Skip to content

Як виправити повідомлення про помилку “Ваш комп’ютер або мережа може надсилати автоматизовані запити”

2 de Липень de 2021

Під час використання Google для пошуку, незалежно від вашого браузера чи операційної системи, іноді з’являється повідомлення про помилку “ваш комп’ютер або мережа може надсилати автоматичні запити”. Ця помилка може перешкодити вам отримати доступ до певних веб-сторінок і може вимагати від вас декількох разів вводити капчу для скидання пошуку, що все ще може не завжди працювати.

Причина помилок автоматизованих запитів

Якщо сервери та пошук Google отримують багато спроб підключитися, тобто запити з одного комп’ютера або мережі, вони позначають це як можливу автоматизацію.

Якщо це буде виявлено, Google тимчасово обмежить ваше використання пошуку (а можливо, ви не зможете отримати доступ до певних веб-сторінок), щоб переконатись, що інші користувачі не відчувають уповільнення. Часто, після відображення цієї помилки, Google запитує, щоб користувач ввів капчу, щоб довести, що вони люди і не надсилають автоматизовані запити зі свого комп’ютера чи мережі.

Як виправити помилки автоматизованих запитів

Навряд чи ваш комп’ютер або мережа надсилає автоматизовані запити. Це повідомлення про помилку найчастіше є проблемою, яку ви можете вирішити за допомогою декількох рішень.

Примітка

Якщо ця помилка виникає відразу після встановлення певної програми або завантаження та відкриття певного файлу, програма, можливо, підключилася до Інтернету без вашого відома. У цьому випадку спочатку спробуйте видалити програму, щоб перевірити, чи проблема залишається.

  1. Очистіть історію перегляду. Незалежно від того, в якому браузері ви перебуваєте, очищення історії – це чудовий спосіб переконатися, що дані браузера не викликають проблем.

  2. Спробуйте інший веб-браузер. Інколи сам браузер може спричинити цю проблему. Спроба пошуку в новому браузері підтвердить, чи проблема в одній програмі. Якщо ви не отримаєте повідомлення про помилку в іншому браузері, видаліть і переінсталюйте свій початковий браузер; тоді спробуйте ще раз здійснити пошук, щоб побачити, чи не з’являється помилка.

  3. Перезавантажте комп’ютер. Багато проблем на різних пристроях є тимчасовими проблемами, які свіже завантаження може вирішити з вимкненого стану. Повернувшись на комп’ютер, спробуйте здійснити пошук ще раз.

  4. Перезапустіть маршрутизатор і модем. Якщо попередні кроки не вирішили проблему, можливо, проблема не у вашому пристрої, а натомість у вашому підключенні до Інтернету. Якщо в іншому випадку ви можете отримати доступ до Інтернету без проблем, і проблема не зникне після перезапуску, швидше за все, проблема не у вашій мережі або Інтернеті.

  5. Перевірте свій комп’ютер на наявність зловмисного програмного забезпечення. Поки ви не будете часто відвідувати схематичні сайти або завантажувати підозрілі вкладення, вірус не з’явиться на вашому комп’ютері. І все-таки недоброзичлива програма або послуга може спричинити появу цього повідомлення про помилку. Після завершення сканування та видалення виявлених заражених файлів спробуйте виконати пошук ще раз.

Що робити, коли все інше не вдається

Комп’ютери – це складна технологія, і багато речей може піти не так. Однак, коли виникає проблема, завжди є крайній засіб: скидання системи. Скинути цю функцію ПК на ПК з ОС Windows дозволяє користувачам Windows перевстановити Windows без диска та надає користувачам можливість зберегти свої файли цілими. Користувачі Mac, як і користувачі MacBook Air, також мають можливості скинути налаштування своїх комп’ютерів. На Mac ви можете вибрати резервну копію системи, а потім відновити комп’ютер для скидання із резервної копії. Незважаючи на те, що ви можете зберігати всі файли, навіть коли ви перезавантажуєте комп’ютер, це щось ядерне рішення, яке вам слід робити, лише якщо все інше не вдається.

Примітка

Це хороша практика – переконатися, що у вас є додаткова копія будь-яких важливих файлів на вашому комп’ютері, бажано зберігатись у хмарі, де вони не сприйнятливі до відмов обладнання.