Saltar al contenido

Як виправити сповіщення WhatsApp, які не працюють

25 de julio de 2021

Програма обміну повідомленнями WhatsApp – це популярний і безкоштовний спосіб спілкування з друзями, родиною та колегами на смартфонах Android, iPhone та пристроях Windows. Іноді сповіщення програми перестають працювати належним чином, змушуючи відкрити програму, щоб вручну перевірити, чи не отримували ви DM, що займає багато часу і неприємно. Проблеми, які перешкоджають створенню сповіщень, також можуть спричинити відсутність сповіщень WhatsApp на заблокованих екранах. Спробуйте ці виправлення, щоб вирішити проблеми та повернутися до спілкування з друзями, колегами та членами сім’ї. Інформація в цій статті стосується WhatsApp на смартфонах з Android 4.0.3 і новіших версій, iPhone з iOS 9 і новіших версій, Windows 10 і Windows 8.

anyaberkut / istock / Getty Images Plus

Змістовий покажчик

Причина помилок сповіщення WhatsApp

Коли сповіщення WhatsApp не працюють, можуть бути вибрані неправильні налаштування програми або налаштування. В інший час деякі дозволи пристрою можуть бути вимкнені. Іноді немає помітної причини.

Як виправити сповіщення WhatsApp, які не працюють

Коли сповіщення WhatsApp не відображаються, отримайте сповіщення та сповіщення знову на iPhone, Android, Windows та Інтернеті, використовуючи такі виправлення.

 1. Вимкніть режим польоту. На всіх платформах є якийсь режим польоту, який вимикає всі підключення до Інтернету та запобігає надходженню нових повідомлень WhatsApp та надсиланню вам сповіщення.

  • Керуйте Wi-Fi на Android
  • Керуйте режимом польоту на iPhone
  • Керуйте режимом польоту на пристроях Windows
 2. Перевірте, чи ви в мережі. Якщо ви вимкнули стільникові та Wi-Fi-з’єднання, ви не отримуватимете жодних сповіщень, дзвінків або повідомлень чату WhatsApp. Підключення пристрою iPhone або Android до мережі Wi-Fi дозволяє доставляти сповіщення.

 3. Попросіть про допомогу друга. Ви отримуєте сповіщення WhatsApp лише тоді, коли хтось телефонує або надсилає вам повідомлення в програмі. Попросіть друга надіслати вам повідомлення чату WhatsApp, щоб ви могли побачити, чи є проблема. Попросіть когось надіслати вам повідомлення WhatsApp після того, як ви спробуєте кожне з цих рішень, щоб перевірити, чи працює воно.

 4. Увімкніть сповіщення в програмі WhatsApp. Відкрийте WhatsApp і перейдіть до Налаштування > Повідомлення і переконайтеся, що налаштування сповіщень увімкнено. Налаштування вмикається, якщо перемикач зелений.

 5. Перевірте налаштування режиму «Не турбувати». Вони можуть вплинути на тип сповіщень про додаток, які ви отримуєте, як відображаються сповіщення та коли ви отримуєте їх. Перевірте ще раз, щоб переконатися, що ця функція не робить сповіщення ваших WhatsApp беззвучними.

  • Керуйте режимом «Не турбувати» на iPhone
  • Керуйте режимом «Не турбувати» на Android
  • Керуйте тихими годинами роботи в Windows
 6. Вимкніть Wi-Fi. Хоча ви можете бути підключені до з’єднання Wi-Fi, Інтернет-служба може не працювати. Вимкніть Wi-Fi на своєму смартфоні iPhone або Android і переключіться на стільникову мережу, щоб перевірити, чи це допомагає.

 7. Перезавантажте пристрій. Перезапуск ноутбука або комп’ютера з ОС Windows, пристрою iPhone або Android може вирішити кілька проблем.

 8. Встановіть найновіші оновлення операційної системи. Як і при перезавантаженні пристрою, встановлення останніх оновлень операційної системи часто може виправити будь-які збої, які виникають у вас.

  • Оновіть iOS
  • Оновіть Android
  • Оновіть Windows 10
 9. Оновіть програму WhatsApp. Іноді нова версія операційної системи може призвести до того, що певні функції програми перестають працювати належним чином. Оновлення програми може це виправити, покращивши сумісність. Незалежно від використовуваної операційної системи, завжди важливо постійно її оновлювати, щоб отримувати найновіші функції, виправлення та оновлення безпеки.

  • Оновіть програми iOS
  • Оновіть програми для Android
  • Оновіть програми Windows
 10. Перевірте, чи ввімкнено режим низького енергоспоживання. Багато пристроїв мають функцію, яка автоматично вимикає фонову активність додатків та сповіщення, коли заряд акумулятора розряджається. Переконайтеся, що це не випадково активовано.

  • Керуйте режимом низького енергоспоживання на iPhone
  • Керуйте режимом енергозбереження на Android
  • Керуйте функцією економії заряду в Windows
 11. Перевірте налаштування сповіщень WhatsApp для iOS та Android. Йти до Налаштування > WhatsApp > Повідомлення на iPhone або Менеджер додатків > WhatsApp > Повідомлення на Android. Потім переконайтеся, що всі відповідні налаштування сповіщень увімкнено.

 12. Увімкнути фонову активність. Йти до Налаштування > WhatsApp на iPhone і перевірте це Фонове оновлення програми і Мобільні дані включені. На Android відкрийте Менеджер додатків > WhatsApp > Використання даних і забезпечити це Обмежити фонові дані не вибрано.

 13. Вийдіть із системи на інших пристроях. Можливо, ви отримуєте сповіщення WhatsApp на іншому пристрої, якщо ви ввійшли в WhatsApp у кількох місцях. Вийдіть з усіх своїх програм WhatsApp на мобільних телефонах, планшетах та комп’ютерах, а потім увійдіть лише на одному пристрої. Вийдіть із веб-версії WhatsApp, якщо ви увійшли в веб-браузер, щоб отримати доступ до свого облікового запису.

 14. Увімкніть сповіщення на робочому столі. Якщо ви використовуєте веб-версію WhatsApp, увімкніть сповіщення, клацнувши підказку у веб-браузері під час підключення до свого облікового запису. Якщо ви не бачите підказки, браузер не підтримує сповіщення на робочому столі. Використовуйте такий браузер, як Microsoft Edge або Google Chrome. Ви також можете перевірити налаштування сповіщень на робочому столі для будь-якого веб-сайту в Edge, перейшовши на Налаштування > Розширений > Керування дозволами та натискання назви веб-сайту. Процес подібний в інших браузерах.