Saltar al contenido

Як виправити комп’ютер, який не запускається в безпечному режимі

21 de julio de 2021

Змістовий покажчик

Що знати

 • Дотримуйтесь цього посібника, якщо вас «переглядають» назад до налаштувань запуску або до екрана ABO щоразу, коли ви пробуєте безпечний режим або інші методи запуску.
 • Переконайтеся, що спочатку спробували всі інші доступні вам способи запуску, якщо ви цього ще не зробили.
 • Якщо жодна з них не працює, швидше за все, це рішення відновлення Windows, відновлення системи або відновлення захищених файлів Windows.

Налаштування запуску (Windows 10 і 8) та меню Додаткові параметри завантаження (Windows 7, Vista та XP) допомагають запустити Windows спеціально налаштованими способами, щоб обійти будь-яку проблему, яка перешкоджає нормальному запуску Windows. Однак що, якщо кожен з варіантів, який ви спробуєте, зазнає невдачі, і коли ваш комп’ютер перезавантажується, ви знову потрапляєте на один із цих екранів?

Причини, чому ваш ПК не запускається в безпечному режимі

Це Цикл налаштувань запуску або Цикл розширених параметрів завантаженняЗалежно від вашої версії Windows, це загальний спосіб, при якому Windows не запускається. Це посібник з усунення несправностей, якого слід дотримуватися, якщо ви повертаєтесь назад у Налаштування запуску або Екран ABO при кожній спробі увійти в безпечний режим, останню відому хорошу конфігурацію та інші методи запуску.

Налаштування запуску (Windows 8).

Якщо ви навіть не можете зайти в це меню, ви перейдете аж до екрана входу в систему Windows або побачите будь-яке повідомлення про помилку; див. Розділ Як вирішити проблеми з комп’ютером, який не ввімкнеться, для кращого способу виправлення конкретна проблема.

Як виправити комп’ютер, який завжди зупиняється в налаштуваннях запуску або в додаткових параметрах завантаження

Ця процедура може зайняти десь від хвилин до годин, залежно від того, чому Windows не запускається в безпечному режимі або одному з інших режимів діагностики Windows. Ось що робити:

 1. Спробуйте запустити Windows у кожному доступному способі запуску. Можливо, ви вже робили це, але якщо ні, знайте, що кожен спосіб запуску, доступний у меню Параметри запуску або Додаткові параметри завантаження, є, оскільки він допомагає уникнути однієї або декількох конкретних проблем, які заважають Windows завантажуватися:

  • Запустіть Windows у безпечному режимі
  • Запустіть Windows із останньою відомою гарною конфігурацією
  • Запустіть Windows у режимі відео / дисплея з низькою роздільною здатністю

  Увімкніть безпечний режим у налаштуваннях запуску для Windows 10

  Спробуйте також запустити Windows нормально – ви ніколи не знаєте. Дивіться підказки внизу сторінки, щоб отримати допомогу, якщо Windows дійсно запускається в одному з трьох режимів вище.

 2. Відремонтуйте інсталяцію Windows. Найбільш поширеною причиною постійного повернення Windows до меню «Параметри запуску» або «Додаткові параметри завантаження» є те, що один або кілька важливих файлів Windows пошкоджені або відсутні. Відновлення Windows замінює ці важливі файли, не видаляючи та не змінюючи нічого іншого на вашому комп’ютері.

  Меню розширених параметрів у Windows 10

  Додаткові параметри (Windows 10).

  У Windows 10, 8, 7 та Vista це називається Ремонт запуску. Windows XP позначає це як Відремонтувати установку. Встановлення Windows XP Repair є більш складним і має більше недоліків, ніж Startup Repair, доступний у пізніших операційних системах Windows. Отже, якщо ви користувач XP, ви можете почекати, поки не спробуєте спочатку ці інші кроки.

 3. Виконайте відновлення системи за допомогою додаткових параметрів запуску або параметрів відновлення системи, залежно від вашої версії Windows, щоб скасувати останні зміни.

  Відновлення системи в додаткових параметрах запуску для Windows 10

  Windows може повернутися до меню Налаштування завантаження або Додаткові параметри завантаження через пошкодження драйвера, важливого файлу або частини реєстру. Відновлення системи поверне всі ці речі до стану, в якому вони перебували в той час, коли ваш комп’ютер працював нормально, що могло повністю вирішити вашу проблему.

  Windows 10 і 8: Відновлення системи доступне за межами Windows 10 і 8 в меню Додаткові параметри запуску. Докладніше див. У розділі Як отримати доступ до розширених параметрів запуску в Windows 10 або 8.

  Windows 7 і Vista: Відновлення системи доступне за межами Windows 7 і Vista через Параметри відновлення системи і найпростіше доступне під час завантаження з інсталяційного диска Windows. Якщо ви використовуєте Windows 7, Параметри відновлення системи також доступні тут, у меню Додаткові параметри завантаження, як Відремонтуйте свій комп’ютер варіант. Однак це може не спрацювати, залежно від того, що спричиняє загальну проблему, тому, можливо, вам доведеться завантажитися з інсталяційного диска.

  Ще один варіант для Windows 10, 8 або 7: Якщо у вас немає інсталяційного диска або флеш-пам’яті для Windows 10, 8 або 7, але у вас є доступ до іншого комп’ютера, на якому встановлена ​​одна з тих версій Windows, як інша в будинку чи друзі, ви можете створити ремонт носія звідти, який ви можете використати для завершення цього кроку на своєму зламаному комп’ютері. Подивіться, як створити диск для відновлення системи Windows 7 або як створити диск відновлення Windows 10 або 8 для навчальних посібників.

