіть Стільниковий > Особиста точка доступу.
  2. Перемістіть Особиста точка доступу перемкнути на Увімкнено (зелений).
  3. Далі поверніться до головного Налаштування екран. Якщо бачите Особиста точка доступу перераховані під Стільниковий, проблема вирішена.
 3. Перезапустіть iPhone. Перезапуск iPhone – це проста порада щодо усунення несправностей, яку, хоча і не гарантовано працювати, легко виконати. Щоб перезапустити iPhone, натисніть і утримуйте додому і сон / неспання одночасно, поки на екрані не з’явиться логотип Apple, а потім відпустіть кнопки.

 4. Оновіть налаштування оператора. Хоча це трапляється не так часто, як Apple, випускаючи нові версії iOS, раз у раз ваша телефонна компанія (яку також називають вашим оператором) випускає нові версії налаштувань, які допомагають вашому iPhone працювати в своїй мережі. Оновлення до останніх налаштувань може бути причиною відсутності Персональної точки доступу.

 5. Оновіть останню версію iOS. Не відображається функція Personal Hotspot може бути спричинена помилкою в iOS, операційній системі, встановленій на iPhone. Якщо це так, можливо, доступне оновлення iOS, яке вирішує проблему. Оновлення iOS безкоштовні та прості в установці. Ви можете встановлювати оновлення бездротовим способом або через iTunes.

 6. Видаліть сертифікати APN. Цей параметр впливає лише на невелику кількість користувачів, але це може бути винуватцем. Якщо ви встановили будь-які сертифікати імені точки доступу (APN), щоб змусити ваш телефон працювати з певними телефонними компаніями, особливо за межами США, це може призвести до того, що особиста точка доступу не відображатиметься. У такому випадку видаліть сертифікат APN. Виберіть Налаштування > Загальні > Профіліта торкніться профілю, який потрібно видалити. Потім натисніть Видалити профіль і у спливаючому вікні підтвердження натисніть Видалити. Якщо ви не бачите Профіль перераховані під Загальні налаштування, це означає, що немає чого видаляти. Сертифікати APN не є проблемою.

 7. Скиньте налаштування мережі. Відсутня Персональна точка доступу може бути спричинена проблемами з настройками, які контролюють доступ телефону до стільникових та Wi-Fi мереж. Скидання цих налаштувань і початок роботи заново може допомогти вирішити проблему. Виберіть Налаштування > Загальні > Скинути > Скинути > Налаштування мережі. Після завершення скидання, можливо, доведеться ввести паролі мережі Wi-Fi або знову з’єднати пристрої Bluetooth.

 8. Змініть назву свого iPhone. Кожен iPhone має свою назву, наприклад, iPhone Sam. Ця назва не надто звикає, але може призвести до того, що Персональна точка доступу зникне. Якщо ви змінили назву телефону або розблокували телефон, змініть його на початкове ім’я.

 9. Відновити з резервної копії. Якщо до цього часу нічого не працювало, настав час для більш радикального кроку: відновлення з резервної копії. Це видаляє всі дані та налаштування на iPhone і замінює дані на старішу версію. Все, що ви не зробили резервної копії, втрачається під час цього процесу, тому зробіть резервну копію свого iPhone перед початком цього процесу.

 10. Зв’яжіться з Apple або призначте зустріч у барі Genius. Якщо ви зайшли так далеко, а функція Особиста точка доступу все ще відсутня, у вас є більш складна проблема, ніж ви не можете її вирішити. На цьому етапі зверніться за допомогою до Apple. Зверніться до найближчого магазину Apple для отримання експертної допомоги.

Повернули свою особисту точку доступу знову, і пристрої все ще не можуть підключитися до неї? Ознайомтеся з порадами в розділі Як це виправити, якщо особиста точка доступу iPhone не працює.