Saltar al contenido

Як виправити субтитри Amazon Prime, які не працюють

23 de abril de 2023

Субтитри не працюють належним чином на Amazon Prime Video можуть засмучувати, але це, як правило, просте виправлення. Ось що робити, щоб вирішити найпоширеніші проблеми, і що робити, якщо проблема не зникає.

Змістовий покажчик

Чому мої субтитри Amazon Prime не працюють?

Є кілька причин, чому субтитри можуть не працювати з вашим обліковим записом Amazon Prime Video. До них належать:

 • Можливо, потрібно очистити кеш програми або браузера.
 • Кеш вашого пристрою викликає проблеми, і його потрібно перезапустити/скинути.
 • Додаток потрібно оновити.
 • Субтитри (CC) потрібно ввімкнути в налаштуваннях доступності.
 • Помилка налаштування субтитрів
 • Телешоу чи фільм, які ви переглядаєте, не підтримують субтитри для вибраної вами мови.
 • Ви використовуєте застарілу програму, яка більше не отримує оновлення від Amazon (наприклад, старішу модель Apple TV або Fire Stick).
 • Виникла проблема із субтитрами для певного телешоу чи фільму.

Як я можу виправити субтитри Prime Video?

Як правило, найкраще спочатку почати з найпростіших і найімовірніших виправлень. Спробуйте кожен крок окремо та по порядку, доки не знайдете той, який вирішить проблему.

 1. Перевірте параметри та конфігурацію субтитрів. Це може здатися очевидним, але меню налаштувань програми Prime Video – це перше місце, куди ви повинні звернутися, щоб спробувати вирішити проблему із субтитрами. Якщо вимкнути, а потім увімкнути субтитри, їх можна повторно відкалібрувати та відобразити належним чином.

  Окрім увімкнення та вимкнення субтитрів, спробуйте налаштувати розмір і шрифт. Для цього відкрийте меню «Субтитри та аудіо» під час відтворення та натисніть «Параметри субтитрів». Перебуваючи тут, перевірте, чи ввімкнено субтитри. Amazon Prime Video може пропонувати як із субтитрами CC, так і без них для певної мови, залежно від назви. Однак деякі користувачі повідомили про проблеми, через які субтитри відображаються лише під час звуку іншою мовою. Спробуйте ввімкнути або вимкнути параметр CC, щоб побачити, чи це вирішить проблему.

 2. Перевірте, чи працюють субтитри з іншими телешоу чи фільмами. Оскільки творець оригінального вмісту зазвичай кодує субтитри, існує ймовірність, що назва Prime Video, яку ви переглядаєте, не підтримує їх. Спробуйте ввімкнути субтитри для кількох різних телешоу чи фільмів, щоб переконатися, що це не поодинока проблема. Якщо вони все ще не працюють, імовірно, це проблема всього додатка.

  Якщо заголовок не підтримує субтитри, ви, імовірно, отримаєте повідомлення про помилку «субтитри не підтримуються в цьому відео». Однак це повідомлення може з’являтися не завжди, тому все ж варто перевірити, чи субтитри працюють з іншими назвами, перш ніж спробувати інші рішення.

 3. Перезапустіть програму Amazon Prime Video. Якщо субтитри не працюють належним чином після внесення змін у меню налаштувань і конфігурації, наступним найкращим варіантом є перезапуск програми Prime Video. Це очистить частину тимчасового кешу програми, що може вирішити проблеми із субтитрами. Залежно від пристрою, який ви використовуєте, вихід із програми може фактично не закрити її. Якщо ви не можете примусово перезапустити програму, перезапустіть пристрій.

 4. Перезапустіть або вимкніть пристрій. Спробуйте повністю перезавантажити або вимкнути живлення пристрою, на якому ви переглядаєте Prime Video. Це стосується комп’ютерів, смартфонів, планшетів, ігрових консолей, потокових медіаплеєрів та будь-яких інших пристроїв, які підтримують Prime Video. Перезапуск системи очистить кеш, що може вплинути на продуктивність відтворення в таких програмах, як Prime Video.

