Saltar al contenido

Як виправити 8 загальних проблем з відлунням Alexa та Amazon

7 de junio de 2021

Alexa – це віртуальний помічник, який керує розумними колонками Amazon Echo та іншими розумними пристроями за допомогою голосових команд. Alexa і Echo зазвичай працюють безперебійно разом, але іноді можуть виникати проблеми. Ось як швидко усунути вісім найпоширеніших проблем, з якими ви можете зіткнутися з Alexa та пристроями Echo. Ці кроки з усунення несправностей стосуються додатків Alexa та пристроїв із підтримкою Alexa, включаючи Echo Dot, Echo, Echo Plus, Echo Studio та Echo Show.

Рік Турочі / Flickr

Змістовий покажчик

Причини поширених проблем Alexa та Echo

Є кілька причин, чому Alexa та ваш пристрій Echo можуть не працювати належним чином. Може бути простий винуватець, наприклад, відключення електроенергії або Інтернету. Ехо-пристрої можуть бути згруповані неправильно, або можуть виникнути проблеми з Wi-Fi. Можуть виникнути збої в розпізнаванні голосу або проблеми з налаштуванням вашого облікового запису Amazon. Якою б не була причина вашого неправильного спілкування з Alexa та Echo, деякі прості кроки з усунення несправностей допоможуть швидко синхронізувати їх. Багато з цих кроків з усунення несправностей перекриваються від однієї проблеми до іншої. Це пов’язано з тим, що основна проблема з пристроями Alexa та пристроями з підтримкою Alexa може спричинити кілька проблем. Ось огляд 8 найпоширеніших проблем Alexa та Echo, з якими користувачі стикаються з Alexa та їх пристроями Echo, а також деякі прості виправлення.

Як виправити Alexa не реагувати на голосові команди

Іноді ви видаєте голосову команду, але Alexa та ваш Echo не відповідають або відповідають чимось на кшталт: «Вибачте, я не знаю цього» або «Вибачте, у мене зараз проблеми з розумінням. Будь ласка, спробуйте трохи пізніше.» Якщо Alexa не реагує належним чином, є кілька простих виправлень, які можна спробувати.

 1. Переконайтеся, що ваш Echo має живлення та доступ до Інтернету. Це простий, базовий крок з усунення несправностей, але варто того, щоб переконатися. Причина відключення Echo або збою в Інтернеті може бути причиною того, що Alexa ігнорує вас.

 2. Переконайтесь, що мікрофон Echo увімкнено. Мікрофон вимкнено, якщо замість суцільного синього світлового кільця або смужки є суцільне червоне світло. Натисніть кнопку мікрофона у верхній частині пристрою, щоб увімкнути його знову. Перевірте, чи може Alexa відповідати на ваші команди. Ще одна низькотехнологічна порада – перемістити Echo ближче до місця, де ви говорите. Можливо, Алекса просто не може вас почути.

 3. Переконайтеся, що ваш смартфон і Echo перебувають в одній мережі Wi-Fi. Якщо ваш смартфон і додаток Alexa перебувають у іншій мережі Wi-Fi, ніж ваша Echo, ваш Echo не зможе відповісти. Переконайтеся, що і програма, і пристрій перебувають в одній мережі Wi-Fi, а потім перевірте, чи Alexa вас чує.

 4. Переконайтеся, що пристрій із підтримкою Alexa знаходиться в діапазоні Wi-Fi. Alexa може здатися, що не реагує, оскільки ваш Echo знаходиться занадто далеко від маршрутизатора. Перемістіть його ближче до маршрутизатора і перевірте, чи це вирішує проблему.

 5. Перезапустіть пристрій з підтримкою Alexa. Простий перезапуск часто вирішує безліч загадкових технічних проблем. Подивіться, чи перезапуск вашого Echo вирішує проблему з тим, що Alexa не відповідає.

 6. Перевірте з’єднання Wi-Fi. Якщо ваш Wi-Fi не працює, скиньте його та перевірте, чи змусить Alexa знову відповісти.

