Saltar al contenido

Як виправити, що календар iPhone не синхронізується з Outlook

21 de marzo de 2023

Календар iPhone, який не синхронізується з календарем Outlook, є поширеною проблемою, з якою стикаються багато користувачів. Це також може статися з іншими пристроями iOS, такими як iPod touch або iPad. Іноді події, введені в програму «Календар» iOS, не відображаються в правильному календарі Outlook, а в інших випадках у календарі Outlook на iPhone можуть бути відсутні важливі дані. На щастя, існує безліч стратегій боротьби з цією неприємною помилкою.

Змістовий покажчик

Причини того, що календар Outlook не синхронізується з iPhone

Деякі з найпоширеніших причин того, що події календаря iPhone не синхронізуються з Outlook належним чином, включають:

 • Під час створення події вибрано невірний календар.
 • Дані не синхронізуються із сервером належним чином.
 • Обліковий запис Outlook не підключено до iPhone.
 • Календар iOS за замовчуванням налаштовано неправильно.

Як вирішити проблеми синхронізації календаря iPhone і Outlook

Ось усі перевірені стратегії для вирішення проблем із синхронізацією календаря iPhone Outlook, перелічені від найпоширеніших і найпростіших до найменш поширених і трудомістких. Рекомендується пропрацювати ці рішення, щоб ефективно визначити причину та усунути її.

 1. Змінити на Wi-Fi. Для належної синхронізації календарів iPhone і Outlook дані потрібно надіслати на онлайн-сервери, а потім повторно завантажити на інший пристрій. Синхронізація даних може бути відкладена, коли ваш iPhone підключено до стільникового зв’язку, щоб зберегти дані, тому спробуйте підключитися до сигналу Wi-Fi і перевірте, чи це працює.

 2. Вимкніть режим польоту. Якщо під час перегляду фільму або під час польоту у вас був увімкнений режим польоту, жодні ваші дані не синхронізуватимуться належним чином, оскільки ваш iPhone не зможе підключитися до відповідних онлайн-серверів. Перевірте, чи ввімкнуто режим польоту, вимкніть його, якщо так, підключіться до стільникового зв’язку чи сигналу Wi-Fi і зачекайте кілька хвилин.

 3. Вимкніть режим низького енергоспоживання вашого iPhone. Цей параметр активується, коли акумулятор пристрою розряджається. Він вимикає більшість фонових дій, включаючи завантаження та синхронізацію даних між службами. Заряджання iPhone зазвичай автоматично вимикає цей режим, але ви також можете вимкнути його вручну. Йти до Налаштування > Акумулятор і торкніться Режим низького енергоспоживання тумблер.

 4. Закрийте всі програми для iPhone. Іноді програми на iPhone можуть виникати збої, і найкращий спосіб виправити їх, коли це трапляється, — повністю закрити їх, а потім відкрити знову. Згортання програми на iOS або перехід на іншу програму не означає, що ви закрили попередню програму. Щоб повністю закрити програму, довго проведіть пальцем від нижньої частини екрана до верху, щоб відкрити всі відкриті програми, а потім проведіть пальцем униз по кожній програмі, щоб закрити їх.

 5. Перезапустіть iPhone. Перезапуск пристрою, щоб він працював належним чином, є дещо кліше, але це працює. Просте натискання кнопки живлення на iPhone просто переводить його в сплячий режим. Це не перезапуск. Щоб перезавантажити iPhone, його потрібно повністю вимкнути, а потім знову увімкнути.

 6. Установіть останні оновлення програми Outlook. Оновлення програм часто містять виправлення таких проблем, як неправильна синхронізація календаря Outlook. Іноді їм навіть потрібно переконатися, що програми працюють належним чином з новими оновленнями операційної системи iOS. Щоб підтримувати оновлення програм для iPhone, відкрийте App Store на своєму iPhone, торкніться Оновленняпотім перетягніть список програм униз і відпустіть палець.

 7. Переконайтеся, що ви ввійшли в правильний обліковий запис Outlook на своєму iPhone. Йти до Налаштування > Паролі та облікові записи. Якщо Outlook немає в списку облікових записів, торкніться Додати обліковий запис щоб додати його.

 8. Перевірте свої дозволи Outlook. Навіть якщо ви належним чином увійшли в Outlook, можливо, ви не надали службі повний доступ на своєму iPhone. Йти до Налаштування > Паролі та облікові записи > Outlook і переконайтеся, що Календарі тумблер увімкнено.

 9. Перевірте стандартний календар свого iPhone. Йти до Налаштування > Календар > Календар за замовчуванням. У вас може бути кілька календарів, у тому числі кілька календарів Outlook. Календар із галочкою поруч — це той, у якому будуть розміщені нові події, створені на вашому iPhone. Переконайтеся, що позначено бажаний календар Outlook.

 10. Переконайтеся, що ви використовуєте правильний календар у додатку iOS Calendar. Якщо у вас виникли проблеми з тим, що ваш календар iPhone не синхронізується з Exchange або Outlook, ви можете ще раз перевірити, як ви робите нові записи в програмі Календар iOS. Під час створення нової події торкніться Календар щоб переконатися, що ім’я вашого календаря Outlook позначено. Можливо, ви зберігаєте події не в тому календарі.

 11. Виконайте ручну синхронізацію iTunes. Якщо на вашому iPhone встановлено останні версії iOS і Outlook, дані календаря мають синхронізуватися через хмару у фоновому режимі. Якщо ви спробували всі поради, згадані вище, і нічого не спрацювало, ви можете спробувати синхронізацію через iTunes. Спочатку підключіть iPhone до комп’ютера за допомогою кабелю, відкрийте iTunes на комп’ютері та виберіть Пристрої > iPhone > Інформація > Календарі > Синхронізувати календарі з > Outlook > Всі календарі > Застосувати.

FAQ

 • Чому моя електронна пошта Outlook не синхронізується з моїм iPhone?

  Переконайтеся, що фонове оновлення програми ввімкнено для Outlook. На своєму iPhone перейдіть до Налаштування > Загальний > Фонове оновлення програми > увімкніть Outlook перемикач.

 • Чому мої контакти Outlook не синхронізуються з моїм iPhone?

  Можливо, вам доведеться скинути обліковий запис. Для цього відкрийте програму Outlook на своєму iPhone, перейдіть до Налаштуваннявиберіть обліковий запис і торкніться Скинути акаунт.

 • Як синхронізувати свої календарі Google, Outlook і iPhone?

  Використовуйте програму третьої сторони, як-от Sync2, щоб синхронізувати свої календарі Google, Outlook і iPhone. Потім налаштуйте налаштування телефону, щоб дозволити синхронізацію зі службами Google за допомогою програми Календар.