  • Windows, Mac, iOS і Android: Повністю вимкніть пристрій і зачекайте кілька хвилин, перш ніж увімкнути його знову.
  • Ігрові консолі (PS5, PS4, PS3, Xbox Series X/S, Xbox One, Xbox 360 та інші): Перезавантажте або повністю вимкніть консоль і перезавантажте її. Якщо ваша консоль підтримує призупинення додатка, переконайтеся, що ви вручну вийшли з додатка Prime Video перед тим, як почати перезавантаження.
  • Приставка (Apple TV, Fire Stick ) або Smart TV: Замість того, щоб вимикати та вмикати його, ви захочете виконати цикл живлення приставки або Smart TV, щоб досягти повного перезавантаження:
  • 1. Вимкніть пристрій.
  • 2. Від’єднайте всі кабелі, включаючи шнур живлення та кабель HDMI.
  • 3. Зачекайте 1-2 хвилини, перш ніж знову підключати кабелі. Потім увімкніть пристрій.
 5. Перевірити наявність оновлень. Якщо у вас все ще виникають проблеми з субтитрами після спроби виправлення вище, проблема, ймовірно, спричинена помилкою в самій програмі. Найкращий спосіб вирішити цю проблему — переконатися, що програму Prime Video оновлено до останньої версії мікропрограми. Найпростіший спосіб перевірити наявність оновлень — зайти в магазин програм, де ви спочатку завантажили програму Prime Video, і перейти на сторінку програми Prime Video. Якщо оновлення доступне, ви повинні побачити кнопку Оновити.

 6. Перевстановіть додаток. Видалення програми Prime Video з вашого пристрою також видалить усі файли програми, тож це хороший спосіб потенційно позбутися будь-яких файлів, які можуть спричиняти проблеми із субтитрами. Залежно від пристрою, який ви використовуєте, цей параметр буде позначено як Видалити або Видалити програму в налаштуваннях програми. Після видалення програми перевстановіть її та перевірте, чи працюють субтитри.

 7. Дивіться Amazon Prime Video на іншому пристрої. Щоб перевірити, чи проблема викликана пристроєм, з якого ви транслюєте, спробуйте використати Prime Video на іншій платформі. Оскільки ви можете використовувати свою підписку Prime Video на кількох пристроях, ви можете встановити її на будь-якому пристрої, який підтримує програму, щоб перевірити, чи проблема не зникне.

 8. Видалити історію переглядів. Якщо субтитри все ще не працюють у різних програмах і пристроях, імовірно, проблема на рівні облікового запису. Одне з виправлень, яке ви можете спробувати, це видалити історію переглядів, що призведе до видалення ваших користувацьких налаштувань для певного шоу чи фільму.

Субтитри все ще не працюють? Зверніться по допомогу до Amazon

Якщо проблеми з субтитрами залишаються, найкраще зв’язатися зі службою підтримки Prime Video Help. Вони повинні бути в змозі визначити будь-які проблеми серверної частини, які можуть спричиняти помилку, і надати вам додаткові кроки для усунення несправностей. Найпростіший спосіб зробити це за допомогою браузера комп’ютера:

 1. Перейдіть на сторінку контактів Prime Video та виберіть Потокове передавання або завантаження > Проблема з трансляцією/завантаженням відео.

  Потокове передавання або завантаження > Проблема з потоковим передаванням/завантаженням відео виділена на сторінці контактів Amazon Prime Video»  src=»https://www.lifewire.com/thmb/sL8Yp75OVNoz6MRpG7LimRh_2Nc=/774×0/filters:no_upscale():max_bytes(150000):strip_icc()/002_fix-subtitles-not-working-amazon-prime-video-5198588-b6a7e5482e7941acb7ba5a6dd088ffd0.jpg»  ></p>
</li>
<li>
<p>Виберіть бажаний спосіб зв’язку: електронна пошта, телефон або чат.</p>
</li>
</ol>
<p><span></span></p>
<p>FAQ</p>
<ul>
<li>
<p><span>Як увімкнути субтитри для Amazon Prime Video?</span></p>
<p>На веб-сайті виберіть <b>спливаючу підказку</b> і виберіть потрібну мову. У програмі натисніть кнопку параметрів на контролері або пульті дистанційного керування та перейдіть до <b>Субтитри</b> щоб увімкнути субтитри на Amazon Prime або вимкнути субтитри Prime Video.</p>
</li>
<li>
<p><span>Як змінити текст субтитрів на Prime Video?</span></p>
<p>У веб-програвачі виберіть <b>спливаючу підказку </b>> <b>Налаштування субтитрів</b> у спливаючому меню, щоб знайти параметри тексту. У додатку параметри розміру та стилю відображаються поруч із параметрами мови. Якщо ви хочете створити попередні налаштування субтитрів, перейдіть на Amazon.com/cc у браузері та виберіть <b>Редагувати</b>.</p>
</li>
<li>
<p><span>Як змінити мову субтитрів на Prime Video?</span></p>
<p>У веб-плеєрі перейдіть до налаштувань субтитрів, щоб переглянути доступні мови для вашого вмісту. Щоб автоматично встановити мову за замовчуванням для субтитрів, змініть мову за замовчуванням у налаштуваннях пристрою.</p>
</li>
</ul>
</p>		<div class=