 7. Перевірте, що почула Alexa. Якщо ви говорите не чітко, Alexa може здатися збентеженою вашою голосовою командою. Переглядаючи історію Alexa, ви можете виявити, що вона думала, що ви сказали: «Грати в гриб» замість «Відтворювати музику».

 8. Змініть слово пробудження. Якщо Alexa та ваше Echo не реагують, спробуйте змінити слово пробудження та перевірте, чи не повернеться та не запуститься ваш розумний динамік та цифровий асистент.

 9. Скиньте пристрій із підтримкою Alexa до заводських значень. Якщо все інше не вдається, спробуйте скинути пристрій із підтримкою Alexa до заводських значень, щоб вирішити проблему. Якщо ви оберете цей параметр, вам потрібно буде зареєструвати пристрій у своєму обліковому записі Amazon і знову ввести налаштування пристрою в програму Alexa.

Як виправити Alexa, що відтворює музику на неправильному пристрої

Багатокімнатний звук дозволяє керувати відтворенням музики на динаміках Echo. Якщо ви просите Alexa відтворювати музику на пристрої Echo в одній кімнаті, але інший пристрій з підтримкою Alexa починає відтворювати музику десь в іншому місці, є кілька рішень, які можна спробувати.

 1. Переконайтеся, що ви створили групу розумних домашніх пристроїв. Коли ви додаєте всі свої розумні домашні пристрої з підтримкою Alexa до групи, Alexa може більш розумно реагувати на ваші запити. Наприклад, якщо ви знаходитесь на кухні і просите музику, кухонне ехо відповідає. Якщо група вже створена, спробуйте видалити її та створити нову.

 2. Переконайтеся, що правильний Echo встановлено як вибраний динамік. Якщо ви хочете встановити один із своїх Echoes в якості динаміка за замовчуванням, призначте це в налаштуваннях Alexa. Таким чином, щоразу, коли ви запитуєте музику, відповідає лише призначений Ехо.

 3. Точно називайте свої пристрої Echo. Простіше відстежувати колонки Echo, якщо вони названі логічно. Наприклад, якщо відлуння на вашій кухні названо за місцем його розташування, ви можете сказати: «Алекса, грай в Coldplay на кухні».

Як виправити Alexa, яка не передає музику

Якщо Alexa, здається, не може передавати музику з Spotify або іншої потокової служби, це часто проблема пропускної здатності або з’єднання Wi-Fi. Ось що вам слід зробити:

 1. Перевірте з’єднання Wi-Fi. Якщо ваш Wi-Fi не працює, скиньте його та перевірте, чи це відтворюватиме вашу музику.

 2. Зменшити затори Wi-Fi. Вимкніть усі підключені Wi-Fi пристрої, якими ви не користуєтеся, і перевірте, чи це вирішує ваші проблеми з потоковим передаванням.

 3. Переконайтеся, що ваш Echo знаходиться в діапазоні Wi-Fi. Ваш пристрій з підтримкою Alexa може не змогти належним чином транслювати через своє місцезнаходження. Перемістіть його ближче до маршрутизатора та подалі від стін, металевих предметів або інших можливих джерел перешкод.

 4. Перезапустіть Echo. Перезапустити пристрій з підтримкою Alexa завжди варто спробувати. Подивіться, чи це вирішує ваші проблеми з потоковим передаванням.

 5. Перезапустіть модем і маршрутизатор. Просте перезавантаження може виправити будь-які збої, що виникають у вашому модемі та маршрутизаторі. Перезапустіть модем і маршрутизатор і перевірте, чи це знову призводить до потокової музики.

 6. Підключіться до каналу маршрутизатора 5 ГГц. Це може допомогти мінімізувати перебої в роботі Wi-Fi в діапазоні 2,4 ГГц. Після перемикання каналів спробуйте ще раз потокову музику.

