Skip to content

Як виправити відсутні піктограми AirPlay на iPhone та Mac

20 de Червень de 2021

Технологія Apple AirPlay дозволяє легко передавати музику, подкасти та відео з одного пристрою на інший, перетворюючи ваш будинок або офіс у бездротову розважальну систему. Використання AirPlay – це звичайна справа – кілька натискань на iPhone або кілька кліків на Mac. Але що ви робите, коли виявляєте, що піктограма AirPlay відсутня? Інструкції в цій статті стосуються iPhone і iPod touch, на яких встановлено iOS 10 і новіших версій. Вони також застосовуються до Mac, що працюють під управлінням macOS 10.15 Catalina та новіших версій.

Як виправити відсутні піктограми AirPlay на iPhone та iPod Touch

AirPlay вбудовано в iOS (операційну систему, що працює на iPhone та iPod touch). Це означає, що вам не потрібно нічого встановлювати, щоб використовувати його, і його неможливо видалити. Однак його можна вмикати та вимикати. Існує два способи доступу до елементів керування AirPlay. Перший спосіб – це Центр керування, який дозволяє отримати доступ до опцій AirPlay Mirroring та вибирати аудіовиходи для AirPlay в елементах керування музикою. AirPlay також можна використовувати в додатках, які його підтримують. У цих програмах з’явиться піктограма AirPlay, коли вона буде доступна (це трикутник, що просувається внизу прямокутника або трьох концентричних кілець, залежно від вашої версії iOS). Але якщо піктограма AirPlay відсутня в Центрі керування або в додатках, які зазвичай пропонують її, у вас можуть виникнути проблеми. Виконайте наступні дії, щоб вирішити відсутні значки AirPlay:

 1. Увімкніть Wi-Fi. AirPlay працює лише через Wi-Fi, а не через стільникові мережі, тому вам потрібно бути підключеним до Wi-Fi, щоб використовувати його.

 2. Використовуйте пристрої, сумісні з AirPlay. Не всі мультимедійні пристрої сумісні з AirPlay. Ви повинні переконатися, що намагаєтесь підключитися до пристроїв, що підтримують AirPlay.

 3. Переконайтеся, що iPhone та пристрій AirPlay знаходяться в одній мережі Wi-Fi. Ваш iPhone або iPod touch може взаємодіяти з пристроєм AirPlay, лише якщо всі пристрої підключені до однієї мережі Wi-Fi. Якщо ваш iPhone знаходиться в одній мережі, а пристрій AirPlay – в іншій, AirPlay не працюватиме.

 4. Перезапустіть пристрої. Ніколи не завадить перезапустити iPhone, iPod touch, Mac або Apple TV, якщо AirPlay відсутній. Хороший перезапуск часто усуває настирливі збої.

 5. Оновіть останню версію iOS. Якщо ви перепробували всі попередні поради, ніколи не завадить переконатися, що у вас запущена остання версія iOS.

 6. Переконайтеся, що AirPlay увімкнено на Apple TV. Якщо ви намагаєтесь використовувати Apple TV з AirPlay, але піктограма AirPlay відсутня на вашому телефоні або комп’ютері, вам потрібно переконатися, що AirPlay увімкнено на Apple TV. Для цього на Apple TV перейдіть наНалаштування > AirPlay і переконайтеся, що його ввімкнено.

 7. AirPlay Mirroring працює лише з Apple TV та Mac. Якщо вам цікаво, чому AirPlay Mirroring недоступний, хоча AirPlay є, переконайтеся, що ви намагаєтесь підключитися до Apple TV або Mac. Це єдині пристрої, які підтримують дзеркальне відображення AirPlay.

 8. Проблеми з перешкодами Wi-Fi або маршрутизатором. У деяких рідкісних випадках можливо, що ваш пристрій iOS не взаємодіє з пристроєм AirPlay через перешкоди у вашій мережі Wi-Fi. Це може бути спричинено іншими пристроями або проблемами з конфігурацією маршрутизатора Wi-Fi. У таких випадках спробуйте спочатку перезапустити такі пристрої, як ваш маршрутизатор. Якщо це не спрацьовує, виймайте з мережі інші пристрої Wi-Fi по одному, щоб зменшити перешкоди, або зверніться до інформації про технічну підтримку вашого маршрутизатора (Вірте чи ні, але пристрої, що не мають Wi-Fi, такі як мікрохвильові печі, також можуть спричинити перешкоди, тому вам, можливо, доведеться перевірити їх теж.)

Якщо ви перебуваєте на ПК з ОС Windows, і AirPlay, здається, відсутній, ваша проблема – і спосіб її вирішення – може сильно відрізнятися.

Як виправити відсутні піктограми AirPlay на Mac

AirPlay також вбудований в останні версії macOS, що дозволяє вам контент AirPlay з усіх видів програм і навіть відображати екран вашого Mac на інших пристроях. Якщо піктограма AirPlay відсутня на вашому Mac, спробуйте виконати такі дії, щоб повернути її:

 1. Спробуйте кроки 1-3 та 8 із розділу iPhone цієї статті.

 2. Оновіть версію macOS, що працює на вашому Mac. Як і в iPhone, запуск старого програмного забезпечення може призвести до зникнення піктограми AirPlay. Оновлення може це виправити.

 3. Перевірте налаштування брандмауера Mac. Вбудоване у ваш Mac програмне забезпечення брандмауера захищає його від атак, блокуючи невідомі спроби підключення до комп’ютера. Це іноді може блокувати і такі корисні речі, як AirPlay. Спробуйте змінити налаштування брандмауера в Налаштування > Безпека та конфіденційність > Брандмауер > Параметри брандмауера. Поставте прапорець біля Автоматично дозволити підписаному програмному забезпеченню отримувати вхідні з’єднання.

 4. Увімкніть AirPlay Mirroring у рядку меню. Спростіть пошук піктограми AirPlay, додавши її до рядка меню у верхньому правому куті екрана. Для цього перейдіть до Налаштування > Відображення > встановіть прапорець біля Показувати параметри дзеркального відображення в рядку меню, коли вони доступні. Якщо це позначено, щоразу, коли є пристрої AirPlay, до яких можна підключитися, значок AirPlay з’явиться у рядку меню. Просто клацніть на ньому та виберіть потрібний пристрій.

Як виправити відсутні піктограми AirPlay в iTunes та Apple Music

Додаток Apple Music з відкритим меню AirPlay

AirPlay також доступний в Apple Music та iTunes. Це дозволяє передавати аудіо та відео з вашої музичної бібліотеки на пристрої, сумісні з AirPlay. Якщо ви не бачите там піктограму AirPlay, спробуйте кроки 1-4 з останнього розділу. Ви також можете спробувати крок 8. Якщо вони не працюють, оновіть до останньої версії Apple Music або iTunes і переконайтеся, що у вас встановлена ​​остання версія macOS. Як і на пристроях iOS, переконайтеся, що у вас є остання версія iTunes, якщо у вас виникли проблеми.