Saltar al contenido

Як виправити код помилки Netflix NW-4-7

2 de mayo de 2023

У цьому посібнику описано серію перевірених рішень, які допоможуть зникнути повідомлення про помилку NW-4-7 і вирішити основну проблему, щоб програма Netflix могла працювати без збоїв.

Змістовий покажчик

Що таке код помилки Netflix NW-4-7?

Код помилки Netflix NW-4-7, який іноді також називають NW-47 і NW 47, — це повідомлення, яке відображається користувачам, які отримують доступ до Netflix на різних пристроях. Відомо, що цей код помилки з’являється в додатку Netflix на смарт-телевізорах, програвачах Blu-ray, потокових паличках і медіаплеєрах, консолях PlayStation 3, 4 і 5, а також ігрових консолях Xbox 360, One і Series X.

Що викликає код помилки NW-4-7 Netflix?

Код помилки NW-4-7 зазвичай спричинений проблемою підключення до мережі або надмірною кількістю тимчасових даних, які зберігаються на смарт-пристрої, на якому запущено програму Netflix. Зазвичай це не те, про що варто хвилюватися, оскільки часто це можна виправити, виконавши кілька швидких перевірок і тестів.

Як виправити код NW-4-7?

Ось усі найкращі та перевірені способи виправлення коду помилки NW-4-7, коли він з’являється у вашій програмі Netflix.

 1. Перезапустіть пристрій. Виконання базового перезапуску може вирішити багато проблем, пов’язаних із трансляцією шоу та фільмів із Netflix.

 2. Оновіть додаток Netflix. Якщо ваша програма Netflix застаріла, ви, ймовірно, зіткнетеся з різними кодами помилок.

 3. Оновіть свій пристрій. Можливо, потрібно оновити мікропрограму або операційну систему вашого пристрою, щоб належним чином транслювати онлайн-вміст. Смарт-телевізори, консолі Xbox і PlayStation, пристрої потокового передавання та навіть деякі програвачі Blu-ray час від часу потребують оновлення.

 4. Перевірте обмеження мережі. Багато публічних або робочих підключень до Інтернету не дозволяють потокове передавання Netflix.

 5. Вимкніть VPN. Деякі мережі VPN можуть спричинити проблеми з підключенням до Інтернету, які можуть викликати повідомлення про помилку Netflix NW-4-7.

 6. Використовуйте лише місцеву службу Netflix. Якщо ви використовуєте VPN для потокової передачі контенту Netflix з іншого регіону та отримуєте код помилки NW-4-7, можливо, Netflix заблокував вас від цього. Зауважте, що використання VPN для потокової передачі контенту Netflix з іншого регіону суперечить умовам обслуговування Netflix і може повністю закрити ваш обліковий запис, якщо його виявлять.

 7. Вийдіть, а потім увійдіть знову. Скористайтеся опцією виходу або виходу з програми Netflix, щоб вийти з програми, а потім увійти знову. Ви не втратите жодних налаштувань або спостерігатимете за прогресом після виходу, оскільки всі ваші дані зберігаються в хмарі.

 8. Перезапустіть підключення до Інтернету. Створення нового підключення до вашого постачальника послуг Інтернету може виправити будь-які проблеми з підключенням, які у вас виникають, і навіть збільшити швидкість вашого Інтернету, якщо він був повільним.

 9. Використовуйте кабель Ethernet. Підключення смарт-телевізора або потокового пристрою до модему або маршрутизатора за допомогою кабелю може забезпечити більш стабільне підключення до Інтернету, ніж використання Wi-Fi.

 10. Перемістіть свій інтернет-роутер. Якщо вам потрібно використовувати Wi-Fi, спробуйте перемістити маршрутизатор так, щоб він був ближче до потокового пристрою та не був заблокований іншими побутовими предметами.

 11. Очистіть територію навколо своїх пристроїв. Випадкові об’єкти можуть блокувати сигнал Wi-Fi, щоб він не досягав ваших пристроїв. Якщо на вашій кімнаті для розваг або на самому телевізорі є прикраси, спробуйте видалити їх, щоб перевірити, чи це вирішує проблему з кодом помилки NW-4-7.

