Skip to content

Як виправити помилки Lame_enc.dll не знайдено

22 de Червень de 2021

Усі помилки lame_enc.dll спричинені відсутнім компонентом кодера LAME MP3 або якоюсь іншою проблемою, яка виникає у аудіопрограми, яку ви використовуєте, з кодером LAME MP3. Будь-яке повідомлення про помилку, пов’язане з відсутнім файлом DLL lame_enc.dll, стосується якоїсь проблеми, яку програма, яку ви використовуєте, має з кодером MP3 LAME. Залежно від того, яку програму ви використовуєте та яку операційну систему ви використовуєте, ви також можете побачити помилку lame_enc.dll у Windows 10, Windows 8, Windows 7, Windows Vista, Windows XP та старіших версіях Windows.

Помилки Lame_enc.dll

Перші дві помилки нижче, породжені програмою Audacity, на сьогоднішній день є найпоширенішими просто тому, що Audacity – це найпоширеніша програма, яка використовує кодер LAME MP3. Якщо ви не використовуєте цю програму, ваше повідомлення про помилку буде іншим і може виглядати як три останні приклади нижче.

 • Audacity не експортує файли MP3 безпосередньо, а використовує вільно доступну бібліотеку LAME для обробки кодування файлів MP3. Ви повинні отримати lame_enc.dll окремо, завантаживши кодер LAME MP3, а потім знайдіть цей файл для Audacity. Це потрібно зробити лише один раз. Ви хотіли б знайти lame_enc.dll зараз?
 • Audacity потребує файл lame_enc.dll для створення MP3-файлів.
 • Файл LAME_ENC.DLL не знайдено
 • Помилка завантаження lame_enc.dll
 • Не вдалося запустити цю програму, оскільки lame_enc.dll не знайдено.

Помилки Lame_enc.dll іноді трапляються під час першого відкриття аудіопрограми, яку ви використовуєте. В інших випадках він з’являється, коли ви намагаєтеся зберегти аудіопроект, над яким працюєте, як файл MP3, наприклад, коли ви використовуєте Audacity для перетворення WAV в MP3. Повідомлення про помилку DLL стосується будь-якої аудіопрограми, яка використовує кодер LAME MP3. Деякі поширені програми, що використовують кодер LAME MP3 і які можуть генерувати помилки lame_enc.dll, включають Audacity, MuseScore, FFmpeg, VideoLAN, jRipper, CDex, REAPER, LameDropXPd, DVDx, OmniEncoder, LAMEX, RazorLame, Audigrabber, RipTrax, WinAmp, WinAmp, WinAmp, , VirtualDJ, TextAlound MP3 та багато іншого.

Як виправити помилки Lame_enc.dll

Не завантажуйте lame_enc.dll з будь-якого “сайту для завантаження DLL”. Є багато причин, що таке робити ніколи не є гарною ідеєю. Існує велика кількість веб-сайтів, що пропонують lame_enc.dll для завантаження, але є кілька законних сайтів, які ми рекомендуємо. Якщо ви вже завантажили його з одного з цих сайтів, негайно видаліть його та виконайте наступні дії.

 1. Закрийте та знову відкрийте аудіопрограму, яка спричинила помилку lame_enc.dll. Audacity або будь-яка інша програма, яку ви використовуєте, може мати тимчасову проблему, яку може вирішити перезапуск.

 2. Завантажте найновіший пакет кодерів MP3 LAME. Файл ZIP на цьому сайті, який санкціонує Audacity, містить останню версію lame_enc.dll та пов’язані файли. Справжнє розташування джерела для кодера MP3 LAME знаходиться на сайті LAME на SourceForge.net, але файли тут не можуть бути легко використані вашою аудіопрограмою.

 3. Витягніть файл DLL із ZIP-файлу, завантаженого на кроці 2.

  Windows має вбудовані можливості розпаковувати файли, але якщо ви віддаєте перевагу спеціальній програмі, розгляньте можливість використання 7-Zip або PeaZip.

 4. Скопіюйте файл lame_enc.dll у будь-яке місце, яке вимагає ваша конкретна аудіопрограма. Або встановіть виконувану версію з кроку 2. Деякі програми не вимагають, щоб файл lame_enc.dll містився в певних папках. Наприклад, Audacity вимагає від вас лише сказати, де знаходиться файл DLL – йому все одно, де. Якщо у вас є проблеми lame_enc.dll із Audacity, використовуйте його Редагувати > Преференції > Бібліотеки меню, щоб знайти Бібліотека експорту MP3 розділ. Вибирайте Знайдіть і потім Перегляньте , щоб вибрати файл DLL.

  розташування файлу lame_enc.dll у Audacity

  Якщо ви встановили версію EXE для Windows, файл DLL слід зберігати в C: Program Files (x86) Lame For Audacity папку. Цей крок і знімок екрана не актуальні, якщо ви використовуєте останню версію Audacity. Старі версії програми за замовчуванням не включали кодер LAME MP3, тому ви можете вибрати його вручну.

 5. Переінсталюйте програму, яка генерує помилку DLL, якщо наведені вище дії не спрацювали, якщо вони не стосуються вашої програми або якщо вони занадто заплутані. Повторна інсталяція програмного забезпечення повинна замінити файл DLL, якщо це необхідний компонент, який просто пошкоджений. Особливо це стосується Audacity, оскільки він за замовчуванням включає кодер LAME MP3 (станом на v2.3.2, випущений у 2019 році).