Saltar al contenido

Як виправити помилки Microsoft.directx.directdraw.dll

21 de octubre de 2022

Проблеми з Microsoft.directx.directdraw.dll так чи інакше викликані проблемою з Microsoft DirectX DirectDraw. Цей файл DLL є одним із багатьох файлів, що містяться в колекції програмного забезпечення DirectX. Оскільки DirectX використовується більшістю ігор на базі Windows і розширених графічних програм, ці помилки зазвичай з’являються лише під час використання цих програм. Microsoft.directx.directdraw.dll та інші проблеми DirectX можуть впливати на будь-яку операційну систему Microsoft, починаючи з Windows 98. Це включає в себе Windows 11, Windows 10, Windows 8, Windows 7, Windows Vista, Windows XP і Windows 2000.

Змістовий покажчик

Помилки Microsoft.directx.directdraw.dll

Існує кілька способів появи помилок microsoft.directx.directdraw.dll на вашому комп’ютері. Ось кілька найпоширеніших способів появи помилок microsoft.directx.directdraw.dll:

 • Microsoft.directx.directdraw.dll не знайдено. Перевстановлення може допомогти вирішити це.
 • Файл microsoft.directx.directdraw.dll відсутній
 • Microsoft.directx.directdraw.DLL не знайдено
 • Файл microsoft.directx.directdraw.dll не знайдено

Ці повідомлення про помилки часто з’являються у відеоіграх, але можуть стосуватися будь-якої програми, яка використовує Microsoft DirectX. Помилка може з’явитися в будь-який момент під час гри (або під час використання програмного забезпечення), але, швидше за все, ви побачите її під час запуску.

Як виправити помилки Microsoft.directx.directdraw.dll

Не завантажуйте файл DLL microsoft.directx.directdraw.dll окремо з будь-якого «сайту завантаження DLL». Існує ряд причин, чому завантажувати такі DLL-файли ніколи не є гарною ідеєю. Якщо ви вже зробили це, видаліть файл із будь-якого місця, де ви його розмістили, і продовжуйте ці дії.

 1. Перезавантажте комп’ютер, якщо ви цього ще не зробили. Помилка microsoft.directx.directdraw.dll може бути випадковою, і простий перезапуск може її повністю усунути.

 2. Установіть останню версію Microsoft DirectX. Швидше за все, оновлення до останньої версії виправить помилку «не знайдено».

  Корпорація Майкрософт часто випускає оновлення DirectX без оновлення номера чи літери версії, тому обов’язково встановлюйте останню версію реліз навіть якщо ваша версія технічно однакова.

 3. Якщо припустити, що остання версія DirectX від Microsoft не виправляє помилку microsoft.directx.directdraw.dll, знайдіть програму встановлення DirectX на DVD чи компакт-диску з грою чи програмою. Іноді розробники програмного забезпечення додають його копію на інсталяційний диск, якщо їхня гра чи програма використовує DirectX. Іноді, але не часто, версія, яка міститься на диску, краще підходить для програми, ніж остання версія, доступна в Інтернеті.

 4. Видаліть гру або програмне забезпечення, а потім знову встановіть їх. Можливо, щось трапилося з файлами в програмі, які працюють із цим файлом DLL, і перевстановлення може допомогти.

 5. Відновіть файл microsoft.directx.directdraw.dll з останнього пакета програмного забезпечення DirectX. Якщо наведені вище кроки з усунення несправностей не допомогли вирішити вашу помилку, спробуйте окремо видобути файл DLL із завантажуваного пакета DirectX.

 6. Оновіть драйвери для відеокарти. Цей конкретний файл DLL пов’язаний із DirectDraw, який є 2D API, який використовується під час візуалізації графіки. Звернення до драйвера відеокарти може вирішити цю проблему DirectX.