Saltar al contenido

Як виправити помилки Microsoft.directx.direct3d.dll

11 de febrero de 2023

Проблеми з Microsoft.directx.direct3d.dll так чи інакше викликані проблемою з Microsoft DirectX. Файл microsoft.directx.direct3d.dll є одним із багатьох файлів, які містяться в колекції програмного забезпечення DirectX. Оскільки DirectX використовується більшістю ігор на базі Windows і розширених графічних програм, помилки DLL, пов’язані з цим файлом, зазвичай з’являються лише під час використання цих програм. Microsoft.directx.direct3d.dll та інші проблеми DirectX можуть впливати на будь-яку операційну систему Microsoft, починаючи з Windows 98. Це включає в себе Windows 11, Windows 10, Windows 8, Windows 7, Windows Vista, Windows XP і Windows 2000.

Змістовий покажчик

Помилки Microsoft.directx.direct3d.dll

Існує кілька способів появи цих помилок на вашому комп’ютері. Ось деякі з найпоширеніших:

  • Microsoft.directx.direct3d.dll не знайдено. Перевстановлення може допомогти вирішити це.
  • Файл microsoft.directx.direct3d.dll відсутній
  • Microsoft.directx.direct3d.DLL не знайдено
  • Файл microsoft.directx.direct3d.dll не знайдено

Розпізнавання контексту помилки Microsoft.directx.direct3d.dll є важливою частиною знання того, як вирішити проблему. Ці повідомлення про помилки можуть стосуватися будь-якої програми, яка використовує Microsoft DirectX, але найчастіше вони з’являються під час першого запуску відеоігри.

Як виправити помилки Microsoft.directx.direct3d.dll

Не завантажуйте цей файл DLL окремо з будь-якого «сайту завантаження DLL». Є кілька причин, чому завантаження DLL таким чином ніколи не є гарною ідеєю. Якщо ви вже завантажили файл DLL, видаліть його з будь-якого місця, де ви його розмістили, і продовжте виконання цих кроків.

  1. Перезавантажте комп’ютер, якщо ви цього ще не зробили. Помилка microsoft.directx.direct3d.dll може бути випадковою, і простий перезапуск може її повністю усунути.

  2. Установіть останню версію Microsoft DirectX. Швидше за все, оновлення до останньої версії виправить помилку «не знайдено». Одна і та сама програма встановлення DirectX працює з усіма версіями Windows і замінить будь-який відсутній файл DirectX. Корпорація Майкрософт часто випускає оновлення DirectX без оновлення номера чи літери версії, тому обов’язково встановлюйте останню версію реліз навіть якщо ваша версія технічно однакова.

  3. Якщо припустити, що остання версія DirectX від Microsoft не виправляє помилку, знайдіть програму встановлення DirectX на DVD чи компакт-диску з грою чи програмою. Розробники програмного забезпечення іноді додають копію DirectX на інсталяційний диск, якщо його гра або програма використовує. Іноді, але не часто, ця версія краще підходить для програми, ніж остання версія, доступна від Microsoft.

  4. Видаліть, а потім перевстановіть гру або програмне забезпечення. Можливо, щось трапилося з файлами в програмі, які працюють із microsoft.directx.direct3d.dll, і перевстановлення може допомогти.

  5. Відновіть microsoft.directx.direct3d.dll з останнього пакета програмного забезпечення DirectX. Якщо наведені вище кроки з усунення несправностей не допомогли вирішити проблему, спробуйте окремо видобути файл DLL із завантажуваного пакета DirectX.

  6. Оновіть драйвери для відеокарти. Хоча це не найпоширеніше рішення, у деяких ситуаціях оновлення драйверів для відеокарти на вашому комп’ютері може вирішити проблему DirectX.

Потрібна додаткова допомога?

Якщо ви не зацікавлені у вирішенні цієї проблеми самостійно, перегляньте розділ Як мені відремонтувати комп’ютер? щоб отримати повний список ваших варіантів підтримки, а також допомогу у всьому, що відбувається, як-от визначення вартості ремонту, видалення файлів, вибір служби ремонту та багато іншого.