Saltar al contenido

Як виправити помилки магазину Google Play

16 de abril de 2021

Завантажуючи програми чи ігри з Google Play, офіційного магазину Android програм, ігор, фільмів тощо, іноді можуть виникати помилки. Помилки магазину Google Play виникають, якщо у вас є проблеми з пристроєм, підключенням до Інтернету чи службами Google Play. Інструкції в цій статті стосуються всіх смартфонів і планшетів з ОС Android 6.0 (Marshmallow) або пізнішої версії, але деякі дії можуть дещо відрізнятися залежно від моделі вашого пристрою.

Змістовий покажчик

Поширені помилки магазину Google Play

Перш ніж розпочати усунення помилок Google Play, відвідайте Downdetector.com, щоб перевірити, чи повідомляють інші користувачі про проблеми з Google Play. Якщо так, проблема, швидше за все, пов’язана зі Службами Google Play, і вона незабаром вирішиться сама собою. Часто ви отримуєте код помилки, який вказує, що не так. Ось список поширених кодів помилок Google Play і їх значення.

Помилка 944

Сервери Google мають проблеми з підключенням; зачекайте, поки Google вирішить проблему.

Помилки 919, 101, 923 та 921

На вашому пристрої не вистачає місця для зберігання. Видаліть деякі програми, щоб звільнити місце. Подумайте про переміщення музики, зображень та відео в хмарне сховище.

Помилка 481

UВаш обліковий запис Google було закрито через помилку. Єдиним рішенням є його видалення та створення нового.

Помилка 927

UЦей код помилки з’являється під час завантаження програми під час оновлення програми Google Play. Зачекайте, поки оновлення не закінчиться, а потім спробуйте завантажити ще раз.

Помилка F-BPA-09

Ця помилка завантаження спричинена проблемами з Google або самим додатком. Очистіть кеш-пам’ять додатка Play Store, перейшовши в додаток Налаштування та вибравши Програми та сповіщення > Див. Усі програми > Google Play Store > Зберігання та кеш > Очистити кеш.

Помилка 505

Схожі програми намагаються отримати доступ до тих самих дозволів. Це проблема лише у старих версіях Android. Очистіть кеш через налаштування програми та встановіть останнє оновлення Android, щоб уникнути цієї проблеми.

Помилка DF-DLA-15

Цей код стосується оновлень додатків. Очистіть кеш програми Play Store, щоб виправити цю помилку.

Помилка 103

Ваш пристрій несумісний із завантаженим додатком. Google Play зазвичай не дозволяє завантажувати несумісні програми, але іноді це робить. Ви також можете отримати цей код помилково. Оновіть останню версію Google Play та Android, щоб вирішити цю проблему.

Помилка 491

Завантаження та оновлення через технічну проблему неможливі. Спробуйте видалити, а потім повторно додати свій обліковий запис Google на свій пристрій.

Помилка 403

Ця помилка трапляється, коли ви завантажуєте один і той самий додаток за допомогою різних облікових записів Google на одному пристрої. Увійдіть в обліковий запис Google, з якого ви придбали програму, та видаліть її, перш ніж завантажувати з іншим обліковим записом. Можливо, вам доведеться також очистити історію пошуку в Play Store. Для цього перейдіть у додаток Google Play Store і торкніться Меню > Налаштування > Очистити місцеву історію пошуку.

Помилка 911

Цей код вказує на проблему з підключенням Wi-Fi, або вам може знадобитися очистити кеш даних. Якщо ви використовуєте точку доступу з вимогами автентифікації, увійдіть ще раз.

Помилки 941, 504, 495, 413, 406, 110, rh01 та rpc: aec: 0

Ці помилки завантаження трапляються з різних причин, але всі вони потребують однакового виправлення. Спочатку очистіть кеш. Якщо це не вирішує проблему, використовуйте інший обліковий запис Google. Призначення нового облікового запису Google на вашому пристрої може спричинити проблеми сумісності з деякими програмами, тому вам може знадобитися перевстановити програми, перш ніж вони працюватимуть належним чином.

