Saltar al contenido

Як виправити Openal32.dll, не знайдений або відсутні помилки

21 de julio de 2021

Помилки Openal32.dll спричинені ситуаціями, які призводять до видалення або пошкодження файлу DLL openal32. У деяких випадках помилки openal32.dll можуть вказувати на проблеми з реєстром, на віруси чи шкідливі програми або навіть на несправність обладнання.

Існує кілька різних способів виявлення помилок openal32.dll на вашому комп’ютері. Ось кілька найпоширеніших способів, як ви можете побачити помилки openal32.dll: Openal32.dll не знайдено

type = «code»> Не вдалося запустити цю програму, оскільки openal32.dll не знайдено. Повторна інсталяція програми може вирішити цю проблему.

type = «code»> Не вдається знайти [PATH] openal32.dll

type = «code»> Неможливо запустити програму, оскільки на вашому комп’ютері бракує openal32.dll.

type = «code»> Відсутній файл openal32.dll.

type = «code»> Програму не можна запустити, оскільки на вашому комп’ютері відсутній openal32.dll.

type = «code»> Не вдається запустити [APPLICATION]. Відсутній необхідний компонент: openal32.dll. Будь ласка, встановіть [APPLICATION] знову.

type = «code»> Повідомлення про помилки Openal32.dll можуть з’являтися під час використання або встановлення певних програм під час спроби відтворити відеоігру, коли Windows запускається або вимикається, а може навіть під час інсталяції Windows. Контекст помилки openal32.dll є важливою інформацією, яка буде корисною під час вирішення проблеми. Повідомлення про помилку openal32.dll може стосуватися будь-якої програми або системи, які можуть використовувати файл у будь-якій операційній системі Microsoft, включаючи Windows 10, Windows 8, Windows 7, Windows Vista, Windows XP та Windows 2000.

Змістовий покажчик

Як виправити помилки Openal32.dll

Не завантажуйте openal32.dll з веб-сайту «DLL для завантаження». Є багато причин, чому завантаження файлу DLL є поганою ідеєю. Якщо вам потрібна копія openal32.dll, найкраще отримати її з оригінального, законного джерела. Запустіть Windows у безпечному режимі, щоб виконати будь-який з наступних кроків, якщо ви не можете нормально отримати доступ до Windows через помилку openal32.dll.

 1. Відновіть openal32.dll із кошика. Найпростіша можлива причина «відсутнього» файлу openal32.dll полягає в тому, що ви його помилково видалили. Якщо ви підозрюєте, що випадково видалили openal32.dll, але ви вже очистили Корзину, можливо, ви зможете відновити openal32.dll за допомогою безкоштовної програми відновлення файлів. Відновлення видаленої копії openal32.dll за допомогою програми для відновлення файлів є розумною ідеєю лише в тому випадку, якщо ви впевнені, що видалили файл самостійно і що він працював належним чином до цього.

 2. Переінсталюйте програму, яка використовує файл openal32.dll. Якщо під час використання певної програми виникає помилка DLL openal32.dll, перевстановлення програми має замінити файл. Намагайтеся зробити все можливе, щоб виконати цей крок. Повторна інсталяція програми, яка надає файл openal32.dll, якщо це можливо, є ймовірним рішенням цієї помилки DLL.

 3. Якщо ви бачите помилку DLL у грі Steam, відкрийте oalinst.exe файл, щоб встановити відсутній файл DLL. Щоб знайти це oalinst.exe файл, спочатку перейдіть до папки, де зберігаються ваші ігри Steam – це має бути «… Steam SteamApps common … «У цій» загальній «папці відкрийте папку гри, де відображається помилка openal32.dll. Опинившись там, зайдіть у папку» «_CommonRedist«У цій папці відкрийте папку»OpenALMsgstr «Повинна бути папка з номерами, наприклад»2.0.7.0«- у цій папці ви знайдете oalinst.exe файл. Двічі клацніть або двічі торкніться цього файлу EXE, щоб встановити відсутні DLL. Якщо ви не можете знайти oalinst.exe файл у вищевказаній папці, ви можете спробувати здійснити пошук по всьому комп’ютеру одночасно за допомогою утиліти пошуку файлів, як-от Everything.

