Saltar al contenido

Як виправити помилку очікування очікування 408

27 de abril de 2021

Помилка очікування очікування 408 – це код стану HTTP, що означає, що запит, який ви надіслали на сервер веб-сайту, наприклад, запит на завантаження веб-сторінки, зайняв більше часу, ніж сервер веб-сайту був готовий до очікування. Іншими словами, у вашого зв’язку з веб-сайтом «час очікування». Найпоширенішою причиною помилки 408 запиту очікування очікування є неправильна URL-адреса. Це також може бути спричинено повільним підключенням або проблемами з підключенням.

tebapit / Тереза ​​Чієчі

Змістовий покажчик

408 Помилки тайм-ауту запиту

Ці повідомлення про помилки часто налаштовуються кожним веб-сайтом, особливо дуже великим, тому ця помилка може виявлятися в більшій мірі, ніж загальні, перелічені нижче:

  • 408: Час очікування запиту
  • Помилка HTTP 408 – Час очікування запиту

Помилка відображається у вікні веб-браузера, як і веб-сторінки.

Як виправити помилку очікування очікування 408

  1. Повторіть спробу веб-сторінки, натиснувши кнопку оновлення або спробувавши URL-адресу з адресного рядка ще раз. Багато разів повільне з’єднання спричиняє затримку, що викликає помилку 408 Request Timeout, і це часто є лише тимчасовим. Повторна спроба сторінки часто буде успішною. Якщо під час оформлення замовлення у інтернет-продавця з’являється повідомлення про помилку 408 Request Timeout Timeout, повторні спроби оформлення замовлення можуть призвести до створення декількох замовлень та повторних нарахувань! Більшість продавців захищають від цих помилок, а деякі менші – ні.

  2. Ваше з’єднання з Інтернетом може змусити затримати завантаження сторінки. Відвідайте інший веб-сайт, такий як Google або Yahoo. Якщо сторінки завантажуються так швидко, як ви звикли бачити, як вони завантажуються, проблема із спонуканням до помилки 408 Запит очікування очікується, мабуть, на веб-сайті.

  3. Однак якщо всі веб-сайти працюють повільно, це може негативно позначитися на підключенні до Інтернету. Запустіть тест швидкості Інтернету, щоб визначити поточну пропускну здатність, або зверніться до свого постачальника послуг Інтернету для отримання технічної підтримки.

  4. Повертайся пізніше. Це поширене повідомлення про помилку на дуже популярних веб-сайтах, коли величезний приріст відвідувачів (це ви!) Переповнює сервери. Коли відвідувачі залишають веб-сайт, шанси на успішне завантаження сторінки для вас зростають.

  5. Зв’яжіться з веб-майстром або іншим контактним особою щодо повідомлення про помилку. Веб-майстра більшості веб-сайтів можна отримати по електронній пошті на веб-майстра @website.com, замінюючи website.com з фактичною назвою веб-сайту.

Помилки типу 408 Час очікування запиту

Наступні повідомлення також є помилками на стороні клієнта, і тому вони певною мірою пов’язані з помилкою очікування очікування 408: 400 Помилковий запит, 401 несанкціонований, 403 заборонений та 404 не знайдений. Кілька на стороні сервера Іноді з’являються коди стану HTTP, включаючи 500 внутрішніх помилок сервера. Перегляньте їх усіх у нашому списку помилок коду статусу HTTP.