Як виправити помилку магазину Google Play

Ви не завжди побачите код, коли Google Play несподівано перестане працювати або не працює належним чином, тому, можливо, доведеться виконати певні дії з усунення несправностей, щоб виявити основну проблему. Якщо Google Play не працює, не видаючи повідомлення про помилку, існує безліч стратегій, які можна спробувати змусити його працювати знову. Google Play оптимізовано для пристроїв Android. Незважаючи на те, що можливо встановити Google Play на планшети Amazon Fire та пристрої iOS, наведені нижче стратегії можуть виправити помилки магазину Google Play на цих платформах або не.

 1. Перезавантажте пристрій. Вимкніть пристрій і ввімкніть його знову, щоб вирішити дивовижну кількість технічних проблем.

 2. Примусово закрийте додаток Google Play Store. Щоб змусити додаток Google Play Store закритися: Відкрийте Налаштування , а потім торкніться Програми та сповіщення > Переглянути всі програми.

  Торкніться Google Play Store, потім натисніть Примусово зупинити. Торкніться гаразд підтвердити.

  Налаштування Google Play із підсвічуванням Force Stop та Ok

 3. Переключити режим польоту. Хоча незрозуміло чому, багато користувачів повідомляють, що вмикання та вимикання режиму польоту коригує поведінку Google Play. Йти до Налаштування і торкніться Мережа та Інтернет, потім перемкніть Режим «у літаку увімкнути або вимкнути.

  Налаштування Android із виділеними мережею та Інтернетом та режимом польоту

 4. Переключити Wi-Fi. Вимкніть Wi-Fi на кілька секунд, а потім увімкніть його знову. Йти до Налаштування > Мережа та Інтернет і вимикайте та вмикайте Wi-Fi.

  Налаштування Android із виділеним перемикачем "Мережа та Інтернет" та Wi-Fi

 5. Скиньте налаштування маршрутизатора. Якщо у вас є проблеми з іншими веб-програмами, може виникнути проблема з підключенням до Інтернету. Повернення маршрутизатора часто вирішує ці проблеми.

 6. Вийміть SD-карту. Карти SD можуть спричинити проблеми з Google Play, якщо вони не налаштовані належним чином. Вийміть SD-карту та вставте її знову, коли закінчите користуватися програмою Google Play Store.

 7. Очистити кеш Google Play Store. Ця дія може допомогти додатку Google Play Store поводитися. Щоб очистити кеш-пам’ять Google Play: перейдіть до Налаштування і виберіть Програми та сповіщення > Переглянути всі програми.

  Налаштування Android із виділеними "Додатки та сповіщення" та "Переглянути всі додатки"

  Потім виберіть Google Play Store > Зберігання та кеш > Очистити кеш.

  Налаштування Android із виділеними "Google Play Store", "Storage and Cache" та "Clear Cache"

 8. Очистити кеш і дані служб Google Play. Служби Google Play допомагають регулярно оновлювати та працювати додатки. Очищення кешу служб Google Play може допомогти вирішити помилки Play Store, особливо помилки завантаження. Перейдіть до Налаштування і виберіть Програми та сповіщення > Переглянути всі програми.

  Налаштування Android із виділеними "Додатки та сповіщення" та "Переглянути всі додатки"

  Потім виберіть Служби Google Play > Зберігання та кеш > Очистити кеш.

  Налаштування Android із виділеними "Службами Google Play", "Пам’ять і кеш" та "Очистити кеш"

 9. Перевірте відключені програми. Google Play залежить від інших запущених додатків, деякі з яких можна випадково вимкнути. Йти до Програми та сповіщення > Переглянути всі програми. Потім прокрутіть список програм і знайдіть програми, на яких написано «Вимкнено». Торкніться кожної відключеної програми та торкніться Увімкнути. Перевірте, чи це вирішує проблему.

  Налаштування Android із виділеними опціями "Переглянути всі програми", "Вимкнено" та "Увімкнути"

 10. Вимкніть проксі-сервер / VPN. Якщо ви використовуєте віртуальну приватну мережу або будь-який інший тип проксі-сервера, спробуйте вимкнути його та перевірити, чи це вирішує проблему.

