Skip to content

Як виправити час автономної роботи вашого iPad

4 de Липень de 2021

Якщо ви користуєтеся iPad протягом дня, йому може бути просто не працювати. У міру старіння iPad очікуваний час автономної роботи при кожному повному заряді стає коротшим, тому у старих пристроїв можуть виникати проблеми із зарядом батареї. Кілька методів дозволять виправити час автономної роботи вашого iPad, включаючи способи економії заряду акумулятора. Незалежно від того, який iPad у вас є, ці поради допомагають продовжити термін служби акумулятора. Інформація в цій статті стосується iPad з iPadOS 14, iPadOS 13 або iOS 12, за винятком зазначених випадків.

Виправте час автономної роботи iPad, заощаджуючи енергію

Найкращий спосіб вимкнути акумулятор iPad на цілий день – це використовувати його ефективніше. Це можна зробити, відрегулювавши кілька налаштувань, щоб переконатися, що ви не використовуєте більше заряду акумулятора, ніж вам потрібно.

 1. Перезавантажте iPad: це не налаштування, але вимкнення та ввімкнення iPad може вирішити проблеми. Вам не потрібно робити це щодня. Однак перед тим, як змінити налаштування, спробуйте перезавантажити.

 2. Відрегулюйте яскравість дисплея. IPad має функцію автоматичної яскравості, яка регулює дисплей залежно від кількості світла в кімнаті. Тим не менше, зменшення загальної яскравості може бути найкращим, що ви можете зробити, щоб отримати більше часу роботи від акумулятора.

 3. Якщо ви не використовуєте жодного пристрою Bluetooth, вимкніть Bluetooth у меню Налаштування або Центрі управління iPad. Ви можете швидко отримати доступ до центру управління iPad, проводячи пальцем вниз від верхнього правого кута дисплея (в iPadOS 14 і 13 та iOS12) або вгору знизу (в iOS 7 – iOS 11).

 4. Забирайте пошту рідше. За замовчуванням iPad, iPad Pro та iPad Mini перевіряють наявність нової пошти кожні 15 хвилин. Вони також перевіряють наявність нової пошти кожного разу, коли ви відкриваєте програму Mail, тому досить легко повернути її на 30 хвилин або годину. Також є можливість перевіряти пошту лише вручну.

 5. Вимкніть фонове оновлення програми. Фонове оновлення додатків постійно оновлює ваші програми, оновлюючи їх, коли iPad не працює або коли ви перебуваєте в іншій програмі. Це використовує час автономної роботи, тому, якщо вам байдуже, чи оновить iPad вашу стрічку новин Facebook і чи вона чекає вас, вимкніть її.

 6. Слідкуйте за оновленнями програмного забезпечення iPad. Важливо постійно оновлювати iOS останніми виправленнями від Apple. Оновлення iPad допомагає оптимізувати час автономної роботи та гарантує, що iPad має найновіші виправлення та виправлення безпеки для будь-яких помилок, які з’явилися, що допомагає iPad працювати плавніше.

 7. Зменшення функцій руху – це трюк, який економить трохи часу автономної роботи та робить iPad більш чуйним. Інтерфейс iPad включає такі анімації, як масштабування та зменшення вікон, а також ефект паралакса на значках, що створює ефект наведення над фоновим зображенням. Ви можете вимкнути ці ефекти інтерфейсу для економії заряду акумулятора. Йти до Налаштування > Доступність > Рух (iPadOS 14 і 13) або перейдіть до Налаштування > Загальні > Доступність > зменшити рух (iOS 12, iOS 11 та iOS 10), щоб налаштувати ці налаштування.

 8. Подумайте про придбання розумного чохла, який може заощадити час автономної роботи, перевівши iPad у призупиненому режимі, коли закриєте кришку. Це може здатися не надто багато, але якщо у вас немає звички натискати кнопку Увімкнути / Вимкнути (Сон / Пробудження) кожного разу, коли ви закінчите користуватися iPad, це може дати вам додаткові кілька хвилин в кінці дня .

