Saltar al contenido

Як виправити код помилки Netflix UI3012

24 de octubre de 2022

Код помилки Netflix UI3012 може з’являтися щоразу, коли ви намагаєтесь підключитися до Netflix, зокрема відкриваєте сайт чи програму або намагаєтеся переглянути вміст. Зазвичай він з’являється на веб-сайті на комп’ютері Mac або ПК, але ви також можете побачити його на пристрої для потокового передавання (наприклад, Apple TV) або мобільній програмі. Ви побачите номер помилки на екрані разом із цим повідомленням:

Ой, щось пішло не так…
Неочікувана помилка
Виникла неочікувана помилка. Перезавантажте сторінку та повторіть спробу.

Змістовий покажчик

Чому я отримую код помилки Netflix UI3012?

Коли ви бачите код помилки UI3012, це означає, що Netflix зіткнувся з проблемою підключення до мережі. Ця проблема може виникати через слабкий сигнал, перешкоди, неправильні налаштування або навіть поганий кабель.

Як виправити код помилки Netflix UI3012?

Оскільки код UI3012 може виникнути з різних причин, можливо, вам доведеться спробувати кілька рішень, щоб виправити підключення до Netflix.

 1. Оновіть сторінку. Перше і найпростіше спробувати те, що пропонує Netflix. Перезавантажте сторінку та подивіться, чи код помилки з’явиться знову.

 2. Вимкніть VPN. Віртуальна приватна мережа може заважати належній передачі даних між вашим комп’ютером і Netflix. Якщо у вас є, спробуйте вимкнути його, щоб побачити, чи покращиться ваше з’єднання.

 3. Перевірте, чи не працює Netflix. Однією з причин, чому у вас можуть виникнути проблеми з Netflix, є те, що вся їхня система офлайн. Ви можете легко перевірити, чи повідомляли інші люди про збої. Якщо це більш поширена проблема, усе, що ви можете зробити, це дочекатися, доки Netflix відновиться.

 4. Спробуйте інший браузер. Ще одна швидка річ, яку можна спробувати, це відкрити Netflix в іншій програмі. Ви можете побачити проблеми, з якими раніше не стикалися, після того, як Netflix внесе зміни на свій веб-сайт; ці оновлення можуть бути несумісними з вашим звичайним браузером. Крім того, спробуйте скористатися програмою Netflix на пристрої для потокового передавання, телефоні чи планшеті (переконайтеся, що програма запущена найновішою версією).

 5. Підключіться до іншої мережі. Якщо ви перебуваєте в загальнодоступній мережі, як-от у школі чи бібліотеці, можливо, адміністратор заблокував потокові з’єднання. У цьому випадку ви, ймовірно, не зможете усунути помилку, доки не знайдете інше місце. Подібним чином, якщо ви дивитеся Netflix на своєму телефоні під час підключення до стільникової мережі, спробуйте підключитися до Wi-Fi, якщо це можливо.

 6. Підключіться безпосередньо до модему або маршрутизатора. Якщо ви намагаєтеся використовувати Netflix на комп’ютері чи ноутбуці, підключеному до Wi-Fi, спробуйте підключити кабель Ethernet від маршрутизатора до комп’ютера. Дротове з’єднання, як правило, більш стабільне, ніж бездротове, тому ви можете досягти більшого успіху з Netflix, якщо ви його використовуєте. Якщо ви вже використовуєте дротове з’єднання, ви також можете спробувати інший кабель, якщо перший не працює належним чином.

 7. Перемістіть себе або свій маршрутизатор. Якщо ви отримуєте цю помилку вдома, спробуйте підійти ближче до маршрутизатора. Якщо це не допомогло, відокремте його від будь-яких можливих джерел перешкод, як-от бездротових телефонів або мікрохвильових печей. Ви також можете спробувати розмістити маршрутизатор вище для кращого прийому.

 8. Перезапустіть мережу. Цілком можливо, що ваша мережа просто перезавантажиться, щоб якомога ефективніше обробляти інформацію. Для цього вимкніть комп’ютер і від’єднайте модем і маршрутизатор. Залиште все вимкненим принаймні на 30 секунд, а потім увімкніть їх знову по черзі. Спочатку підключіть модем і зачекайте, поки він повністю запуститься. Потім увімкніть маршрутизатор (якщо є) і дайте йому виконати повний запуск. Нарешті знову ввімкніть комп’ютер, за потреби підключіться до мережі та знову спробуйте Netflix.

 9. Скинути налаштування мережі. Якщо ви можете підключитися до інших веб-сайтів, у вас не повинно бути причин скидати модем або маршрутизатор до заводських налаштувань. Менш руйнівним варіантом, який може допомогти, є повернення параметрів мережі до стандартних. Ви зробите цей процес, увійшовши у свій маршрутизатор або за допомогою налаштувань на комп’ютері, і він видалить такі речі, як збережені мережі Wi-Fi і паролі, налаштування VPN і дані Bluetooth. Якщо ви встановили спеціальний DSN для своєї мережі, ви також можете спробувати повернути його до параметра за замовчуванням, «Авто».

Що таке код помилки Netflix M7353 5101?

Хоча UI3012 вказує на загальну помилку підключення, код помилки Netflix M7353 5101 вказує на більш конкретну проблему. Ви зіткнетеся з цим, коли намагатиметеся дивитися Netflix за допомогою браузера Chrome, і він з’являється, коли сайту заважають розширення браузера. Щоб вирішити цю проблему, переконайтеся, що ви використовуєте найновішу версію Chrome, вимкніть усі активні розширення або перезавантажте комп’ютер, щоб побачити, чи помилка зникне.

Що таке код помилки Netflix M7063 1013?

Код помилки M7063 1013 також вказує на конфлікт із розширенням браузера. У Chrome перейдіть на сторінку розширень, ввівши chrome://extensions в адресному рядку, а потім вимкніть усі активні додатки. Якщо це вирішить проблему, спробуйте ввімкнути кожен із них окремо, доки не знайдете ті, які заважають Netflix.

FAQ

 • Як виправити код помилки Netflix M-7353?

  Код помилки Netflix M-7353 зазвичай означає, що розширення веб-браузера заважає Netflix відтворюватися. Спробуйте інший браузер або вимкніть розширення одне за іншим, доки не знайдете винуватця.

 • Що таке помилка Netflix 11800?

  Код помилки Netflix 11800 з’являється, коли Netflix не може підключитися. Зазвичай це означає проблему з мережею або ваш пристрій потрібно оновити, щоб очистити пошкоджені дані.

 • Як виправити код помилки Netflix NW-2-5?

  Щоб виправити помилку Netflix з кодом NW-2-5, перезапустіть потоковий пристрій, перезапустіть домашню мережу та спробуйте посилити сигнал Wi-Fi. Переконайтеся, що ваш пристрій для потокового передавання підключено до мережі та переконайтеся, що ви перебуваєте в мережі, яка підтримує потокове передавання.

 • Що таке код помилки 300 на Netflix?

  Код помилки Netflix 300 виникає, коли виникає проблема з Netflix, запущеним на телевізорі Sony або програвачі Blu-ray. Натисніть Повторіть спробу щоб перезапустити програму. Якщо це не допомогло, зачекайте кілька хвилин, щоб побачити, чи перевантаженість мережі усунеться, а потім спробуйте знову запустити Netflix. Якщо проблема не зникає, зверніться до служби підтримки Sony.