  Користувачі Windows XP & Me: Цей варіант усунення несправностей не застосовується до вас. Відновлення системи стало доступним із завантажувального диска, починаючи з випуску Windows Vista.

 4. Використовуйте команду перевірки системних файлів, щоб відновити захищені файли Windows. Пошкоджений файл, пов’язаний з операційною системою, може заважати вам пройти повз меню Параметри запуску або Додаткові параметри завантаження, і команда sfc може вирішити проблему. Оскільки зараз ви не можете отримати доступ до Windows, вам потрібно буде виконати цю команду з командного рядка, доступного в додаткових параметрах запуску (Windows 10 і 8) або в параметрах відновлення системи (Windows 7 і Vista). Див. Примітки вище про доступ до цих діагностичних областей.

  Користувачі Windows XP & Me: Знову ж таки, цей варіант усунення несправностей вам недоступний. Перевірка системних файлів доступна лише з всередині Windows у вашій операційній системі. Швидше за все, якщо відновлення Windows, яке ви спробували виконати на кроці 2, не спрацювало, і це теж не буде, але варто спробувати, враховуючи апаратно-орієнтоване усунення несправностей.

 5. Очистіть CMOS. Очищення пам’яті BIOS на материнській платі поверне налаштування BIOS до заводських значень за замовчуванням. Неправильна конфігурація BIOS може бути причиною того, що Windows навіть не запускається в безпечному режимі. Якщо очищення CMOS вирішує проблему запуску Windows, переконайтеся, що будь-які зміни, внесені в BIOS, виконуються по черзі, тому, якщо проблема повертається, ви будете знати, які зміни спричинили проблему.

 6. Замініть батарею CMOS, якщо вашому комп’ютеру більше трьох років або якщо він вимкнений протягом тривалого часу. Батареї CMOS недорогі, і той, який більше не тримає заряд, може спричинити всілякі дивні поведінки під час запуску Windows.

 7. Повторно використовуйте все, що вам під руку. Повторне повторне встановлення дозволить відновити різні з’єднання всередині вашого комп’ютера і може прибрати збій, який спричиняє застрягнення Windows на екрані Додаткові параметри завантаження або Налаштування запуску. Спробуйте повторно встановити наступне обладнання, а потім перевірте, чи правильно запуститься Windows:

  • Повторно встановіть усі внутрішні кабелі даних та живлення
  • Повторно встановіть модулі пам’яті
  • Повторно встановіть будь-які розширення

  Також відключіть та підключіть клавіатуру, мишу та інші зовнішні пристрої.

 8. Перевірте оперативну пам’ять. Якщо один із модулів оперативної пам’яті комп’ютера виходить з ладу повністю, комп’ютер навіть не вмикається. Однак у більшості випадків пам’ять виходить з ладу повільно і працюватиме до певного моменту. Якщо ваша системна пам’ять виходить з ладу, Windows може не вдатися запустити в будь-якому режимі. Замініть пам’ять на комп’ютері, якщо тест пам’яті виявив будь-яку проблему. І кроки 9, і 10 передбачають більш складні та руйнівні рішення для застрявання Windows у меню «Параметри запуску» або «Додаткові параметри завантаження». Можливо, для вирішення проблеми необхідне одне з наведених нижче рішень, але якщо ви до цього часу не старанно вирішували проблеми, ви не можете точно знати, що одне з наведених вище простих рішень не є правильним один.

 9. Перевірте жорсткий диск. Фізична проблема з вашим жорстким диском, безумовно, є причиною того, що Windows може не запуститися як слід. Жорсткий диск, який не може правильно читати та писати інформацію, звичайно, не може правильно завантажити операційну систему – навіть безпечний режим. Замініть жорсткий диск, якщо тести виявляють помилку. Після заміни жорсткого диска вам потрібно буде виконати нову інсталяцію Windows. Якщо ваш жорсткий диск пройшов тест, він жорсткий у фізичному відношенні, тому причина вашої проблеми має бути у Windows, і в цьому випадку наступний крок вирішить проблему.

 10. Виконайте чисту інсталяцію Windows. Цей тип інсталяції стирає диск, на якому встановлено Windows, а потім знову встановлює операційну систему з нуля.

Поради та додаткова інформація

Якщо Windows запуститься в одному або кількох параметрах безпечного режиму, але це все, продовжуйте кроки з усунення несправностей на цій сторінці, які буде трохи простіше виконати завдяки вашому доступу до безпечного режиму. Якщо Windows запускається після ввімкнення останньої відомої доброї конфігурації, тоді деякі зміни, внесені після останнього правильного запуску комп’ютера, спричинили цю проблему, і помилка може повернутися, якщо внесені ті самі зміни. Якщо ви можете уникнути повторення тієї ж проблеми, тоді більше нічого робити, і все повинно бути добре. Якщо Windows запускається з увімкненим відео з низькою роздільною здатністю, то дуже велика ймовірність того, що відеокарта вашого комп’ютера не працює:

 1. Спочатку спробуйте налаштувати роздільну здатність екрана на щось більш зручне і переконайтеся, що проблема просто не зникає. Якщо ні, спробуйте це усунення несправностей:

 2. Позичте робочий монітор у іншого комп’ютера і спробуйте його замість свого.

 3. Оновіть драйвери до відеокарти.

 4. Перевірте пам’ять комп’ютера та замініть пам’ять, якщо тести виявляють проблеми.

 5. Замініть відеокарту або додайте відеокарту, якщо ваше відео інтегровано в материнську плату.