Saltar al contenido

Як виправити, що Apple Watch не відображає повідомлення iPhone

17 de mayo de 2022

Коли Apple Watch не відображає повідомлення та сповіщення з вашого iPhone, це може втратити багато функцій носимого пристрою; зрештою, одна з його найбільших переваг полягає в тому, що не потрібно так часто діставати телефон із кишені. Проблема має кілька можливих причин і кілька простих рішень. Ось що потрібно зробити.

Змістовий покажчик

Причини того, що Apple Watch не відображає повідомлення iPhone

Кілька факторів можуть перешкодити вам бачити сповіщення з вашого iPhone на Apple Watch. Більшість із них пов’язані з тим, що функції не ввімкнено (наприклад, Bluetooth або фактична опція дзеркального відображення) або вони активні. У вас також може виникнути загальна проблема синхронізації між вашими пристроями.

Як змусити Apple Watch дзеркально відображати iPhone?

Якщо ваш Apple Watch не показує сповіщення з вашого iPhone, спробуйте виправити цю проблему.

 1. Переконайтеся, що ваш Apple Watch розблоковано. Перше, що ви повинні перевірити, це неактивний пароль вашого Apple Watch.

 2. Перевірте, чи ввімкнено режим «Не турбувати». Якщо ви ввімкнули функцію «Не турбувати» на своєму Apple Watch або iPhone, вона не відображатиметься на іншому. Щоб деактивувати його, проведіть пальцем вгору від нижньої частини головного екрана Apple Watch і переконайтеся, що значок у формі місяця не синій. На вашому iPhone кнопка «Не турбувати» знаходиться в Центрі керування, до якого ви можете отримати доступ, проводячи пальцем вниз від верхнього правого кута екрана.

 3. Чи ввімкнено режим польоту? Режим польоту не дозволяє вашому iPhone та Apple Watch передавати будь-які дані, тому, якщо він увімкнений, вони не зможуть спілкуватися. Перевірте центри керування на обох пристроях, щоб перевірити, чи не активна кнопка зі значком літака.

 4. Переконайтеся, що Bluetooth увімкнено. Ваші Apple Watch і iPhone використовують Bluetooth для зв’язку один з одним, тому ви також повинні переконатися, що Bluetooth активний. Елементи керування знаходяться в тих же місцях, де ви знайшли режим «Не турбувати» на обох пристроях.

 5. Увімкніть Wi-Fi. Ваш телефон і годинник також спілкуються, коли вони знаходяться в одній локальній мережі, тому вам слід ще раз перевірити, чи Wi-Fi увімкнено для обох. Поверніться до Центрів керування, щоб отримати доступ до цієї кнопки.

 6. Увімкніть дзеркальне відображення. Вам також слід перевірити, чи взагалі увімкнено функцію дзеркального відображення. Для цього відкрийте Дивитися на вашому iPhone, а потім прокрутіть вниз і торкніться Повідомлення. Угорі наступного екрана торкніться Дзеркало мій iPhone. Якщо параметр дзеркального відображення вже активний, спробуйте вимкнути його, а потім знову ввімкнути.

 7. Скиньте з’єднання. Цей крок відрізняється від повторної синхронізації Apple Watch, що є більш інтенсивним і руйнівним кроком. Замість цього вимкніть Apple Watch та iPhone. Потім знову увімкніть iPhone, а потім Apple Watch.

 8. Скинути дані синхронізації. Як і у веб-браузері, ви можете досягти певного успіху, очистивши кеш даних на Apple Watch. В Дивитися на вашому iPhone, прокрутіть униз і торкніться Генеральнийа потім виберіть Скинути внизу наступного екрана. Виберіть Скинути дані синхронізаціїі програма видалить дані синхронізації з вашого Apple Watch, а потім скине їх.

