Saltar al contenido

Як виправити D3dx9_42.dll, не знайдений або відсутні помилки

24 de julio de 2021

Проблеми з D3dx9_42.dll так чи інакше спричинені проблемою з Microsoft DirectX. Файл DL3 d3dx9_42 є одним із багатьох файлів, що містяться в колекції програмного забезпечення DirectX. Оскільки DirectX використовується більшістю ігор на базі Windows та вдосконалених графічних програм, помилки d3dx9_42.dll зазвичай виявляються лише під час використання цих програм. На будь-яку операційну систему Microsoft, починаючи з Windows 98, можуть впливати d3dx9_42.dll та інші проблеми DirectX. Сюди входять Windows 10, Windows 8 тощо.

Змістовий покажчик

D3dx9_42 Помилки

Існує кілька способів виявлення помилок d3dx9_42.dll на вашому комп’ютері. Ось декілька найбільш поширених конкретних:

 • D3dx9_42.dll не знайдено. Повторна інсталяція може допомогти виправити це
 • D3dx9_42.DLL не знайдено
 • Файл d3dx9_42.dll не знайдено
 • Програма не може запуститися, оскільки на вашому комп’ютері відсутній файл d3dx9_42.dll. Спробуйте перевстановити програму, щоб вирішити цю проблему.
 • Файл d3dx9_42.dll відсутній

Ці помилки виникають під час запуску гри чи іншої програми, тому вони можуть застосовуватися до будь-якої програми, яка використовує Microsoft DirectX, наприклад, Autodesk Maya або будь-якої іншої програми. Однак помилки DL3 d3dx9_42 найчастіше виявляються при спробі відтворити відеоігри. Деякі приклади відеоігор, які, як відомо, демонструють помилку, коли виникає проблема з DirectX, включають Цивілізація Сід Мейєра V, ArcheAge, Стан розпаду, Бетмен, Володар кілець в Інтернеті, Need for Speed ​​Hot Pursuit 2011, Легенда про піратів в Інтернеті, F1 2010, Вуличний винищувач, і Кредо вбивці: Братство.

Як виправити помилки D3dx9_42.dll

Не завантажуйте d3dx9_42.dll окремо з будь-якого «сайту для завантаження DLL». Є низка причин, чому це ніколи не є гарною ідеєю. Якщо ви вже завантажили його, видаліть його звідки покладете і продовжуйте ці кроки.

 1. Перезавантажте комп’ютер, якщо ви ще цього не зробили. Помилка d3dx9_42.dll може бути випадковою подією, і, як і багато інших проблем із комп’ютером, простий перезапуск може повністю її очистити.

 2. Встановіть останню версію Microsoft DirectX. Швидше за все, оновлення до останньої версії DirectX виправить помилку d3dx9_42.dll не знайдено. Корпорація Майкрософт часто випускає оновлення DirectX, не оновлюючи номер версії або лист, тому не забудьте встановити останнє звільнення навіть якщо ваша версія технічно однакова. Та сама програма встановлення DirectX працює з усіма версіями Windows, включаючи Windows 10, 8 тощо. Вона замінить будь-який відсутній файл DirectX 11, DirectX 10 або DirectX 9.

 3. Якщо припустити, що остання версія DirectX від Microsoft не виправляє помилку d3dx9_42.dll, яку ви отримуєте, знайдіть програму встановлення DirectX на своєму ігровому або додатковому DVD-диску або компакт-диску (він може називатися dxsetup або щось подібне). Зазвичай, якщо у грі чи іншій програмі використовується DirectX, розробники програмного забезпечення включають копію DirectX на інсталяційний диск. Іноді, хоча і не часто, версія DirectX, включена на диск, більше підходить для програми, ніж остання версія, доступна в Інтернеті.

 4. Видаліть гру або програму, а потім знову встановіть її. Щось могло статися з файлами програми, які працюють з d3dx9_42.dll, і перевстановлення могло б допомогти. Іноді стандартний майстер видалення для деяких програм та ігор не видаляє кожен диск файлів програми з диска та реєстру, що може спричинити додаткові проблеми або перешкоджати правильному використанню DLL пізніше. Натомість спробуйте безкоштовну програму видалення, щоб переконатися, що вона все видаляється.

 5. Відновіть файл d3dx9_42.dll з останнього пакету програм DirectX. Якщо описані вище дії з усунення несправностей не допомогли вирішити проблему, спробуйте витягти файл DLL окремо із завантажуваного пакета DirectX.

 6. Оновіть драйвери для відеокарти. Хоча це не найпоширеніше рішення, в деяких ситуаціях оновлення драйверів відеокарти може вирішити цю проблему з DirectX.

Потрібна додаткова допомога?

Якщо ви не хочете самостійно вирішувати цю проблему, див. Розділ Як мені виправити комп’ютер? для повного переліку варіантів підтримки, а також довідки щодо всього, як з’ясувати витрати на ремонт, вилучити файли, вибрати послугу ремонту та багато іншого.