Saltar al contenido

Як виправити це, коли телевізор Roku постійно вимикається

19 de abril de 2022

У телевізорах Roku можуть виникнути кілька різних проблем із живленням:

 • Під час використання телевізор може випадково вимикатися.
 • Телевізор може випадково вмикатися, коли ви ним не користуєтеся.
 • Телевізор може застрягти в петлі завантаження, де він вимикається та вмикається безперервно, поки ви не від’єднаєте його.

Якщо у вас виникла будь-яка з цих проблем, ви можете спробувати виправити їх.

Змістовий покажчик

Чому мій Roku TV продовжує вимикатися?

Офіційних пояснень від Roku або від самих виробників телевізорів щодо того, чому це може статися, не було. Неофіційно, однак, схоже, що це пов’язано з якимось оновленням драйверів.

Як зупинити свій Roku TV від вимкнення?

Від спільноти Roku були надані поради щодо усунення несправностей, однак для деяких може знадобитися повністю скинути налаштування телевізора. Це може розчарувати, оскільки вам доведеться знову ввійти в усі свої облікові записи та налаштувати все, як було раніше. Таким чином, вам потрібно спочатку спробувати найпростіші методи, оскільки це може позбавити вас від необхідності переналаштовувати все після вирішення проблеми.

 1. Перевірте наявність оновлення системи. Якщо ви можете тримати телевізор увімкненим досить довго, ви можете зробити це, зайшовши в Налаштування > система > Оновлення системи і вибираючи Перевірити оновлення.

 2. Вимкніть HDMI-CEC в меню. Перейдіть до Налаштування > система > Керування іншими пристроями (CEC) і переконайтеся, що ви зняли всі прапорці. Перезавантажте телевізор.

 3. Вимкніть телевізор і залиште його відключеним протягом кількох хвилин. Через деякий час спробуйте підключити його знову. Це може призвести до жорсткого перезавантаження всієї системи, що може вирішити будь-які проблеми, з якими може зіткнутися телевізор.

 4. Спробуйте від’єднати всі зовнішні під’єднані пристрої від телевізора — від’єднайте всі під’єднання HDMI, аудіопід’єднання до звукових панелей тощо. Іноді це може викликати проблеми з телевізором, а їх від’єднання може вирішити будь-які проблеми. Якщо це спрацює, ви можете спробувати підключити кожен пристрій по одному, щоб визначити, який із них спричинив проблему.

 5. Перевірте всі підключені раніше або в даний момент пристрої, щоб перевірити, чи є у них можливість увімкнути або вимкнути телевізор у своїх налаштуваннях. Ігрові консолі, такі як Xbox, дозволяють вимкнути телевізор, коли ви закінчите користуватися консоллю, тому подумайте про відключення цієї функції, щоб побачити, чи вона вирішить вашу проблему.

 6. Якщо ваш телевізор продовжує вмикатися сам, а ви використовуєте мобільний додаток Roku, переконайтеся, що програма повністю закрита, перш ніж вимикати телевізор. Іноді телевізор реєструє програму, оскільки ви все ще використовуєте телевізор, і може знову ввімкнути його.

 7. Повністю перезавантажте телевізор. Це можна зробити одним із двох способів. Ви можете завершити це за допомогою налаштувань, перейшовши в Налаштування > Система > Розширені параметри системи, а потім вибравши Скидання до заводських налаштувань. Це повністю видалить все з системи телевізора, повернувши його до того, як він був, коли ви витягли його з коробки. Другий метод, який ви можете використовувати тут, — це натиснути і утримувати кнопку Reset на бічній або задній панелі телевізора. Щоб завершити процес, потрібно утримувати його принаймні 15 секунд. Після завершення процесу телевізор перезавантажиться.

 8. Якщо повне скидання телевізора не допомогло, ви можете спробувати наступний крок, який полягає в тому, щоб перевести телевізор у режим магазину замість режиму клієнта. Це все одно дозволяє завантажувати та використовувати програми, які ви зазвичай робите, але це може вирішити проблеми з випадковим вимиканням телевізора під час використання. Якщо це не так, ви завжди можете скинути налаштування та налаштувати його як споживчий телевізор.

Якщо скидання телевізора не вирішило проблему, зверніться до виробника телевізора, щоб дізнатися, на що поширюється гарантія, і, якщо можливо, замініть його в рамках гарантії. Якщо термін гарантії закінчився або виробник не хоче її замінювати, можливо, вам доведеться розглянути інші варіанти заміни.

FAQ

 • Чому мій телевізор Hisense Roku постійно вимикається?

  Ваш пульт Roku може потребувати усунення несправностей; вийміть батареї та скористайтеся кнопкою живлення на телевізорі. Якщо можливо, ви також можете знизити яскравість дисплея Налаштування > Налаштування телевізійного зображення > Яскравість телевізора і переконайтеся, що ви не ввімкнули таймер сну від Налаштування > система > Час. Якщо нічого не працює, можливо, у вашому телевізорі несправний блок живлення, і йому потрібна допомога служби підтримки Hisense.

 • Чому мій Roku постійно вимикається та вмикається?

  Якщо ви підключили програвач Roku до порту USB на телевізорі, перевірте, чи немає сигналу низької потужності на вашому Roku. Якщо на екрані телевізора ви бачите червоне миготливе світло або попередження про низьку потужність, перейдіть на інший порт. Або скористайтеся адаптером живлення, щоб підключити пристрій до настінної розетки.