Як виправити Alexa не підключаючись до Wi-Fi

Якщо на вашому пристрої є екран, перевірте світло на пристрої. Якщо він помаранчевий, з’єднання Wi-Fi працює неправильно. Ось кілька способів усунення несправностей підключення Wi-Fi Alexa:

 1. Перевірте підключення до Інтернету. Якщо Alexa не може підключитися до Wi-Fi, можливо, це пов’язано з тим, що ваш Інтернет не працює. Перевірте, чи працює ваш Інтернет. Якщо це не так, вживайте заходів для відновлення з’єднання з Інтернетом.

 2. Перезапустіть модем і маршрутизатор. Переконайтеся, що перезавантаження модему та маршрутизатора виправляє проблеми з підключенням Wi-Fi від Alexa.

 3. Перезапустіть пристрій Echo. Простий перезапуск може вирішити проблеми з підключенням Wi-Fi Alexa та Echo.

 4. Переконайтеся, що ваш пароль Wi-Fi правильний. Якщо ви підключаєтеся до Alexa за допомогою неправильного пароля Wi-Fi, це може бути причиною проблеми. Перевірте пароль Wi-Fi на іншому пристрої та, якщо потрібно, змініть його та повторіть спробу підключення Alexa.

 5. Переконайтеся, що ваш пристрій із підтримкою Alexa знаходиться в діапазоні Wi-Fi. Ваш пристрій з підтримкою Alexa може не знаходитись у діапазоні Wi-Fi. Перемістіть його ближче до маршрутизатора та подалі від стін, металевих предметів або інших можливих джерел перешкод.

 6. Зменшити затори Wi-Fi. Вимкніть усі підключені Wi-Fi пристрої, якими ви не користуєтеся, і перевірте, чи вирішує це проблеми з підключенням Wi-Fi.

 7. Скиньте Echo до заводських налаштувань. Коли все інше не вдається, і ваш додаток Alexa все ще не підключається до Wi-Fi, скиньте Echo до початкових налаштувань і перевірте, чи це знову з’єднує. Якщо ви оберете цей параметр, вам потрібно буде зареєструвати пристрій у своєму обліковому записі Amazon і знову ввести налаштування пристрою в програму Alexa.

Як виправити виклик Alexa, який не працює

Пристрої Amazon Echo можуть замінити домашній телефон. Якщо дзвінок на Alexa не працює, спробуйте кілька кроків з усунення несправностей.

 1. Переконайтесь, що ваші контактні дані правильні. Alexa може телефонувати лише тоді, коли ви правильно налаштували свої контакти. Переконайтеся, що ви телефонуєте заздалегідь встановленому контакту, який може приймати дзвінки через свій пристрій Alexa.

 2. Перевірте підключення до Інтернету вашого Echo. Alexa не може телефонувати, якщо Echo неправильно підключений до Інтернету. За необхідності відновіть підключення до Інтернету, а потім спробуйте зателефонувати ще раз.

 3. Перезапустіть програму Alexa на телефоні. Проблемою може бути простий програмний збій. Перезапустіть програму Alexa через її меню Налаштування, а потім перезапустіть програму. Подивіться, чи це вирішує ваші проблеми із дзвінками.

 4. Оновіть програму Alexa на вашому iPhone або Android. Якщо перезапуск та перезапуск програми не спрацювали, можливо, вам доведеться оновити програму. Перейдіть до iTunes App Store або Google Play і перевірте, чи доступна оновлена ​​версія. Після оновлення програми подивіться, чи це вирішить проблеми із викликом.

 5. Перевірте, що почула Alexa. Якщо ви говорите не чітко, Alexa може не зрозуміти імені контакту, якому ви намагаєтесь зателефонувати. Перевірте свою історію голосу Alexa. Можливо, вона чула: «Поклич підборіддя» замість «Подзвони Гретхен».

Як виправити Alexa не знаходити пристрій

Можливо, ви намагаєтесь додати новий розумний домашній пристрій, але Alexa не може його виявити. Ось що робити:

 1. Переконайтеся, що ваш розумний домашній пристрій сумісний з Alexa. Alexa може виявляти лише розумні пристрої з підтримкою Alexa.