 4. Встановіть програму OpenAL для Windows, щоб завантажити офіційний файл openal32.dll. Після встановлення файл openal32.dll буде скопійовано в обидва файли System32 і SysWOW64 папка під % systemroot% (що зазвичай є C: Windows ).

 5. Запустіть сканування вірусів / шкідливих програм усієї системи. Деякі помилки openal32.dll можуть бути пов’язані з вірусом або іншим шкідливим програмним забезпеченням на вашому комп’ютері, який пошкодив файл DLL. Можливо навіть, що помилка openal32.dll, яку ви бачите, пов’язана з ворожою програмою, яка маскується під файл.

 6. Використовуйте функцію відновлення системи, щоб скасувати останні системні зміни. Якщо ви підозрюєте, що помилка openal32.dll була спричинена зміною важливого файлу або конфігурації, відновлення системи може вирішити проблему.

 7. Оновіть драйвери для апаратних пристроїв, які можуть бути пов’язані з openal32.dll. Наприклад, якщо під час відтворення відеоігри ви отримуєте помилку «Відсутній файл openal32.dll», спробуйте оновити драйвери для відеокарти чи звукової карти. Файл openal32.dll, швидше за все, пов’язаний із аудіо, але все-таки це був лише приклад. Ключовим тут є дуже пильна увага до контексту помилки та усунення відповідних неполадок.

 8. Поверніть драйвер до раніше встановленої версії, якщо помилки openal32.dll почались після оновлення драйвера певного апаратного пристрою.

 9. Перевірте пам’ять, а потім – жорсткий диск. Більшість усунення несправностей апаратного забезпечення я залишив до останнього кроку, але пам’ять і жорсткий диск вашого комп’ютера легко перевірити і є найбільш вірогідними компонентами, які можуть спричиняти помилки openal32.dll, оскільки вони виходять з ладу. Якщо обладнання не вдається виконати будь-який з ваших тестів, замініть пам’ять або жорсткий диск якомога швидше.

 10. Відремонтуйте інсталяцію Windows. Якщо окрема порада щодо усунення несправностей файлу openal32.dll не є успішною, виконуючи стартовий ремонт чи ремонтну установку, слід відновити всі файли DLL Windows до робочих версій.

 11. Скористайтеся безкоштовним засобом очищення реєстру, щоб усунути проблеми, пов’язані з openal32.dll, у реєстрі. Безкоштовна програма для очищення реєстру може допомогти, видаливши помилкові записи реєстру openal32.dll, які можуть спричинити помилку DLL. Я рідко рекомендую використовувати засоби очищення реєстру. Я включив цей варіант тут як спробу «останньої інстанції», перш ніж руйнівний крок буде наступним.

 12. Виконайте чисту інсталяцію Windows. Чиста інсталяція Windows видалить все з жорсткого диска та встановить нову копію Windows. Якщо жоден із наведених вище кроків не виправив помилку openal32.dll, це має бути вашим наступним курсом дій. Вся інформація на вашому жорсткому диску буде стерта під час чистого встановлення. Переконайтеся, що ви зробили найкращу спробу виправити помилку openal32.dll за допомогою кроку усунення несправностей до цього.

 13. Вирішення проблем із апаратним забезпеченням, якщо помилки openal32.dll не зникають. Після чистої інсталяції Windows проблема з DLL може бути пов’язана лише з апаратним забезпеченням.

Потрібна додаткова допомога?

Якщо ви не зацікавлені у вирішенні цієї проблеми самостійно, див. Розділ Як мені виправити комп’ютер? для повного переліку варіантів підтримки, а також довідки щодо всього, як з’ясувати витрати на ремонт, вилучити файли, вибрати сервісну службу ремонту та багато іншого.