Saltar al contenido

Як виправити це, коли екран iPhone стає чорно-білим

19 de junio de 2022

У цій статті ви дізнаєтеся про можливі виправлення, коли екран iPhone стає чорно-білим.

Змістовий покажчик

Причина того, що екран iPhone став чорно-білим

Найпоширенішою причиною того, що екран iPhone стає чорно-білим, є зміна налаштувань програмного забезпечення iPhone. iPhone підтримує кілька способів зробити дисплей чорно-білим у налаштуваннях доступності. Вони корисні для людей, які мають проблеми з розпізнаванням (або не бачать) весь або будь-який колір або мають труднощі з зображеннями з низькою контрастністю. Ця стаття допоможе вам виправити екран iPhone, який стає чорно-білим. Ця проблема відрізняється від білого екрана смерті iPhone, проблема, яка перетворить весь екран білим.

Екран iPhone може стати чорно-білим через апаратну проблему. Проблема з дисплеєм або з’єднанням між дисплеєм та системною платою може спричинити цю проблему. Однак це рідко, тому, швидше за все, проблема в налаштуваннях iPhone.

Як виправити екран iPhone, який став чорно-білим

Причина того, що екран iPhone стає чорно-білим, ймовірно, є проблемою програмного забезпечення, тому більшість рішень передбачають зміну налаштувань у програмі налаштувань iPhone. Наведені нижче дії застосовуються до всіх моделей iPhone з поточною версією iOS.

 1. Натисніть на iPhone Екран блокування кнопку тричі поспіль. Якщо у вас є iPhone з a Додому кнопку, торкніться її тричі. Ця дія активує ярлик доступності iPhone, якщо ви його налаштували. Ви можете налаштувати цей ярлик, щоб перевести iPhone в режим відтінків сірого, що може спричинити вашу проблему.

 2. Відкрийте свій iPhone Розмір дисплея та тексту налаштування, щоб вимкнути кольоровий фільтр, якщо він увімкнено. Кольорові фільтри – це функція доступності iPhone. Фільтр відтінків сірого робить екран iPhone чорно-білим, що робить його поширеною причиною цієї проблеми.

 3. Відкрийте свій iPhone Збільшити налаштування, щоб вимкнути масштабування, якщо воно ввімкнено. Налаштування масштабування iPhone має колірний фільтр відтінків сірого, розташований під Фільтр масштабування в меню налаштувань масштабування. Цей фільтр перетворить екран iPhone в чорно-білий, коли увімкнено функцію масштабування. У цьому випадку Zoom не відноситься до відеосервісу під назвою Zoom. Масштаб — це функція в налаштуваннях доступності iOS: Налаштування > Доступність > Збільшити.

 4. Скинути всі налаштування на вашому iPhone, щоб повернути всі налаштування за замовчуванням. Це вимкне будь-яку функцію iOS на вашому iPhone, яка відповідає за перетворення екрана iPhone в чорно-білий колір. Однак це також скине всі інші налаштування, тому це останній засіб. Хоча це скидає всі налаштування на вашому iPhone, він не видаляє ваш вміст.

Наведені вище дії виправлять екран iPhone, який стає чорно-білим через проблему з конфігурацією програмного забезпечення. Варто зазначити, що сторонні програми для iPhone не можуть перетворити екран iPhone в чорно-білий колір, тому вам не потрібно турбуватися про програму, яка спричиняє проблему. Це було б можливо лише на зламаному iPhone.

Висновок

Якщо описані вище дії не вдалися, можливо, у вас проблема з апаратним забезпеченням дисплея або материнської плати. Зверніться до Apple, щоб відремонтувати iPhone.

FAQ

 • Чому екран мого iPhone такий темний?

  Якщо екран вашого iPhone занадто темний, вам, ймовірно, потрібно відрегулювати налаштування яскравості. Щоб налаштувати яскравість екрана вручну, відкрийте Центр керування та перетягніть рівень яскравості вгору. Також можливо, що темний режим увімкнено.

 • Чому блимає екран мого iPhone?

  Якщо екран вашого iPhone блищить або мерехтить, можливо, ви бачите симптоми збою програмного забезпечення, пошкодження водою або пошкодження від падіння iPhone. Щоб усунути проблему, спробуйте перезавантажити iPhone, оновити операційну систему, оновити програми для iPhone і перевірте кабель зарядки на наявність пошкоджень. Ви також можете спробувати вимкнути автоматичну яскравість iPhone та вимкнути будь-які програми для фільтрів синього світла.

 • Чому мій iPhone завис на екрані завантаження?

  Якщо ваш iPhone застряг на логотипі Apple на екрані завантаження, можливо, проблема з операційною системою або апаратним забезпеченням iPhone. Щоб усунути проблему, перезавантажте iPhone, переведіть iPhone в режим відновлення або скористайтеся режимом DFU. Режим DFU зупиняє процес запуску iPhone і дозволяє відновити iPhone, завантажити резервну копію або почати заново.