Skip to content

Як виправити чорний екран на FaceTime

29 de Червень de 2021

Весь сенс FaceTime зникає, якщо все, що у вас трапляється – це порожній або чорний екран. Хоча аудіозв’язок ефективний, немає нічого подібного бачити чиєсь обличчя. Давайте подивимось, чому ваші дзвінки на FaceTime – це лише чорний екран, а не друзі та сім’я.

Елізабет Фернандес / Getty Images

Причини чорного екрану на FaceTime

Існує кілька причин чорного екрану на FaceTime. Проблемою може бути щось таке просте, як налаштування програмного забезпечення для відмови обладнання. Ось деякі потенційні причини появи чорного екрану на FaceTime:

 • Камера вимкнена або вимкнена.
 • Камера не працює.
 • Камерою користується інший додаток.
 • Щось заважає об’єктиву камери.
 • Поганий або взагалі відсутність Інтернету.

Як виправити проблеми з чорним екраном FaceTime

Більшість виправлень для чорного екрану на FaceTime – це речі, які ви можете робити вдома. Трохи часу та терпіння ви зможете відновити та запустити FaceTime. Давайте розглянемо кілька потенційних виправлень нижче.

 1. Це звуковий дзвінок? Переконайтесь, що ви випадково не обрали аудіодзвінок. Це, мабуть, найневинніша причина, чому іноді під час використання FaceTime ви можете бачити чорний екран. Коли ви здійснюєте лише аудіодзвінок, ви бачите FaceTime кнопку посередині екрана під час розмови. Виберіть цю кнопку, щоб перейти до відеодзвінка.

 2. Чи заблокований об’єктив камери? Переконайтеся, що ви або ваш абонент не блокуєте об’єктив камери. Іноді це може траплятися, коли неправильно розміщений великий палець або палець виводить камеру з ладу, і у вас залишається чорний екран.

 3. Яку камеру ви використовуєте? Перевірте, яка камера вибрана. Можливо, у вас увімкнена фронтальна камера замість селфі-камери.

 4. Ви вимикали пристрій останнім часом? Якщо ні, перезавантажте пристрій. Так, це ще один простий варіант, але він працює в деяких випадках, враховуючи, що перезавантаження закриває всі відкриті програми. Можливо, це потрібно для того, щоб FaceTime знову працював належним чином.

 5. Камера зайнята? Переконайтеся, що інша програма не використовує камеру вашого пристрою. Іноді чорні екрани спричинені іншою програмою, яка відкрита на пристрої та використовує камеру пристрою. Оскільки цей додатковий додаток вже займає вашу камеру, вам доведеться закрити його, перш ніж ви зможете знову запустити відео-частину дзвінка FaceTime належним чином.

 6. У вас хороший зв’язок з Інтернетом? Перевірте з’єднання з Інтернетом, щоб з’ясувати, чи надійне з’єднання. Однією з можливих причин, через яку ваше відео з FaceTime не працює, є те, що ваше з’єднання з Інтернетом відчуває проблему або не особливо добре. Якщо ви використовуєте мережу Wi-Fi, переконайтеся, що ви знаходитесь якомога ближче до маршрутизатора Wi-Fi.

 7. Чи заблоковано FaceTime на кінці приймача? Переконайтеся, що у вас чи вашого абонента немає обмежень на FaceTime. Обмеження доступу (наприклад, батьківський контроль) не дають вам чорного екрана під час розмови. Натомість обмеження заважають вам успішно здійснити відеодзвінок, якщо ваш приймач скасував доступ до FaceTime на своєму пристрої. Тому попросіть ваш приймач перейти до Налаштування, а потім перевірте Обмеження (в iOS 11 або попередніх системах через Загальні) або Час екрану (в iOS 12 або пізнішої версії).

 8. Ваш пристрій оновлений? Якщо ні, оновіть операційну систему пристрою. Оновлення можуть вирішити основні проблеми програмного забезпечення, які можуть спричинити чорний екран FaceTime. Таким чином, якщо доступна нова версія iOS або macOS, рекомендується оновити свій iPhone, iPad або Mac до неї.

 9. Чи не працювали вищевказані виправлення? Якщо проблеми все ще виникають, виконайте заводські скидання налаштувань пристрою. Це кардинальний варіант, і його слід виконувати лише в тому випадку, якщо жоден із наведених вище варіантів не вирішує проблеми з чорним екраном FaceTime. Як пояснювали попередні посібники tebapit для iPhone, iPad та Mac, заводські скидання зазвичай слід виконувати лише після створення резервної копії пристрою.

 10. Вам потрібна додаткова допомога? Зверніться до магазину Apple або в авторизований ремонтний цех. Це остання опція, доступна для проблем із чорним екраном FaceTime, і її слід приймати лише в тому випадку, якщо жоден із наведених методів не спрацював.