 11. Перевірте системні налаштування дати та часу. Неточні налаштування дати спричиняють конфлікти із серверами Google, тому перейдіть до Налаштування > Система > Дата, час. Переконайтесь Час, наданий мережею і Мережевий часовий пояс включені. (Залежно від вашого пристрою ці налаштування можуть мати позначку «Автоматична дата та час» або щось подібне.)

  Налаштування Android із виділеними перемикачем "Система", "Дата та час" та мережевим часом

 12. Оновіть служби Google Play. Перейдіть на сторінку додатка Служби Google Play. Якщо бачите Оновлення, торкніться, щоб оновити програму. Якщо ви бачите Вимкнути , то Служби Google Play уже оновлено до останньої версії.

  Додаток Служби Google Play на Android з підсвічуванням Деактивувати

 13. Оновіть ОС Android. Йти до Налаштування > Система> Додатково а потім натисніть Оновлення системи (або Оновлення мікропрограми на деяких пристроях), щоб перевірити, чи можливо оновити.

  Налаштування системи Android із виділеним оновленням системи

 14. Видаліть та переінсталюйте оновлення Google Play. Ви не можете видалити Google Play зі свого пристрою Android, оскільки це системний додаток, але ви можете видалити оновлення, що повертає програму до попередньої версії: Перейдіть до Налаштування > Програми та сповіщення > Переглянути всі програми, потім натисніть Google Play Store. Торкніться трьох вертикальних крапок у верхньому правому куті на екрані відомостей про програму та торкніться Видаліть оновлення.

  Налаштування магазину Google Play із виділеним "Видалити оновлення"

  Перезавантажте пристрій. Найновіші оновлення встановлюються автоматично. Коли Google Play закінчить оновлення, завантажте додаток ще раз.

 15. Видаліть і повторно додайте обліковий запис Google. Проблема може виникати через проблему з вашим обліковим записом Google. Щоб скинути обліковий запис Google на своєму пристрої: Відкрийте Налаштування і торкніться Рахунки. Торкніться облікового запису, який потрібно видалити, а потім торкніться Видалити обліковий запис.

  Налаштування Android із виділеними обліковим записом, обліковим записом Gmail та "Видалити обліковий запис"

  Перезапустіть пристрій, а потім поверніться до Налаштування > Рахунки і торкніться Додати обліковий запис. Повторно введіть дані свого облікового запису, а потім перевірте, чи проблему вирішено.

 16. Використовуйте інший обліковий запис Google. Виконайте наведені вище дії, щоб видалити свій обліковий запис, але призначте інший, замість повторного додавання старого.

 17. Очистіть менеджер завантажень на своєму пристрої. Очищення кешу та даних менеджера завантажень може допомогти вирішити вашу проблему. Йти до Налаштування > Програми та сповіщення > Переглянути всі програми.

  Налаштування Android із виділеними "Додатки та сповіщення" та "Переглянути всі додатки"

  Торкніться Більше (три крапки)> Показати систему, потім прокрутіть вниз і торкніться Менеджер завантажень.

  Налаштування Android із виділеними

  Торкніться Зберігання та кеш. Торкніться Очистити кеш, потім натисніть Очистити сховище > гаразд.

  Менеджер завантажень для Android із виділеними "Storage and Cache", "Clear Storage", "Clear Cache" та "OK"

 18. Скиньте налаштування пристрою. Виконання скидання заводських налаштувань на вашому пристрої Android повертає ваш телефон або планшет до стану, коли він був, коли ви його купили. Це може вирішити вашу проблему, але також видаляє все, що ви завантажили та зберегли, тому збережіть цей крок як крайній засіб.

Перед скиданням заводських налаштувань створіть резервні копії важливих даних.

Як виправити інші помилки Google Play

Якщо ви стикаєтесь з іншими кодами помилок, не переліченими вище, швидкий пошук Google дасть вам деяке уявлення про те, які рішення можуть вирішити вашу проблему.