Skip to content

Як виправити затримки Chromecast Audio

19 de Жовтень de 2022

Проблеми із затримкою аудіо Chromecast можуть проявлятися одним із кількох різних способів:

 • Відео на телебаченні рухається швидше, ніж звук.
 • Аудіо та відео тимчасово вирівнюються, а потім розсинхронізуються.
 • Ви можете почути аудіо, коли відео відстає від звуку, або відео взагалі немає.

Затримки аудіо Chromecast частіше трапляються, коли ваша домашня мережа Wi-Fi працює повільно або занадто багато людей одночасно транслюють вміст. Однак можуть бути й інші причини цієї проблеми. Якщо у вас постійні затримки звуку Chromecast, це вказує на проблеми зі швидкістю мережі. Однак якщо затримка аудіо трапляється лише іноді, це може означати, що інша мережева активність заважає вашому потоку Chromecast.

Причина проблем із затримкою звуку Chromecast

Проблеми із затримкою аудіо Chromecast зазвичай виникають через проблеми з мережею, проблеми з підключенням пристрою до Chromecast, відстань пристрою від Chromecast або затримку динаміка. Мережа є найкращим місцем для початку, коли виникають проблеми із затримкою звуку в Chromecast. Переконавшись, що мережа не спричиняє проблему, можна переходити до перевірки інших технічних проблем. Збережіть виправлення затримки Chromecast наостанок, якщо нічого іншого не працює.

Як виправити затримки Chromecast Audio

Більшість наведених нижче виправлень стосуються налаштувань програми Google Home. Ви можете застосувати ці виправлення на пристроях Android або iOS, якщо у вас встановлено останню версію програми Google Home.

 1. Перезавантажте пристрій Chromecast. Просто вимкніть живлення свого Chromecast, зачекайте кілька хвилин і знову підключіть його. Як і у випадку багатьох технічних проблем, простий перезапуск може вирішити проблему.

 2. Увімкніть канал 5 ГГц на маршрутизаторі. Найпростіший спосіб виправити затримки аудіо Chromecast (і підвищити загальну продуктивність) — скористатися мережею 5 ГГц, яку транслює ваш маршрутизатор Wi-Fi. Щоб переконатися, що ваш Chromecast використовує частоту 5 ГГц, скиньте Chromecast до заводських налаштувань, пройдіть процес налаштування та підключіть його до каналу 5 ГГц. Щоб використовувати канал Wi-Fi 5 ГГц, потрібно використовувати пристрій Chromecast 2-го покоління або новішого.

 3. Оптимізуйте розташування домашнього Wi-Fi роутера. Відстань від пристрою Chromecast до маршрутизатора сильно впливає на якість потокового передавання. Кожен пристрій транслює на Chromecast через мережу Wi-Fi, тому чим ближче ваш Chromecast (і ваш пристрій) до маршрутизатора, тим менша ймовірність затримки. Також переконайтеся, що антени вашого маршрутизатора розташовані правильно.

 4. Переконайтеся, що у вашій мережі не транслюється забагато пристроїв. Сучасні потокові сервіси, як-от Netflix, дозволяють сім’ям транслювати з кількох пристроїв одночасно, але чим більше потокової активності, тим менша пропускна здатність доступна для вашого потоку Chromecast. Це може призвести до затримки аудіо та інших проблем із буферизацією відео. Попросіть усіх у вашому домі припинити трансляцію, поки ви вирішуєте цю проблему.

 5. Якщо ви використовуєте пристрій Chromecast із портом Ethernet, під’єднайте кабель Ethernet від Chromecast до маршрутизатора. Це забезпечить найвищу якість потокового передавання. Ви також можете придбати адаптер Ethernet для пристрою Chromecast 1-го покоління.

 6. Нижча якість потокового передавання в потоковому сервісі, з якого ви транслюєте. Це відоме рішення для проблем із буферизацією Netflix, оскільки нижча роздільна здатність має нижчі вимоги до швидкості вашої мережі.

 7. Спробуйте налаштувати Chromecast на режим HDMI 50 Гц, щоб перевірити, чи вміст, який ви намагаєтеся передати, закодований на 50 Гц. Це можна зробити в додатку Google Home. Виберіть свій пристрій Chromecast, натисніть значок шестірні, виберіть відеоі ввімкніть Використовуйте режим HDMI 50 Гц. Це поширене рішення проблем із затримкою аудіо, якщо ви транслюєте спортивний вміст, оскільки деякий спортивний вміст кодується з частотою 50 Гц.

 8. Налаштуйте “Коригування групової затримки” для Chromecast. Для цього відкрийте програму Google Home, виберіть пристрій, на якому виникли проблеми із затримкою аудіо, торкніться значка шестірні, виберіть Аудіоі виберіть Корекція групової затримки. Встаньте між динаміками, які, здається, не синхронізовані, і регулюйте повзунок часу, доки не буде вирішено затримку звуку між динаміками.

FAQ

 • Як транслювати аудіо Chromecast на навушники Bluetooth?

  Щоб слухати Chromecast у навушниках, перейдіть Налаштування > Пульти та аксесуари > Підключіть пульт або аксесуари. Переведіть навушники в режим сполучення, щоб підключити їх, а потім транслюйте вміст, щоб почати прослуховування.

 • Як це виправити, якщо на моєму Chromecast не працює звук?

  Якщо ваш Chromecast аудіо не працює, спробуйте перемкнутися на інший вхід на телевізорі. Якщо проблеми не зникають, перезавантажте всі пристрої та оновіть Chromecast.

 • Як налаштувати мультирум-аудіо на Chromecast?

  Щоб відтворювати звук Chromecast у кількох кімнатах, створіть групу динаміків у програмі Google Home. Під час трансляції виберіть групу динаміків для відтворення на всіх динаміках.