Як виправити батарею iPad, знайшовши помилковий додаток

Проблеми з батареєю iPad можуть спричинити не лише налаштування. Хоча програми, які використовують найбільше енергії, зазвичай є тими, що використовуються вами найбільше, іноді маловикористовувана програма може використовувати більше, ніж її справедлива частка. Перевіряючи дані, радимо перевірити, які програми розряджають акумулятор вашого iPad Налаштування > Акумулятор.

 1. Шукайте зниження рівня заряду акумулятора. У верхній частині екрана батареї відображається графік рівня заряду акумулятора та активності. Ви повинні спостерігати найбільший рівень заряду акумулятора, коли iPad активний. Якщо ні, можливо, у вас проблема з окремим додатком.

 2. Вивчіть час увімкнення та вимкнення екрана. Кількість хвилин, коли iPad не був активним та активним за попередній день (або 10 днів), вказано як Час увімкнення екрана. Також показано, скільки активності відбувалося у фоновому режимі, позначеному як Час вимкнення екрана. Якщо час вимкнення екрану великий, перевірте налаштування фонової активності, щоб побачити, що відбувається за кадром.

 3. Перегляньте використання заряду акумулятора за додатками. Під графіками активності наведено список використання акумулятора додатком. Число біля кожного додатка відображає частку заряду акумулятора, використаного попереднього дня (або 10 днів). Якщо ви бачите програму з великим відсотком заряду акумулятора, якою користуєтесь рідко, можливо, проблема. Видаліть його або обмежте його фонову активність.

Подовжте термін служби акумулятора iPad за допомогою функції підсилення енергії

Якщо ніщо інше не допомагає, ви можете отримати підсилення поза iPad. Можливо, вам не вдасться підключити iPad протягом дня за додаткову плату, але ви можете мати зовнішній акумулятор. Ці акумуляторні блоки діють подібно до розетки, за винятком того, що вони є портативними.

Чи настав час замінити акумулятор?

Для багатьох людей низький час автономної роботи означає гарний час для оновлення до останньої версії iPad. Однак, якщо ваш iPad відповідає вашим потребам, ви можете скористатися заміною акумулятора. Apple бере плату в розмірі 99 доларів США для заміни акумулятора на позагарантійному iPad, крім плати за доставку, якщо ви не берете його в магазин. Існують також інші варіанти заміни акумулятора, наприклад, передача його сторонньому авторизованому дилеру Apple.

Кроки, перш ніж отримати заміну

Перш ніж замінити акумулятор, виконайте заводські скидання налаштувань iPad. Це видаляє все і скидає до заводських умов. Це може вирішити проблеми з акумулятором, спричинені операційною системою, і є корисним кроком перед оплатою нової батареї. Не забудьте спочатку створити резервну копію даних. Вам також слід створити резервну копію iPad перед тим, як відправити його Apple. Багато iPad налаштовуються на резервне копіювання кожного разу, коли їх заряджають, але в цьому випадку не завадить робити резервне копіювання вручну.

Чи варта нова батарея?

IPad початкового рівня зараз коштує 329 доларів і є досить потужним для більшості людей. Найновіші моделі iPad Pro стартують від 799 доларів, а iPad Mini 4 – 399 доларів. Якщо ви підрахуєте, що iPad початкового рівня повинен прослужити людині від трьох до чотирьох років, а моделі Pro ще довше, то 99 доларів США становлять близько iPad до року-півтора року. Якщо вам не потрібно або не плануєте оновлення на кілька років, заміна акумулятора – це шлях.

Чи має iPad режим низького енергоспоживання?

На відміну від iPhone, iPad не має режиму низького енергоспоживання, але наведені вище поради можуть допомогти збільшити час автономної роботи. На iPhone ця функція попереджає вас на 20 відсотків і знову на 10 відсотків енергії про те, що у вас закінчується час автономної роботи, і пропонує перевести телефон в режим економії заряду. Цей режим вимикає ряд функцій, включаючи деякі, які зазвичай не можна було вимкнути, наприклад, спеціальну графіку, що використовується в інтерфейсі користувача.