 2. Повне налаштування пристрою в Інтернеті. Перейдіть на сторінку Amazon Amazon і спробуйте завершити налаштування там. Перевірте, чи Alexa може розпізнати ваш розумний домашній пристрій.

 3. Перезапустіть програму Alexa на телефоні. Перезапустіть програму Alexa через її меню Налаштування, а потім перезапустіть програму. Перевірте, чи може Alexa тепер виявити ваш розумний домашній пристрій.

 4. Перезапустіть пристрій Echo. Після перезапуску програми Alexa перезапустіть Echo, а потім перевірте, чи зможе Alexa її виявити.

 5. Переконайтеся, що ваш смартфон і Echo перебувають в одній мережі Wi-Fi. Якщо ваш смартфон і додаток Alexa перебувають у різних мережах Wi-Fi, ваш Alexa не зможе виявити ехо чи інший пристрій, що підтримує Alexa.

 6. Оновіть налаштування маршрутизатора. Оновивши налаштування маршрутизатора, спробуйте попросити Alexa знову виявити ваш розумний домашній пристрій, сказавши: «Відкрийте мої пристрої».

Як виправити проблеми з Bluetooth через Alexa

Якщо у Алекса виникають проблеми з підключенням до Bluetooth, ось що вам слід зробити:

 1. Переконайтесь, що Alexa та пристрій Bluetooth правильно підключені. Якщо ваш пристрій Echo не може з’єднатися з Bluetooth або з’єднання Bluetooth перестає перевіряти, перевірте, чи правильно ви встановили з’єднання.

 2. Оновіть версію програмного забезпечення на вашому Echo. Хоча ваш Echo повинен отримувати оновлення автоматично, застаріла версія програмного забезпечення може спричиняти проблеми з підключенням Bluetooth. Перевірте версію програмного забезпечення пристрою Echo та за потреби оновіть її.

 3. Переконайтеся, що ваш пристрій Bluetooth використовує підтримуваний профіль Bluetooth. На даний момент Alexa підтримує розширений профіль розподілу звуку (A2DP SNK) та профіль дистанційного керування аудіо / відео.

 4. Від’єднайте та повторно підключіть свій пристрій Alexa та пристрій Bluetooth. Іноді, якщо видалити спарений пристрій Bluetooth з Alexa, а потім знову створити пару, це вирішить проблему. Переконайтесь, що пристрій Bluetooth повністю заряджений і близько до пристрою Echo, коли ви створюєте пару між собою.

Як виправити Alexa, що не працює з певними навичками

Навички Alexa схожі на голосові програми в рамках цифрового асистента. Якщо ви виявите, що така навичка, як Spotify або Pandora, не працює, ось що робити:

 1. Перевірте з’єднання Wi-Fi на вашому пристрої. Alexa не зможе виконати навик, якщо Wi-Fi відключений або неправильно підключений.

 2. Переконайтеся, що вміння включено. Якщо ви або інший користувач випадково вимкнули цю навичку, це не спрацює. Якщо потрібно, повторно активуйте вміння і подивіться, чи це вирішить проблему.

 3. Вимкніть та ввімкніть вміння. Цей простий крок з усунення несправностей іноді повертає вміння до дії.

 4. Переконайтеся, що ви називаєте вміння правильним ім’ям. Вам потрібно вказати правильне ім’я, починаючи навик. Наприклад, ви не можете запустити навик «Загроза», назвавши його «грою в слова». Знайдіть точну назву навички, а потім спробуйте ще раз.

Незалежно від того, в чому проблема, коли все інше не вдається, спробуйте скинути пристрій Amazon Echo до початкових налаштувань у крайньому випадку. Якщо ви скинете пристрій, вам потрібно буде зареєструвати його у своєму обліковому записі Amazon і знову ввести налаштування пристрою, щоб використовувати його.