 9. Скасуйте з’єднання, а потім знову під’єднайте Apple Watch. Найрішучіший крок, який ви можете зробити, – це видалити всі дані на вашому носії, а потім почати все спочатку. Для цього відкрийте Дивитися додаток на вашому iPhone. Виберіть Усі годинники у верхньому лівому куті, а потім виберіть я праворуч від Apple Watch. На наступному екрані виберіть Роз’єднайте Apple Watch а потім підтвердити. Цей процес триватиме кілька хвилин, після чого годинник перезапуститься, і ви зможете виконати інструкції на екрані, щоб повторно під’єднати два пристрої.

 10. Зв’яжіться зі службою підтримки Apple. Якщо жодне з цих рішень не працює, можливо, у вашому Apple Watch проблема з апаратним забезпеченням, яку ви не зможете вирішити самостійно. Зв’яжіться з Apple за параметрами обслуговування.

Як синхронізувати повідомлення Apple Watch і iPhone?

Після правильної синхронізації вашого iPhone та Apple Watch вам більше не потрібно робити жодних дій, щоб побачити однакові повідомлення на обох пристроях. Поки годинник знаходиться в межах досяжності, більшість сповіщень надходитиме на будь-який активний пристрій. Тобто, якщо ваш телефон розблокований, сповіщення будуть йти туди замість годинника. Якщо ваш телефон заблоковано, а Apple Watch увімкнено та не захищено паролем, там з’являться сповіщення. Для програм лише на вашому Apple Watch, як-от Breathe або Noise, ви отримуватимете сповіщення лише на зап’ясті.

Чому мій Apple Watch не очищає мої повідомлення?

Якщо ви не подивитеся на сповіщення на своєму iPhone, ваш Apple Watch не обов’язково очистить його самостійно. Ви можете зробити це вручну, відкривши Центр сповіщень і перетягнувши вниз на екрані або повернувши Digital Crown, щоб відкрити Очистити все кнопку над списком сповіщень. Торкніться цього, щоб очистити все відразу. Або торкніться окремого повідомлення, а потім прокрутіть вниз і виберіть Ясно щоб видалити лише сповіщення з цієї програми.

FAQ

 • Як видалити всі сповіщення на Apple Watch?

  Щоб видалити всі сповіщення з Apple Watch, проведіть пальцем униз, щоб перейти до центру сповіщень, а потім торкніться Очистити все. Для старіших версій watchOS, які підтримують Force Touch, натисніть і утримуйте, перебуваючи в центрі сповіщень, а потім торкніться Очистити все.

 • Як налаштувати сповіщення на Apple Watch?

  Налаштування Apple Watch відображатимуть налаштування iPhone за замовчуванням, але ви можете контролювати, як ви отримуватимете сповіщення для окремих програм. На своєму iPhone відкрийте програму Watch і торкніться Мій годинник > Сповіщення. Торкніться програми, наприклад програми «Повідомлення», а потім виберіть будь-яку Дзеркало мій iPhone або На замовлення. Торкніться На замовлення щоб дозволити або вимкнути сповіщення, а також вибрати інші налаштування. Ви навіть можете вибрати Надіслати до Центру сповіщень щоб усі ваші сповіщення надсилалися безпосередньо до Центру сповіщень без сповіщення годинника.

 • Як видалити повідомлення на Apple Watch?

  Натисніть цифрову корону, щоб відкрити екран програми, а потім виберіть Повідомлення. Проведіть пальцем ліворуч по бесіді, а потім торкніться смітник щоб видалити ланцюжок.

 • Як вимкнути повідомлення на Apple Watch?

  Якщо ви не хочете отримувати повідомлення на годиннику, відкрийте програму Watch на своєму iPhone і торкніться Мій годинник > Сповіщення. Торкніться Повідомлення > На замовленняпотім торкніться Сповіщення вимкнено.

 • Як видалити всі повідомлення на Apple Watch одночасно?

  Немає реальної можливості видалити кілька повідомлень на вашому Apple Watch одночасно. Вам потрібно буде видалити ланцюжки повідомлень окремо.