Saltar al contenido

Як виправити помилки D3dx9_26.dll, які не знайдені або відсутні

12 de noviembre de 2021

На відміну від багатьох інших помилок файлів DLL, які можуть мати складні причини та виправлення, проблеми d3dx9_26.dll так чи інакше спричинені однією проблемою: певною проблемою Microsoft DirectX. Файл d3dx9_26.dll є одним із низки файлів, що містяться в DirectX. Оскільки DirectX використовується більшістю ігор на базі Windows та розширених графічних програм, помилки, пов’язані з цим файлом, зазвичай з’являються лише під час використання цих програм. На будь -яку операційну систему Microsoft, починаючи з Windows 98, можуть вплинути проблеми d3dx9_26.dll та інші проблеми DirectX. Це включає Windows 10, Windows 8 тощо.

 

Змістовий покажчик

Помилки D3dx9_26.dll

Існує досить багато різних способів, за допомогою яких помилки d3dx9_26.dll можуть з’являтися на вашому комп’ютері. Нижче наведено деякі з найпоширеніших повідомлень про помилки d3dx9_26.dll.

 • D3DX9_26.DLL не знайдено
 • Файл d3dx9_26.dll не знайдено
 • Бібліотеку динамічних посилань d3dx9_26.dll не вдалося знайти за вказаним шляхом [PATH]
 • Файл d3dx9_26.dll відсутній
 • D3DX9_26.DLL відсутній. Замініть D3DX9_26.DLL і повторіть спробу
 • D3dx9_26.dll – Не вдається знайти компонент
 • Не вдалося запустити цю програму, оскільки не вдалося знайти d3dx9_26.dll

Помилки D3dx9_26.dll зазвичай з’являються під час запуску програмного забезпечення, зазвичай це гра або графіка. У неігрових програмах помилка d3dx9_26.dll може з’явитися перед використанням певних розширених графічних функцій програми. Однак, враховуючи, що повідомлення про помилки d3dx9_26.dll можуть поширюватися на будь -яку програму, яка використовує Microsoft DirectX, вони часто зустрічаються у відеоіграх. Відомо, що вони викликають відповідні помилки: Civilization IV, Autodesk 3ds Max, Need for Speed: Найбільше розшуку, емулятор pSX (емулятор Sony Playstation) тощо.

 

Як виправити помилки D3dx9_26.dll

Не завантажуйте d3dx9_26.dll окремо з будь -якого «сайту для завантаження DLL». Існує ряд причин, чому завантаження DLL з цих сайтів є поганою ідеєю. Якщо ви вже зробили це, видаліть його з будь -якої папки, в яку його скопіювали, а потім продовжуйте ці дії.

 1. Перезавантажте комп’ютер, якщо ви цього ще не зробили. Помилка d3dx9_26.dll може бути випадковою або одноразовою проблемою, і простий перезапуск міг би повністю її усунути. Навряд чи це вирішить проблему, але перезапуск – це завжди хороший перший крок для усунення несправностей. Запустіть Windows у безпечному режимі, щоб виконати будь -який із цих кроків, якщо через помилку ви не можете нормально отримати доступ до Windows.
 2. Встановіть останню версію Microsoft DirectX. Швидше за все, оновлення до останньої версії DirectX виправить помилку d3dx9_26.dll не знайдено. Корпорація Майкрософт часто випускає оновлення для DirectX без оновлення номера або літери версії, тому не забудьте встановити останню версію звільнення навіть якщо ваша версія технічно однакова. Одна і та ж програма встановлення DirectX працює з усіма версіями Windows, включаючи Windows 10, 8 тощо. Вона замінить будь -які відсутні файли DirectX 11, DirectX 10 або DirectX 9.
 3. Якщо остання версія DirectX від Microsoft не усуває помилку d3dx9_26.dll, яку ви отримуєте, шукайте інсталяційну програму DirectX на своєму ігровому або застосунковому компакт -диску чи DVD -диску. Зазвичай, якщо гра чи інша програма використовує DirectX, розробники програмного забезпечення розміщують її копію на інсталяційному диску. Іноді, хоча і не дуже часто, версія DirectX, включена на диск, краще працює з програмою, ніж остання версія, доступна в Інтернеті.
 4. Видаліть, а потім повторно встановіть гру або програмне забезпечення. Можливо, щось сталося з файлами в програмі, які працюють з d3dx9_26.dll, і повторна установка може допомогти.
 5. Відновіть файл d3dx9_26.dll з останнього пакета DirectX. Якщо наведені вище кроки не допомогли виправити помилку d3dx9_26.dll, спробуйте витягти файл окремо з пакета DirectX.
 6. Оновіть драйвери для відеокарти. Хоча це не найпоширеніше рішення, в деяких ситуаціях оновлення драйверів відеокарти на вашому комп’ютері може виправити цю проблему DirectX.

 

Потрібна додаткова допомога?

Якщо ви не зацікавлені самостійно вирішити цю проблему, див. Розділ Як виправити комп’ютер? для отримання повного списку ваших можливостей підтримки, а також допомоги у всьому, наприклад, у визначенні витрат на ремонт, знятті файлів, виборі послуги з ремонту та багато іншого.