Skip to content

Як виправити Ole32.dll не знайдений або відсутні помилки

23 de Червень de 2021

Помилки Ole32.dll спричинені ситуаціями, які призводять до видалення або пошкодження файлу DLL ole32. У деяких випадках помилки ole32.dll можуть вказувати на проблему з реєстром, на проблему з вірусом чи шкідливим програмним забезпеченням або навіть на несправність обладнання. Повідомлення про помилку ole32.dll може стосуватися будь-якої програми або системи, яка може використовувати файл у будь-якій операційній системі Microsoft, включаючи Windows 10, Windows 8 тощо.

Помилки Ole32.dll

Існує кілька способів, як помилки ole32.dll можуть виявлятися на вашому комп’ютері. Ось деякі найпоширеніші приклади:

 • Ole32.dll не знайдено
 • Не вдалося запустити цю програму, оскільки ole32.dll не знайдено. Повторна інсталяція програми може вирішити цю проблему.
 • Не можу знайти [PATH] ole32.dll
 • Файл ole32.dll відсутній.
 • Не вдається запустити [APPLICATION]. Відсутній необхідний компонент: ole32.dll. Будь ласка, встановіть [APPLICATION] знову.

Ці повідомлення про помилки можуть з’являтися під час використання або встановлення певних програм, коли Windows запускається або вимикається, а може навіть під час інсталяції Windows. Контекст помилки є важливою інформацією, яка буде корисною під час вирішення проблеми.

Як виправити помилки Ole32.dll

Не завантажуйте ole32.dll з веб-сайту “DLL для завантаження”. Є багато причин, чому це погана ідея. Якщо вам потрібна копія цього файлу, найкраще отримати його з оригінального, законного джерела.

 1. Відновіть ole32.dll із кошика. Найпростіша можлива причина “відсутнього” файлу ole32.dll полягає в тому, що ви його помилково видалили. Якщо ви підозрюєте, що випадково видалили ole32.dll, але ви вже очистили Корзину, можливо, ви зможете відновити ole32.dll за допомогою безкоштовної програми відновлення файлів. Запустіть Windows у безпечному режимі, щоб виконати будь-який із цих кроків, якщо через помилку ви не можете нормально отримати доступ до Windows. Відновлення видаленої копії ole32.dll за допомогою програми для відновлення файлів є розумною ідеєю лише в тому випадку, якщо ви впевнені, що видалили файл самостійно і що він працював належним чином до цього.

 2. Запустіть сканування вірусів / шкідливих програм усієї системи. Деякі помилки ole32.dll можуть бути пов’язані з вірусом або іншим шкідливим програмним забезпеченням на вашому комп’ютері, який пошкодив файл DLL. Можливо навіть, що помилка, яку ви бачите, пов’язана з ворожою програмою, яка маскується під файл.

 3. Використовуйте функцію відновлення системи, щоб скасувати останні системні зміни. Якщо ви підозрюєте, що помилка ole32.dll була спричинена зміною важливого файлу або конфігурації, відновлення системи може вирішити проблему.

 4. Переінсталюйте програму, яка використовує файл ole32.dll. Якщо під час використання певної програми виникає помилка DLL ole32.dll, перевстановлення програми має замінити файл. Намагайтеся зробити все можливе, щоб виконати цей етап. Повторна інсталяція програми, яка надає файл, якщо це можливо, є ймовірним рішенням цієї помилки DLL.

 5. Оновіть драйвери для апаратних пристроїв, які можуть бути пов’язані з ole32.dll. Наприклад, якщо під час гри у 3D-гру з’являється повідомлення про помилку “Файл ole32.dll відсутній”, спробуйте оновити драйвери для своєї відеокарти. Файл ole32.dll може бути пов’язаний з відеокартами, а може і не бути – це був лише приклад. Ключовим тут є пильна увага до контексту помилки та усунення несправностей відповідно.

 6. Поверніть драйвер до раніше встановленої версії, якщо помилки ole32.dll почались після оновлення драйвера певного апаратного пристрою.

 7. Запустіть команду sfc / scannow System File Checker, щоб замінити відсутню або пошкоджену копію файлу ole32.dll. Якщо цей файл DLL надається корпорацією Майкрософт, інструмент перевірки системних файлів повинен його відновити.

 8. Встановіть будь-які доступні оновлення Windows. Багато пакети оновлень та інші виправлення замінюють або оновлюють деякі із сотень розподілених Microsoft файлів DLL на вашому комп’ютері. Файл ole32.dll може бути включений в одне з цих оновлень.

 9. Перевірте пам’ять, а потім – жорсткий диск. Пам’ять і жорсткий диск вашого комп’ютера легко перевірити і є найбільш вірогідними компонентами, які можуть спричинити помилки ole32.dll, оскільки вони виходять з ладу. Якщо обладнання не вдається виконати будь-який з ваших тестів, замініть пам’ять або жорсткий диск якомога швидше.

 10. Відремонтуйте інсталяцію Windows. Якщо окрема порада щодо виправлення неполадок із файлом ole32.dll не є успішною, виконуючи стартовий ремонт чи ремонтну установку, слід відновити всі файли DLL Windows до робочих версій.

 11. Скористайтеся безкоштовним засобом очищення реєстру, щоб усунути проблеми, пов’язані з ole32.dll, у реєстрі. Програма очищення реєстру може допомогти, видаливши недійсні записи реєстру ole32.dll, які можуть спричинити помилку. Рідко рекомендується використовувати засоби очищення реєстру. Ми включили цей варіант тут як спробу “останньої інстанції” до того, як наступний руйнівний крок буде наступним.

 12. Виконайте чисту інсталяцію Windows. Це видалить все з жорсткого диска та встановить нову копію Windows. Якщо жоден із наведених вище кроків не виправив помилку ole32.dll, це має бути вашим наступним курсом дій. Вся інформація на вашому жорсткому диску буде стерта під час чистого встановлення. Переконайтеся, що ви зробили найкращу спробу виправити помилку ole32.dll, використовуючи крок усунення несправностей до цього.

 13. Вирішення проблем із апаратним забезпеченням, якщо помилки ole32.dll не зникають. Після чистої інсталяції Windows проблема з DLL може бути пов’язана лише з апаратним забезпеченням.

Потрібна додаткова допомога?

Якщо ви не зацікавлені у вирішенні цієї проблеми самостійно, дізнайтеся, як виправити комп’ютер, щоб отримати повний перелік варіантів підтримки, а також допомогти у всьому, як з’ясувати витрати на ремонт, вилучити файли, вибрати ремонт обслуговування та багато іншого.