 12. Змініть налаштування DNS консолі PlayStation. Якщо ви отримуєте код помилки NW-4-7 Netflix на ігровій консолі PS3, PS4 або PS5, внесення деяких швидких змін до налаштувань DNS може допомогти.

 13. Перевірте, чи не працює мережа Xbox. Хоча Xbox і Netflix є абсолютно окремими службами, якими керують різні компанії, проблеми з мережею Xbox можуть вплинути на роботу деяких програм, таких як YouTube, Amazon Video, Crunchyroll і Netflix.

 14. Перевірте інші налаштування мережі свого пристрою. Відкрийте параметри мережі на пристрої, який показує код помилки NW-4-7, і переконайтеся, що підключення до Інтернету працює належним чином і що інші користувачі чи програми не змінили жодних налаштувань.

 15. Очистіть файли cookie свого Smart TV. Для цього відкрийте веб-браузер на іншому пристрої, підключеному до тієї ж мережі Wi-Fi, що й ваш телевізор, відвідайте netflix.com/clearcookies і ввійдіть, використовуючи той самий обліковий запис Netflix.

 16. Відновлення заводських налаштувань пристрою. У крайньому випадку ви можете скинути заводські налаштування смарт-телевізора, консолі Xbox або PlayStation або Roku. Це призведе до видалення всіх ваших програм і завантаженого вмісту, але це може вирішити технічні проблеми, які перешкоджають належній роботі певних функцій. Подумайте про те, щоб почекати, перш ніж робити це. Швидше проблема з Netflix, а не з вашим пристроєм(ами).

Що таке код NW 4 8 на Netflix?

Код помилки Netflix NW-4-8 майже ідентичний NW-4-7 і часто спричинений проблемами з Інтернетом і мережею або даними пристрою, які потрібно оновити. Усі наведені вище виправлення для коду помилки Netflix NW-4-7 також можна застосувати, якщо представлено код помилки NW-4-8. Існує також кілька додаткових рішень коду Netflix NW-4-8, які ви можете спробувати.

Чому мій Netflix не працює: код NW 2 4?

Код помилки NW-2-4 Netflix також пов’язаний із підключенням до мережі та часто спричинений слабкою або нестабільною службою Інтернету. На щастя, існує безліч виправлень для повідомлення про код помилки Netflix NW-2-4.

Як виправити помилки сервера Netflix?

Якщо ви постійно отримуєте загальні помилки сервера Netflix, є кілька швидких перевірок, які варто спробувати.

 • Подивіться, чи не працює Netflix. Хоча це трапляється рідко, уся служба Netflix час від часу може мати проблеми, тому варто перевірити онлайн-статус Netflix.
 • Спробуйте Netflix на іншому пристрої. Щоб перевірити, чи проблема стосується лише вашого пристрою чи всіх користувачів Netflix, спробуйте відкрити фільм або серіал у програмі Netflix на смартфоні чи комп’ютері.
 • Перевірте Netflix у мережі 4G або 5G. Вимкніть Wi-Fi і спробуйте отримати доступ до Netflix на смартфоні чи іншому пристрої, підключеному до стільникової мережі. Якщо він працює без проблем, причиною помилок сервера може бути ваш домашній Інтернет.

Ви також можете спробувати деякі більш загальні рішення, коли Netflix не працює належним чином.

FAQ

 • Що означає код помилки Netflix NW-2-5?

  Код помилки NW-2-5 на Netflix говорить про проблему з підключенням до Інтернету. Переконайтеся, що мережа дозволяє потокове передавання відео, а потім усуньте проблеми зі з’єднанням Wi-Fi.

 • Що таке помилка Netflix NW-1-19?

  Код Netflix NW-1-19 є ще однією помилкою підключення до мережі. Перевірте підключення до Інтернету та перезавантажте пристрій. Якщо ви використовуєте VPN, вимкніть його.

 • Що таке код помилки Netflix NW-6-503?

  Код помилки Netflix NW-6-503 зазвичай означає, що є проблема з самою службою Netflix. Якщо Netflix не працює, все, що ви можете зробити, це дочекатися, поки це буде виправлено.

 • Що таке код помилки Netflix NW-3-6?

  Код помилки Netflix NW-3-6 говорить про проблеми з підключенням до мережі. Якщо ви намагаєтеся транслювати на ігровій консолі, вам може знадобитися змінити DNS-сервери на маршрутизаторі.