Saltar al contenido

Як виправити помилку «Виявлено зміну мережі»

25 de abril de 2021

Користувачі Google Chrome на комп’ютерах Windows інколи стикаються з повідомленням про помилку «виявлено зміну мережі». Проблема може потягнути продуктивність, але, як правило, вона не викликає великих проблем і має кілька простих і швидких рішень. Цей посібник стосується Google Chrome на комп’ютерах та ноутбуках з Windows 10, Windows 8.1, Windows 8 або Windows 7.

Змістовий покажчик

Що спричиняє помилку «Виявлено зміну мережі»?

Повідомлення зазвичай з’являється, коли з’єднання з Інтернетом перемикається з однієї мережі на іншу під час перегляду веб-сторінки або завантаження вмісту. Ця зміна заплутує браузер і порушує поточний потік даних.

Як виправити помилку «Виявлено зміну мережі»

Хоча ця помилка може викликати розчарування, ви, як правило, можете швидко її виправити. Спробуйте наступні підходи.

  1. Перезавантажте сторінку. Клацніть кругову кнопку у верхній частині вікна Chrome, щоб перезавантажити сторінку. Це часто найшвидше і найпростіше рішення. Це змушує Google Chrome повторно завантажувати вміст веб-сайту за допомогою нового підключення до Інтернету. Деякі веб-браузери відносять функцію перезавантаження як оновити. Обидва терміни означають одне і те ж.

  2. Перезапустіть Google Chrome. Клацніть на X у верхньому правому куті екрана, а потім знову відкрийте Google Chrome, як зазвичай. Якщо ви не впевнені, що пам’ятаєте, на якій веб-сторінці ви переглядали після перезапуску браузера, додайте його до закладок, перш ніж закривати вікно.

  3. Перезавантажте комп’ютер. Це, мабуть, одна з найбільш рекомендованих технічних порад в історії, але вона відома тим, що працює. Перезавантаження комп’ютера з меню «Пуск» Windows оновлює підключення до Інтернету та всі відкриті програми.

  4. Видаліть небажані мережі. Можливо, пристрій Windows намагається підключитися до забагато мереж одночасно. Один із способів виправити це – видалити або забути всі мережі, які вам не потрібні. Для цього відкрийте Налаштування > Мережа та Інтернет > Управління відомими мережами, видаліть небажані з’єднання, вибравши ім’я мережі, а потім виберіть Забути. Щоб переглянути, які з’єднання з Інтернетом зараз знаходяться в зоні дії та можуть спричинити конфлікт, виберіть Інтернет на панелі завдань Windows 10. Видаліть усе це, крім підключення до Інтернету, яким ви користуєтесь, за допомогою вищезазначеного способу.

  5. Перезавантажте модем і маршрутизатор. Вручну відключіть пристрої від стіни та зачекайте близько п’яти хвилин. Знову підключіть пристрої та почекайте кілька хвилин, поки мережа підключиться до мережі. Потім перезавантажте комп’ютер.

  6. Виконайте оновлення Windows. Це часто усуває кілька проблем із комп’ютером, оскільки процес сканує систему, завантажує нові файли та усуває відомі проблеми. Щоб виконати оновлення Windows у Windows 10, перейдіть до Налаштування > Оновлення та безпеката виберіть Перевірити наявність оновлень. Оновлення Windows може зайняти деякий час, якщо ви не виконували його впродовж певного часу.

  7. Оновіть Google Chrome. Як і в більшості веб-браузерів, розробники регулярно оновлюють Chrome, покращуючи безпеку, нові функції та виправлення помилок. Щоб оновити його, натисніть на Більше (три крапки у верхньому правому куті екрана), а потім виберіть Оновіть Google Chrome. Якщо ви не можете знайти цю опцію в меню, це означає, що браузер оновлено до останньої версії.

  8. Видалення даних про переглянуті. Це хороша порада для виправлення багатьох помилок та помилок, пов’язаних із браузером. Клацніть на Більше у верхньому правому куті та виберіть Налаштування > Розширений > Видалення даних про переглянуті > Очистити дані.

  9. Змийте налаштування DNS. Виділіть та скопіюйте ipconfig / flushdns до буфера обміну, а потім відкрийте Меню «Пуск» та натисніть Ctrl + V. Виберіть Запустити команду посилання, що з’явиться. Процес повинен завершитися майже негайно.

  10. Спробуйте інший веб-браузер. Завантажте та встановіть Microsoft Edge, Mozilla Firefox або інший браузер.