Saltar al contenido

Як виправити код помилки Hulu p-dev320

22 de julio de 2021

Код помилки Hulu p-dev320 – це один з десятків кодів помилок і повідомлень Hulu, які можуть з’являтися при спробі передачі вмісту з Hulu. Ця помилка може виникнути під час спроби перегляду фільмів, серій телешоу та навіть при спробі трансляції подій у прямому ефірі через Hulu With Live TV.

Змістовий покажчик

Як з’являється код помилки Hulu p-dev320

Коли виникає ця помилка, ви зазвичай бачите повідомлення, яке виглядає так:

 • У нас виникають проблеми з відтворенням цієї гри
  Це може допомогти, якщо вимкнути пристрій на хвилину та повторити спробу.
  Код помилки Hulu: P-DEV320

Ви також можете побачити:

 • Код помилки Hulu: P-DEV318
 • Код помилки Hulu: P-DEV322

Помилка p-dev320 та пов’язані з цим коди помилок p-dev318 та p-dev322 можуть виникати на будь-якому пристрої, який може запускати програму Hulu, включаючи веб-програвач Hulu у вашому веб-браузері. Зазвичай це пов’язано з проблемою мережі або з’єднання. Помилки відтворення Hulu також можуть виникати через застарілий додаток або навіть проблему з самою службою Hulu.

Прас Бунвонг / EyeEm / Гетті

Причини коду помилки Hulu P-DEV320 та подібних кодів

Код помилки Hulu p-dev320 вказує на проблему зі зв’язком між вашим додатком Hulu або веб-програвачем Hulu та основними серверами Hulu. Це може бути через проблеми з підключенням у вашій мережі, застарілий додаток на вашому пристрої або проблеми з самим Hulu. Подібні проблеми також можуть викликати відповідні коди, такі як p-dev318 та p-dev322, але ці помилки, як правило, є наслідком проблем на кінці Хулу, з якими ви нічого не можете зробити.

Як виправити код помилки Hulu P-DEV320

Щоб виправити цей код помилки, виконайте ці дії з усунення несправностей по порядку. Якщо Hulu все ще не працює до того моменту, як ви дійдете до кінця, проблема, мабуть, полягає в тому, що Hulu доведеться виправити. Ви можете зв’язатися зі службою обслуговування клієнтів Hulu, щоб отримати додаткову інформацію, але вони, ймовірно, вже працюють над виправленням.

 1. Перевірте, чи не відбулося відключення Hulu. Послуга може бути недоступною для всіх.

 2. Спробуйте на іншому пристрої. Якщо у вас є кілька пристроїв, здатних відтворювати Hulu, спробуйте на іншому. Наприклад, перевірте, чи працює це на вашому телефоні, чи переглядали ви його на комп’ютері, або спробуйте на своєму Xbox One, якщо ви переглядали його на комутаторі Nintendo. Якщо Hulu працює на інших ваших пристроях, то запідозріть проблему з першим пристроєм, наприклад, проблему з підключенням до Інтернету або застарілий додаток.

 3. Переконайтеся, що ваш додаток Hulu оновлений. Якщо ваша програма старішої версії, це може спричинити код помилки p-dev320, що, ймовірно, буде проблемою, якщо Hulu працює на деяких ваших пристроях, а не на інших. Перегляньте цей корисний ресурс Hulu для приміток до випуску програми Hulu. Виберіть свою платформу зі списку, щоб дізнатися про нумерацію останньої версії програми Hulu для вашого пристрою. Якщо версія вашої програми нижча за кількість найновішої версії, ваша застаріла.

 4. Очистьте кеш-пам’ять та дані. Якщо ваша програма вже оновлена, можливо, у ній є пошкоджені дані. У такому випадку очищення кешу програми Hulu та локальних даних може вирішити проблему.

  • На Android: Йти до Налаштування > Програми > Переглянути всі програми > Зберігання та кеш > чітке зберігання, тоді очистити кеш.
  • На iOS: Йти до Налаштування > Загальні > Зберігання > Хулу, а потім видаліть і видаліть програму. Переінсталюйте його через магазин додатків.
  • On Fire TV: Йти до Налаштування > Програми > Керуйте встановленими програмами > Хулу > Очистити кеш > Очистити дані.

  Якщо ви використовуєте веб-програвач Hulu, вам слід очистити кеш-пам’ять браузера та дані, тож якщо щось спричиняє проблеми, це видаляється.

 5. Перевірте інші потокові служби. Використовуючи той самий пристрій, який страждає від помилки p-dev320, спробуйте інші потокові служби, такі як Netflix. Якщо інша служба також не працює і генерує коди помилок, це свідчить про те, що ваш пристрій має проблеми зі зв’язком. Можливо, вам доведеться оновити пристрій, перезапустити його або виправити підключення до Інтернету.

 6. Спробуйте Hulu на іншому підключенні до Інтернету, наприклад, на мобільному підключенні до Інтернету. Якщо Hulu працює з одним підключенням до Інтернету, але не з іншим, у вас проблема з підключенням до основного підключення до Інтернету.

 7. Перевірте підключення до Інтернету. Перевірте, чи працюють на вашому пристрої інші програми для потокового передавання, якщо вони є. Якщо ваш пристрій має проблеми зі з’єднанням, вони можуть спричинити цей код помилки.

 8. Перевірте швидкість Інтернету. Робіть це з пристроєм, який ви намагаєтесь використовувати з Hulu, який має різні рекомендації щодо швидкості роботи в Інтернеті. Якщо у нього немає необхідної ставки, це може спричинити проблему. Зверніться до свого постачальника послуг Інтернету, щоб дізнатись, наскільки швидким має бути ваше з’єднання.

 9. Перезапустіть пристрій та обладнання локальної мережі. Іноді можна вирішити проблеми з підключенням, перезавантаживши пристрій та мережеве обладнання.

Якщо Hulu все ще не працює після виконання всіх попередніх кроків, зверніться до Hulu, щоб повідомити їх про проблему та дізнатись про подальшу допомогу.