Saltar al contenido

Як виправити код помилки Netflix M7355

29 de noviembre de 2022

Код помилки Netflix – це останнє, що ви хочете бачити, коли ваше улюблене шоу збирається транслювати. Отже, якщо ви бачите на екрані код помилки Netflix M7355, це говорить про проблему з вашим браузером. Наприклад, Chrome є найкращим браузером для Netflix, але старіша версія Chrome може перешкоджати безперебійній трансляції Netflix. Однак цю помилку легко виправити, і є кілька рішень, які можна застосувати до своїх браузерів у Windows і macOS.

Змістовий покажчик

Чому я отримую код помилки на Netflix?

Код помилки Netflix M7355 часто пов’язаний із непідтримуваним або застарілим браузером або деяким несправним розширенням. Помилка зазвичай говорить:

 • На жаль, щось пішло не так…
 • Відеопрогравач Netflix недоступний
 • У нас виникають проблеми з відтворенням Netflix у вашому браузері. Переконайтеся, що ви використовуєте офіційну версію Chrome.

Ви можете прочитати конкретний код помилки внизу екрана, і він часто червоного кольору. Помилки Netflix викликані чим завгодно: від проблем з локальною мережею до проблем із сервером на сервері. Апаратне або програмне забезпечення вашого комп’ютера також може викликати ці помилки. У більшості випадків код помилки допомагає звузити коло причини помилки та її вирішення.

Як виправити помилку Netflix M7355?

Помилка Netflix M7355 говорить про проблему з браузером Chrome.

 1. Оновіть Chrome до останньої версії. На момент написання цієї статті Netflix підтримується в Google Chrome версії 64 або новішої. Перевірте, чи ви використовуєте старішу версію, а потім оновіть Chrome до поточної версії. Нарешті, перезапустіть браузер, увійдіть до Netflix і подивіться, чи знову почнеться трансляція. Якщо ні, спробуйте виконати інші наведені нижче дії з усунення несправностей.

 2. Вимкніть розширення Chrome. Деякі додатки, як-от блокувальники реклами та VPN-проксі, можуть перешкоджати плавній трансляції. Вимкніть їх і подивіться, чи можете ви знову продовжити перегляд. Щоб усунути розширення як потенційні причини, спробуйте вимкнути всі розширення, а потім увімкнути їх окремо, щоб визначити те, що стоїть за помилкою.

  Порада:

  Скористайтеся будь-яким із трьох способів, щоб переглянути всі встановлені розширення…

  • Виберіть три вертикальні точки для меню > Більше інструментів > Розширення.
  • Відкрийте нову вкладку та введіть chrome://extensions в універсальному вікні пошуку.
  • Прес Альт + Ф > Л > E в послідовності.

 3. Видаліть Chrome і встановіть його знову. Видалення та повторне встановлення веб-переглядача є останнім заходом для вирішення всіх проблем Chrome. Це може допомогти вам почати з чистого аркуша в останній версії браузера. Видалення старого браузера також допомагає усунути будь-які непомічені проблеми, що стоять за кодом помилки Netflix M7355. Дотримуйтеся вказівок у довідці Google, щоб видалити Chrome зі свого пристрою.

 4. Відкрийте Netflix в іншому підтримуваному браузері. Сторінка довідки Netflix містить список усіх підтримуваних браузерів для Windows, macOS і ChromeOS. Якщо основним браузером є Chrome, ви можете використовувати альтернативний браузер, установлений у вашій системі, для трансляції Netflix. Microsoft Edge і Safari попередньо встановлені на Windows і macOS відповідно. Крім того, оновіть альтернативний браузер, якщо він має старішу версію.

Як виправити помилку сервера Netflix?

Перевірте, чи Netflix не працює лише для вас чи для решти світу, на їхній сторінці служби. Якщо сервер Netflix працює, але ви все одно отримуєте повідомлення про помилку сервера Netflix, у вас можуть виникнути проблеми з підключенням. Зверніть увагу на код помилки (якщо є) і почніть виконувати ці кроки з усунення несправностей, щоб виправити певні помилки підключення Netflix. Завжди дотримуйтеся кількох загальних кроків із усунення несправностей, перш ніж шукати відповіді.

 • Перезавантажте комп’ютер.
 • Закрийте всі екземпляри браузера та перезапустіть його.
 • Переконайтеся, що ваш браузер і комп’ютер оновлені.
 • Перевірте, чи працює ваше підключення до Інтернету.
 • Вийдіть із Netflix і увійдіть знову.

FAQ

 • Що таке помилка Netflix M7355-1204?

  Ця помилка з’являється на комп’ютерах Mac і Windows, які використовують непідтримувані браузери з Netflix. Цей список включає Speed ​​Browser або застарілі версії Chrome. Як і помилка M7355, основні виправлення включають вимкнення розширень Chrome і оновлення/перевстановлення браузера Chrome.

 • Що таке код помилки Netflix NW-2-5?

  Код помилки Netflix NW-2-5 пов’язаний із проблемами підключення служби до вашого пристрою чи мережі. Виправлення помилки NW-2-5 варіюються від перезапуску потокового пристрою до перевірки підключення до Інтернету та повторної перевірки дозволів на потокове передавання у вашій мережі.

 • Що означає код помилки 1011 на Netflix?

  Код помилки 1011 зазвичай означає наявність проблеми з програмою Netflix. Спробуйте перевірити підключення до мережі та переключитися на іншу мережу. Вам також може пощастити перезавантажити мобільний пристрій або перевстановити програму.