Skip to content

Як виправити помилку VPN 619

30 de Червень de 2021

Однією з найпоширеніших проблем, що впливають на віртуальну приватну мережу на базі Microsoft Windows, є помилка VPN 619:

  • “Не вдалося встановити підключення до віддаленого комп’ютера.”

У деяких старих серверах VPN повідомлення про помилку натомість повідомляє:

  • “Порт був відключений.”

Що спричиняє помилку VPN 619?

Коли комп’ютер намагається встановити нове з’єднання з сервером VPN або коли він раптово відключений від активного сеансу VPN, виникає це повідомлення про помилку. Клієнт Windows VPN починає процес підключення, а потім, як правило, робить паузу на етапі “перевірка імені користувача та пароля” протягом декількох секунд до появи повідомлення 619. У різних типів клієнтів VPN може виникнути ця помилка, включаючи ті, що використовують протокол тонельного з’єднання Point-Point.

Як виправити помилку VPN 619

Щоб усунути помилку, спробуйте одне з трьох рішень:

  1. Якщо на комп’ютері встановлено два або більше клієнтів VPN, переконайтеся, що працює лише один. Перевірте наявність запущених програм, а також служб Windows. За необхідності перезавантажте комп’ютер, щоб переконатися, що всі інші програми зупинені.

  2. Можливо, запущені брандмауери та антивірусні програми, які блокують доступ до портів VPN. Тимчасово вимкніть ці програми для усунення несправностей.

  3. Спробуйте інші стандартні етапи ремонту та усунення несправностей. Перезавантажте клієнтський комп’ютер. Видаліть та переінсталюйте параметри конфігурації клієнта VPN. Знайдіть інший комп’ютер, який має робочу установку, щоб порівняти ваші мережеві конфігурації з правильно працюючим комп’ютером, шукаючи будь-яких відмінностей.

Переривчасте підключення до мережі може спричинити 619 помилок, які не з’являються знову при перезапуску клієнта.

Інші пов’язані коди помилок VPN

Можуть траплятися й інші види збій VPN, схожі на помилку 619 VPN:

  • Помилка VPN 645: “Сталася внутрішня помилка автентифікації” виникає в застарілих версіях Windows (включаючи Windows XP), коли проблеми з іменем користувача чи паролем перешкоджають входу. Люди найчастіше запускають цю помилку, вводячи неправильний пароль на клієнті, або ввімкнувши шифрування пароля.
  • Помилка VPN 800: “Не вдається встановити з’єднання VPN.” Помилка VPN 800 вказує, що клієнт не може отримати доступ до цільового сервера VPN через мережу, але не вказує, чому та коли. На відміну від цього, помилка 619 виникає лише після того, як клієнт потрапляє на сервер і намагається завершити процес підключення. Користувачі можуть викликати цю помилку, наприклад, вказавши недійсне ім’я сервера VPN.
  • Помилка VPN 809: “Не вдалося встановити мережеве з’єднання між вашим комп’ютером та сервером VPN, оскільки віддалений сервер не відповідає.” Клієнти повідомляють про помилку VPN 809, якщо спроби встановити зв’язок із сервером не увінчалися успіхом і перевищують обмеження часу для встановлення підключення VPN до Windows.