Saltar al contenido

Як виправити цикл підготовки в Google Meet

24 de julio de 2022

Ви готові до роботи та приєдналися до сеансу Google Meet, але застрягли в циклі «готування». Незважаючи на те, що це неприємно, ви будете раді дізнатися, що є кілька речей, які ви можете спробувати виправити.

Якщо повідомлення праворуч на зображенні вище не відповідає тому, що на вашому екрані, інший посібник з усунення несправностей може краще вирішити конкретну проблему, з якою ви зіткнулися. Див. Не працює спільний доступ до екрана Google Meet?, Аудіо Google Meet не працює?, Камера Google Meet не працює? або цей посібник із усунення несправностей для неспецифічних проблем Google Meet.

Змістовий покажчик

Чому Google Meet зупиняється під час підготовки?

Як і в більшості технологій, рідко можна відстежити проблему Google Meet до одного джерела, принаймні не відразу. Той факт, що ви можете отримати доступ до веб-сторінки, добре, але все ще є кілька помилок, які слід враховувати, які можуть перешкодити вам потрапити на зустріч.

 • Браузер не може виявити вашу камеру.
 • Виникла проблема з профілем браузера.
 • Розширення або надбудова заважає роботі веб-камери.
 • У вас нестабільне підключення до Інтернету.
 • Google зіткнувся зі своєю проблемою.

Перш ніж переходити до цих кроків, спершу перевірте інформаційну панель Google Workspace Status Dashboard, щоб дізнатися, чи є проблема з боку Google. Якщо ви бачите зелену позначку — це означає, що Google не повідомляв про проблему, — це означає, що виправлення лежить на ваших плечах, і ви можете виконувати наведені нижче дії.

 

Як виправити цикл підготовки в Google Meet

Пам’ятаючи про можливі причини, виконайте ці кроки, щоб з’ясувати, що відбувається.

 1. Перевірте, чи справді ваша веб-камера працює, а потім переконайтеся, що ваш веб-переглядач має відповідні дозволи на доступ до неї. Усе інше може працювати нормально, а повідомлення «готуюся» може просто сповіщати вас про те, що браузер не може зв’язатися з вашою камерою. Це особливо вірно, якщо на екрані зустрічі відображається повідомлення «Камера не знайдена». Якщо ви користуєтеся веб-переглядачем Google Chrome, перегляньте наш посібник про те, як надати доступ до камери в Chrome. На веб-сайті Mozilla детально описано, як керувати дозволами камери у Firefox.
 2. Усунення несправностей повільного підключення до Інтернету. Якщо ви впевнені, що проблема не в цьому, переходьте до кроку 3, але не відкидайте цей крок одразу, особливо якщо нещодавно ви помітили повільну швидкість. Є кілька причин, чому ваш Інтернет може бути повільним, і деякі звичайні перші кроки, коли ви намагаєтеся це виправити, це перезавантаження мережевого обладнання та перезавантаження комп’ютера. Тут доцільно перезавантажити комп’ютер, навіть якщо у вас немає проблем, пов’язаних з мережею.
 3. Оновіть браузер, якщо він застарів. Старі версії Chrome, Firefox тощо можуть погано працювати з Google Meet. Відвідайте веб-сайт веб-переглядача, щоб отримати останню версію, або скористайтеся меню програми, щоб дізнатися, чи є оновлення. Дізнайтеся, як оновити Firefox, як оновити Chrome або як оновити Edge, якщо вам потрібна допомога.

  Про сторінку Chrome із кнопкою «Перезапустити» для оновлення

  Більшість решти кроків стосуються саме браузера. Якщо ви користуєтеся абсолютно новим комп’ютером без налаштувань, швидше за все, один із двох кроків, наведених вище, є рішенням.

 4. Очистіть кеш браузера та видаліть файли cookie браузера (зазвичай це можна зробити одночасно). Коли ви закінчите з обома, закрийте та знову відкрийте веб-переглядач, перш ніж знову спробувати Google Meet. Видалення цих елементів часто виправляє веб-сторінки, які працюють лише частково.
 5. Вимкніть усі розширення та доповнення, які ви можете використовувати. Вам не потрібно їх видаляти; просто вимкніть їх, а потім спробуйте скористатися Google Meet. Одна або кілька з цих програм можуть заважати підключенню до Google Meet або камери.

  Сторінка керування розширеннями Firefox

 6. Розблокуйте веб-сайт Google Meet, якщо в браузері встановлено обмеження. Деякі користувачі повідомили, що навіть якщо блокується не весь сайт, а вимкнено лише JavaScript або зображення, він може завантажуватися частково та відображати цикл «читання». Перегляньте ці статті, щоб дізнатися, де знаходиться параметр JavaScript у цих браузерах: JavaScript у Chrome і JavaScript у Firefox.

  Налаштування Google Chrome JavaScript для Google Meet

 7. Використовуйте інший браузер. У вас є безліч варіантів, від Chrome або Firefox до Edge, Opera або Brave. Швидше за все, проблема полягає в профілі, який ви використовуєте. Якщо ви хочете зберегти оригінальний браузер, зробіть це залежно від програми, яку ви використовуєте:
  • Оновіть Firefox.
  • Створіть новий профіль у Chrome.
  • Створіть новий профіль Edge.
 8. Перевстановіть браузер. На даний момент веб-переглядач виділено як проблему, оскільки підтверджено, що ваша веб-камера працює, з’єднання з Інтернетом надійне, і проблема не зникає в новому браузері.
 9. Якщо повідомлення Google Meet «готуюся» залишається, ви можете припустити, що проблема полягає у вашій операційній системі або в Google (що ви можете підтвердити, дослідивши, чи сайт не працює для всіх чи лише для вас).

  Ви цілком можете перевстановити всю свою операційну систему або «оновити» її в Windows за допомогою функції «Скинути цей ПК», але ми не рекомендуємо це радикальний крок. Найбільш ймовірне рішення було описано вище.

 

FAQ

 • Як запланувати Google Meet?

  Щоб запланувати Google Meet, виберіть Нова зустріч > Розклад у Google Calendar. В Деталі події введіть всю свою інформацію. Далі перейдіть до Гості і введіть електронні адреси учасників зустрічі.

 • Як записувати в Google Meet?

  Щоб записати в Google Meet, перейдіть у нижній правий кут екрана та виберіть Меню (три крапки) > Запис зустрічі > прийняти. Щоб зупинити запис, торкніться Меню > СТОП Запис.

 • Як вимкнути звук Google Meet?

  Щоб вимкнути звук учасника Google Meet, торкніться назви зустрічі та знайдіть учасника, якого потрібно вимкнути. Далі виберіть Меню (три крапки) > Вимкнути звук. Щоб вимкнути аудіо наради, використовуйте елементи керування аудіо на комп’ютері.

 • Як поділитися екраном у Google Meet?

  Щоб поділитися екраном у Google Meet, на нижній панелі інструментів виберіть Присутній зараз. У спливаючому меню виберіть Весь ваш екран, Вікноабо Вкладка Chrome. Виберіть вікно або вкладку, якими ви хочете поділитися > Поділіться.